Narutowicza Residence

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Narutowicza, oferowane bezpośrednio przez

Tree Development Group Sp. z o.o.

Łódź, Śródmieście, Śródmieście-Wschód, ul. Narutowicza

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 1016 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Narutowicza Residence

7 zdjęć

Narutowicza Residence
Narutowicza Residence
Narutowicza Residence
Narutowicza Residence

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • recepcja
  • winda
  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • 5 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 69 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada: Cena: 2.000 zł/m2

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : Cena: 15.000 zł

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Osiedle Narutowicza Residence położone jest w centrum Łodzi, w spokojnej i zadbanej części Śródmieścia. Doskonała lokalizacja umożliwia korzystanie w pełni z zalet wielkiego miasta, zarówno w pracy jak i czasie wolnym. Zaledwie kilka minut dzieli Państwa od ulicy Piotrkowskiej, Nowego Centrum Łodzi, dworca Łódź Fabryczna, Manufaktury i śródmiejskich centrów biznesowych. Prestiżowe sąsiedztwo osiedla Radiostacja, dobra komunikacja ze wszystkimi dzielnicami Łodzi oraz szybki dojazd do autostrady A1 i A2 w kierunku Warszawy, Poznania i Gdańska sprawiają, że jest to idealne miejsce dla osób poszukujących komfortowego, a zarazem wyjątkowego mieszkania w centrum.

W najbliższym otoczeniu Narutowicza Residence znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe, przedszkola, szkoły, sklepy, służba zdrowia, park z licznymi obiektami sportowymi i rekreacyjnymi oraz obiekty z oferty kulturalnej i rozrywkowej Łodzi, m.in. kina, teatry, restauracje.

W pierwszym etapie, na który składają się trzy ośmiopiętrowe budynki mieszkalne, wybudowanych zostanie łącznie 207 apartamentów z przestronnymi tarasami. Z większości z nich będzie można podziwiać panoramę miasta. Wszystko dzięki niespotykanej w Śródmieściu przestrzeni zachowanej pomiędzy budynkami. Lokale są dostępne w metrażach od 30 do 77 m2. W ofercie znajdują się także luksusowe penthouse’y o powierzchni 91 i 106 m2 i wysokości 3.2 m, rozmieszczone na ostatnich kondygnacjach. Przynależące do nich tarasy, których powierzchnia przekracza nawet 45 m2, zostaną wykończone naturalnym kamieniem, drewnem i szklanymi balustradami.

Wykorzystujemy najwyższej jakości materiały wykończeniowe, a w apartamentach o podwyższonym standardzie oferujemy ciepłe okna trójszybowe. Do dyspozycji oddajemy również wspólne tereny rekreacyjne – przyjazne place zabaw, siłownię „pod chmurką” oraz prywatne skwerki z bogatymi nasadzeniami zieleni wokół budynków i na terenach wspólnych. W trosce o Państwa wygodę, w holu każdego budynku oraz przy wjeździe na osiedle znajdzie się indywidualna recepcja.

Inwestycja Narutowicza Residence znajduje się w Sródmieściu-Wschód, ul. Narutowicza (3.5 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Tree Development Group Sp. z o.o.

Inwestycja Narutowicza Residence została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 69 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Narutowicza Residence nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Tree Development Group Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Cena: 2.000 zł/m2.

Lokalizacja inwestycji

Łódzkie Śródmieście to obszar w kształcie litery „L” ograniczony ulicami Północną, Piotrkowską i Kilińskiego. Najbardziej rozpoznawalną ulicą Śródmieścia, jak i całej Łodzi, jest ulica Piotrkowska. To tu koncentruje się życie kulturalne i rozrywkowe miasta. Ze Śródmieścia można nie tylko wygodnie dojechać do każdej dzielnicy miasta, ale też w ciągu ok. godziny znaleźć się w Warszawie dzięki położonej tu stacji PKP Łódź Fabryczna. Centrum miasta składa się głównie z przedwojennej zabudowy, czyli kamienic, uzupełnionych wielomieszkaniową zabudową powojenną. Znajduje się tu Uniwersytet Łódzki, główny ośrodek naukowy w mieście. To też doskonały dostęp do szpitali, bo w Śródmieściu ulokowane są dwa szpitale miejskie. Dzielnica otoczona jest terenami zielonymi ,takimi jak Park Piłsudskiego czy Park Poniatowskiego. Nowe budownictwo sąsiaduje tu więc z licznymi miejscami do aktywnego wypoczynku jak i zabytkami.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Narutowicza Residence?

Śródmieście Łodzi jest doskonale skomunikowane z resztą miasta dzięki autobusom i tramwajom kursującym po każdej większej ulicy dzielnicy. Dodatkowo z położonego w Śródmieściu dworca PKP Łódź Fabryczna można dojechać do wszystkich większych miast Polski jak i pozostałych stacji w Łodzi. 6 km na południe od Śródmieścia znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Narutowicza Residence mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 873 metrów od inwestycji Narutowicza Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódź Stoki.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Narutowicza Residence znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Narutowicza Residence znajdują się 44 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Wydział Filologiczny Uniwersytetu Łódzkiego w odległości 187 m, Uniwersytet Łódzki - Wydział Filologiczny w odległości 201 m, Wydział Chemii Uniwersytetu Łódzkiego w odległości 372 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Narutowicza Residence jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centralny Szpital Kliniczny w odległości 382 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 430 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 461 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Narutowicza Residence składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 6 m znajduje się Lidl, w odległości 276 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 279 m znajduje się Kiosk Ogólnospożywczy Warzywa-Owoce Halina Gralak.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Narutowicza Residence w odległości 315 m znajduje się boisko / kort, w odległości 461 m znajduje się boisko / kort, w odległości 462 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 16.02.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: