Nova Botanica Apartamenty

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Podklasztorna, oferowane bezpośrednio przez Univest - Inwestycje Sp. z o.o.

Kielce, ul. Podklasztorna 101

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 250 ofert w najbliższej okolicy!

Nova Botanica Apartamenty

2 zdjęcia

Nova Botanica Apartamenty

Najbliższe inwestycje

 • Kryształowa Perła

  Kryształowa Perła

  PHU Spurek

  Mieszkanie Kielce
  ul. Kryształowa
  3.1 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 31-58 m2
  • Mieszkań: 3
  • Pokoje: 1-3
 • Permska Budynek nr 2
  od: 5 990 zł/m2

  Permska Budynek nr 2

  HSD CHAŁUPKA

  Mieszkanie Kielce
  ul. Permska
  3.3 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 103-114 m2
  • Mieszkań: 2
  • Pokoje: 4
 • Permska
  od: 5 990 zł/m2

  Permska

  Przedsiębiorstwo Budowlane Chałupka

  Mieszkanie Kielce
  ul. Permska
  3.3 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 63-130 m2
  • Mieszkań: 13
  • Pokoje: 3-5

Opis Inwestycji

Nova Botanica Apartamenty logo

Nova Botanica Apartamenty to nasza najnowsza inwestycja oferująca lokale mieszkalne od 34-110 m2. Mieści się w pobliżu Rezerwatu Przyrody Karczówka przy ul. Podklasztornej 101 (2 km na południowy - zachód od centrum Kielc). To miejsce pozwalające cieszyć się urokami nowoczesnej architektury, wysokiej klasy mieszkaniami i komfortem życia blisko natury. Atrakcyjna lokalizacja w cichym zakątku miasta i zarazem bliskie sąsiedztwo centrum to bez wątpienia wielkie atuty tej Inwestycji stawiające ją w czołówce oferty rynkowej.

To 4 kondygnacyjny budynek z komfortowymi mieszkaniami, posiadający duże wygodne balkony i tarasy z przestronnym widokiem. Kondygnację 0 budynku zajmuje garaż, zaplecza parkingowe i dodatkowe pomieszczenia gospodarcze. Na wszystkie kondygnacje dojeżdża cichobieżna winda prowadząca z poziomu garażu. Nova Botanica Apartamenty to jeden kameralny budynek z 2 klatkami schodowymi, 18 komfortowych mieszkań z przestronnymi pokojami i dużymi łazienkami, 13 miejsc postojowych w hali garażowej, 13 miejsc postojowych zewnętrznych w tym 4 zadaszone wiatą ażurową. Teren wokół obiektu będzie ogrodzony z kontrolą dostępu. Otoczony zielenią projektowaną i istniejącą.

Inwestycja spełnia oczekiwania zarówno preferujących niewielkie mieszkania jak i oczekujących dużych, przestronnych apartamentów z pięknym widokiem na roztaczającą się wokół zieleń. W zachodniej części działki powstanie miejsce wypoczynku. NOVA BOTANICA sprosta Państwa oczekiwaniom co do własnego „M" w oparciu o wysokie standardy wykończenia, a także z troską o ciekawą architekturę, doskonałe nasłonecznienie i funkcjonalne rozkłady mieszkań.

Przewidywany termin zakończenia inwestycji - grudzień 2017 r.

Inwestycja Nova Botanica Apartamenty znajduje się w Kielcach, ul. Podklasztorna 101 (2.4 km od centrum Kielc), została zrealizowana przez Univest - Inwestycje Sp. z o.o.

Inwestycja Nova Botanica Apartamenty została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 18 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Nova Botanica Apartamenty nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Univest - Inwestycje Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (26 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Komórki lokatorskie do każdego lokalu..

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 18 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada: Komórki lokatorskie do każdego lokalu.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (26 miejsc): 13 miejsc postojowych w hali garażowej, 13 miejsc postojowych zewnętrznych w tym 4 zadaszone wiatą ażurową..
Udogodnienia:
teren ogrodzony, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się rezerwat przyrody

Lokalizacja inwestycji

- wspaniała lokalizacja w sąsiedztwie Rezerwatu Karczówka. Liczne szlaki rowerowe i szlaki spacerowe (przez rezerwat przechodzi  żółty szlak spacerowy wokół Kielc) - z części budynku widok na ogród botaniczny, który powstaje przy ul. Karczówkowskiej - łatwy dostęp do komunikacji miejskiej, dogodne połączenie z centrum miasta - w niedalekiej odległości od przedszkola publicznego oraz szkół i żłobka - bliskość terenów rekreacyjnych i wypoczynkowych dla aktywnego spędzania czasu: tereny do biegania, ścieżki rowerowe, szlaki piesze, itp. - ale również dla preferujących spokojne spacery szereg ścieżek leśnych - bliskość do sklepów - mini marketów.

Kielce to stolica województwa świętokrzyskiego. Zajmuje obszar o powierzchni 109,45 km2. Mieszka tu 196 508 osób. Śródmieście jest typowym centrum administracyjnym, usługowym i kulturalnym. Znajdują się tu główne zabytki miasta. Obszary mieszkalne w postaci osiedli mieszkaniowych zlokalizowane są wokół centralnej części miasta, a osiedle domów jednorodzinnych leżą na przedmieściach . Kielce są jednym z szybciej rozwijających się miast Polski, ale nie brakuje tu rozległych terenów zielonych. Kielecki Obszar Chronionego Krajobrazu zajmuje 38,5 km2. Składa się na niego m.in. 8 parków i Las Komunalny. Stały rozwój przekłada się na rozbudowę infrastruktury społecznej. Mieszczą się tu 4 galerie handlowe, a dzięki ciągłym inwestycjom, bogate jest zaplecze oświatowe, kulturalne i medyczne. Działa tu m.in. 14 szkół wyższych, 5 szpitali i 5 kin. Bogata jest też oferta sportowa miasta.

Komunikacja

Na terenie Kielc przecinają się drogi krajowe nr 73 i 74. Przez zachodnią część miasta przebiega trasa europejska E77, której częścią jest droga ekspresowa S7 łącząca Kielce z aglomeracją krakowską, warszawską i gdańską. Ponadto do miasta wbiegają drogi wojewódzkie nr 745, 761, 762, 764 i 786, a przy jego granicach biegną drogi nr 748 i 763. Kursują tu pociągi, a także autobusy PKS i prywatne busy łączące Kielce z pobliskimi miejscowościami. W samym mieście funkcjonuje 70 linii autobusów miejskich.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nova Botanica Apartamenty?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nova Botanica Apartamenty mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 340 metrów od inwestycji Nova Botanica Apartamenty znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Podklasztorna.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nova Botanica Apartamenty znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nova Botanica Apartamenty znajduje się się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: GIMNAZJUM DLA DOROSŁYCH „EDUKATOR” W KIELCACH w odległości 360 m, LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH „EDUKATOR” W KIELCACH w odległości 360 m, Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące w Kielcach-Szkoła Mistrzostwa Sportowego ZPRP w odległości 360 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nova Botanica Apartamenty w odległości 230 m znajduje się Boisko, w odległości 280 m znajduje się Boisko, w odległości 420 m znajduje się Hala Sportowa.

Data publikacji: 21.03.2016
Data aktualizacji: 29.10.2020

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: