Zielone Tarasy Etap II

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezT.J.M. Development Tomasz Barjasz

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 685 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Villa Nova(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Olsztyn, ul. Pstrowskiego 18A (2 km od centrum Olsztyna)
  Ceny od: 6 490 brutto/m2
  Villa Nova
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 3
  Powierzchnia: 40 - 41 m2
  Liczba pokoi: 2
  T.J.M. Development Tomasz Barjasz
 • Rezydencja Vintage Budynek G5(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Olsztyn i okolice, ul. Marcina Kasprzaka (1.4 km od centrum Olsztyna)
  Ceny od: 6 699 brutto/m2
  Rezydencja Vintage Budynek G5
  Termin oddania: 4 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 46
  Powierzchnia: 36 - 73 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane "IPB" Sp. z o.o.
 • Gruszowe Sady(0.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Olsztyn, ul. Profesora Grzegorza Nowaka (2.5 km od centrum Olsztyna)
  Ceny od: 6 090/m2
  Gruszowe Sady
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 3
  Powierzchnia: 38 - 64 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Powązka Marek Firma Budowlano-Deweloperska

Opis Inwestycji

Nowe mieszkania już w sprzedaży!Twój nowy adres: Aleja Generała Władysława Sikorskiego 19, Olsztyn.Nowa, unikatowa inwestycja deweloperska przy śródmieściu Olsztyna. Swoje nowe mieszkanie znajdziesz pośród 177 nowoczesnych i wygodnych lokali mieszkalnych które powstają na miejscu salonu Forda przy Alei Sikorskiego. Wszystkie mieszkania kwalifikują się do programu Mieszkanie dla Młodych! Jako Mieszkaniec tej inwestycji, tak jak Mieszkańcy 1 etapu, będziesz mógł korzystać z tarasu widokowego położonego na dachu budynku i pośród trawników, ławek, placu zabaw, podziwiać panoramę Olsztyna. Samochód zaparkujesz na swoim prywatnym miejscu w parkingu podziemnym. Do najbliższego przystanku autobusowego będziesz miał zaledwie 40 metrów (autobusy miejskie linii; 24, 25, 27, 34), natomiast w promieniu 60 metrów zlokalizowany będzie przystanek linii tramwajowej.Gdzie zrobisz podstawowe zakupy?- Biedronka (160 metrów),- Tesco (370 metrów),- w planowanym markecie spożywczym na parterze budynku (w kapciach:)Gdzie wybierzesz się na większe zakupy, do kina, czy na spacer?- Galeria Warmińska (480 metrów),- Galeria Aura (1 850 metrów),- Park Centralny (1 620 metrów),- Stare Miasto (1 740 metrów).Samochód zatankujesz najbliżej na stacji benzynowej;- Orlen (70 metrów),- BP (570 metrów).Dzięki fantastycznemu położeniu komunikacyjnemu Twojego nowego mieszkania, zawiezienie dzieci do przedszkola czy szkoły zajmie Ci kilka minut, a do pracy w centrum dojedziesz 20 minut szybciej niż z Jarot... Lokal świetnie posłuży Ci jako mieszkanie własne, na wynajem, lub biuro. Twoje wpłaty do Dewelopera zabezpieczone będą na powierniczym rachunku bankowym, co znaczy, że Bank zajmie się kontrolą budowy Zielony Tarasów i Twoje kolejne wpłaty przekaże do dyspozycji Dewelopera dopiero po zrealizowaniu przez Niego kolejnych etapów budowy.Co 20 sprzedanych mieszkań podnosimy cenę kolejnych, więc zadzwoń i zarezerwuj swoje mieszkanie, nim zrobią to inni!

Inwestycja Zielone Tarasy Etap II znajduje się w Olsztynie, ul. Sikorskiego 19 (2 km od centrum Olsztyna), została zrealizowana przez dewelopera T.J.M. Development Tomasz Barjasz.

Inwestycja Zielone Tarasy Etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 177 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Zielone Tarasy Etap II pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper T.J.M. Development Tomasz Barjasz przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (131 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 177 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (131 miejsc): Cena: 19000 zł.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Zielone Tarasy Etap II

Olsztyn jest stolicą województwa warmińsko-mazurskiego. Znajduje się w nim siedziba władz ziemskiego powiatu olsztyńskiego, kurii archidiecezji warmińskiej i luterańskiej diecezji mazurskiej. Podzielone jest na 23 osiedla - jednostki pomocnicze gminy, które są najniższym, pomocniczym szczeblem samorządu miejskiego. Ich działanie obejmuje załatwianie spraw publicznych, które posiadają zasięg lokalny. Około 21 procent powierzchni całego miasta zajmują lasy. Ponad połowa z tego to zwarty kompleks Lasu Miejskiego, który pełni głównie funkcje terenów rekreacyjno-wypoczynkowych oraz turystyczno-krajoznawczych.

Komunikacja

Sprawną komunikację w obrębie miasta zapewniają autobusy i tramwaje ZDZiT. W ramach przewozów pasażerskich funkcjonują 33 linie autobusowe, w tym dwie nocne i pięć miejsko-podmiejskich. 3 linie tramwajowe poruszają się na trasie: Wysoka Brama – Kanta (linia nr. 1), Dworzec Główny – Kanta (linia nr.2), Dworzec Główny – Uniwersytet-Prawocheńskiego (linia nr. 3). Przez Olsztyn przebiegają trzy drogi krajowe oraz dwie wojewódzkie. W mieście, prężnie działa także transport kolejowy. Obecnie znajduje się pięć stacji: Olsztyn Gietkowska, Olsztyn Główny, Olsztyn Gutkowo, Olsztyn Kortowo oraz Olsztyn Zachodni.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zielone Tarasy Etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Zielone Tarasy Etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dywizjonu 303.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zielone Tarasy Etap II znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Centrum Tańca Wasilewski - Felska, Karolina Felska w odległości 430 m, Centrum Tańca Wasilewski-Felska, Krzysztof Wasilewski w odległości 430 m, Korczakowska Szkoła Marzeń - Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Olsztynie w odległości 490 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zielone Tarasy Etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 300 m znajduje się Biedronka.

Data publikacji: 23.06.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie