Łódź

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Zgierzu

Łódź, Widzew, ul.Wojewódzkiego 34A

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 975 ofert w najbliższej okolicy!

Łódź

7 zdjęć

Łódź
Łódź
Łódź
Łódź

Najbliższe inwestycje

 • Leśna polana
  od: 7 200 zł/m2

  Cem-Mix

 • Mieszkania Hetmańska - II Etap
  od: 5 900 zł/m2
  Pod wynajem

  Cem-Mix

 • Kmicica

  Getmar

Opis Inwestycji

Inwestycja realizowana przy ul. Wojewódzkiego w Łodzi przewiduje docelowo 17 bloków. Każdy o trzypiętrowej zabudowie, wykonany z najwyższej jakości materiałów zapewniających wysoki standard wykończenia przy jednoczesnej dbałości o środowisko naturalne. Aktualnie oddanych i zamieszkałych jest 13 budynków, natomiast w trakcie realizacji i sprzedaży jest jeden budynek nr 16, którego planowany termin oddania do użytkowania to IV kwartał 2013 roku

Mieszkania o powierzchni od 26 do 70 mkw. oddane są w standardzie  “pod klucz”, wyposażone w kompletną armaturę sanitarną, kuchnie elektryczną z płytą ceramiczną i piekarnikiem, tynki gipsowe, zmywalne wykładziny, zlewozmywaki, wodomierze  i mierniki ciepła.

Inwestycja oparta jest o nową formułę. Budowa finansowana jest bez pomocy środków Krajowego Funduszu Mieszkaniowego, który 2 kwietnia 2009 roku został zlikwidowany. Dzięki temu mieszkanie jest dostępne dla  każdego, bez ograniczeń. Warunkiem  otrzymania mieszkania w najem jest wykup udziału w Spółce oraz wpłata kaucji bezpośrednio przed podpisaniem umowy najmu. Nowa formuła zakłada również możliwość wykupu mieszkania na własność po 15 latach od podpisania umowy najmu. Wykup mieszkania będzie możliwy za 30% wartości mieszkania na dzień wykupu obliczonej według stawki Wojewody Łódzkiego zgodnej z Obwieszczeniem w sprawie ustalenia wysokości wskaźników przeliczeniowych kosztu odtworzenia 1m² powierzchni użytkowej budynków mieszkalnych dla województwa łódzkiego.

Dodatkową zaletą tej formuły jest możliwość swobodnego dysponowania mieszkaniem. Udział w każdej chwili można zbyć, na rynku wtórnym, za dowolnie wynegocjowaną cenę. Spółka planuje oddawać do użytku  po jednym budynku w każdym kwartale w ciągu 3 kolejnych lat.

Mieszkania TBS w Zgierzu to:

wysoki standard lokali mieszkalnych,

nowoczesne budownictwo i technologie,

niskie koszty eksploatacji,

budynki przyjazne dla środowiska,

swobodne dysponowanie własnymi udziałami,

brak zasad partycypacji,

współdecydowanie o losach firmy.

Wykończenie i wyposażenie mieszkań

Mieszkania o powierzchni od 26 do 70 mkw. oddane są w standardzie  “pod klucz”, wyposażone w kompletną armaturę sanitarną, kuchnie elektryczną z płytą ceramiczną i piekarnikiem, tynki gipsowe, zmywalne wykładziny, zlewozmywaki, wodomierze  i mierniki ciepła.

Inwestycja Łódź znajduje się w Widzewie, ul.Wojewódzkiego 34A (8.3 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Zgierzu.

Inwestycja Łódź została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 20 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Łódź pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Zgierzu nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 20 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Widzew jest największą dzielnicą Łodzi i ma powierzchnię ok. 91 km², a liczba jego mieszkańców wynosi ok. 140 000. Gęstość zaludnienia jest niska, gdyż na obrzeżach Widzewa znajduje się sporo terenów zielonych – pól, lasów, nieużytków. Poza tym dominuje zabudowa przemysłowa i duże osiedla mieszkaniowe (złożone z bloków i wieżowców). Dzielnica leży na terenie dawnej wsi Widzew, która przez lata stopniowo była inkorporowana do granic miasta. Najbardziej uprzemysłowioną część wsi przyłączono do Łodzi już w 1906 roku, a kolejne wcielenia miały miejsce w 1915 i 1946 roku. Także dawna wieś Widzew jest w całości częścią Łodzi od zakończenia II wojny światowej, natomiast jako osobna dzielnica funkcjonuje od 1954 roku. Od tego czasu jej powierzchnia kilkukrotnie rozszerzała się o nowe tereny.

Komunikacja

Na Widzewie kursują linie tramwajowe i autobusowe. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta. Tramwaje w ciągu 20 minut dowiozą nas z przystanku Lermontowa do rejonu Galerii Łódzkiej. Kursują tam też autobusy nocne numer N1 i N5.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Łódź mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 240 metrów od inwestycji Łódź znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Hetmańska - Dąbrówki.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Łódź znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 141 w odległości 310 m, ABC123 MAŁE PRZEDSZKOLE w odległości 330 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Łódź jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia lekarska Olmed w odległości 310 m, Przychodnia lekarska Creo-med w odległości 320 m, Usamed w odległości 340 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Łódź składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 110 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 210 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 320 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Łódź w odległości 100 m znajduje się Boisko, w odległości 150 m znajduje się Boisko, w odległości 180 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.03.2013
Data aktualizacji: 24.11.2017
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: