Centauris

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Ślężna, oferowane bezpośrednio przez

Vantage Development S.A.

Wrocław, Krzyki, ul. Ślężna

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 2110 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Centauris

9 zdjęć

Centauris
Centauris
Centauris
Centauris

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • monitoring
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • 3 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 6 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 182 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne : Cena: 25000 zł

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

W dzielnicy Krzyki-Borek, u zbiegu ulic Działkowej i Wiktora Brossa, powstał nowoczesny kompleks mieszkaniowy CENTAURIS. Atrakcyjna dzielnica Krzyki-Borek i sąsiedztwo ulicy Ślężnej oraz Parku Skowroniego, gwarantuje bardzo dobrą komunikację z całym miastem, a jednocześnie spokój, zieleń i odpoczynek od codziennego zgiełku. Osiedle łączy bliskość centrum z sąsiedztwem terenów zielonych, co gwarantuje komfort osób, które cenią zarówno miejską aktywność jak i ciszę i chwile oddechu wśród natury.

Dzięki bardzo dobrej komunikacji, dojazd do pracy, dotarcie na spotkanie biznesowe czy do centrum handlowego, mieszkańcom osiedla CENTAURIS zajmie dosłownie chwilę. Park, rozbudowane ścieżki rowerowe i spacerowe, a także sąsiedztwo Aguaparku i klubu fitness dają możliwość aktywnego spędzenia czasu blisko miejsca zamieszkania. Oferta mieszkań w osiedlu Centauris to ciekawa propozycja także dla studentów, ponieważ zaledwie kilka minut zajmie dotarcie do Uniwersytetu Ekonomicznego czy Kliniki Akademii Medycznej. Centauris to szeroki wybór mieszkań i apartamentów.

W OFERCIE III, IV i V etapu, każdy znajdzie coś dla siebie – zarówno osoby szukające mniejszego mieszkania – 1- lub 2-pokojowego, jak i te, które preferują większą liczbą pokoi – 3, 4, a nawet 5. Każdy lokal został zaprojektowany z najwyższą starannością – zadbano o przestronne i ustawne wnętrza oraz wysoki komfort życia przyszłych mieszkańców. Powierzchnia mieszkań zaczyna się już od 31mkw, a kończy na apartamentach sięgających 87 mkw. Nie tylko metraż, ale także cena mieszkań dostosowana jest do różnych oczekiwań Klientów.

Ostatnie gotowe mieszkania. Sprawdź ofertę!

ZAPRASZAMY!

Inwestycja Centauris znajduje się w Krzykach, ul. Ślężna (3 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Vantage Development S.A.

Inwestycja Centauris została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 182 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 6 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Centauris nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Vantage Development S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Centauris?

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Centauris mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1526 metrów od inwestycji Centauris znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Wojszyce.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Centauris znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Centauris znajduje się 65 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Żłobek Klub Maluszka Tęcza w odległości 230 m, Policealne Studium Promocja w odległości 241 m, Europejska Szkoła Integracji Społecznej Terra Nova w odległości 249 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Centauris jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: ZimMed w odległości 226 m, Marcin Bazała w odległości 485 m, Joanna Gorzawska-Bazała w odległości 491 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Centauris składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 75 m znajduje się Żabka, w odległości 146 m znajduje się O!Shop, w odległości 162 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Centauris w odległości 89 m znajduje się boisko / kort, w odległości 265 m znajduje się boisko / kort, w odległości 387 m znajduje się Centrum Treningowe Spiska.

Data aktualizacji: 17.02.2023

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: