City Park - etap I

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez TJ Development Sp. z o.o. sp. k.

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 572 mieszkania w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Zobacz inne etapy inwestycji City Park - etap I

City Park - etap I

Inwestycja z lokalami użytkowymi City Park - etap I znajduje się w Olsztynie, ul. Krasickiego (3,6 km od centrum Olsztyna), została zrealizowana przez dewelopera TJ Development Sp. z o.o. sp. k.. Inwestycja City Park - etap I została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku, w którym łącznie znajduje się 19 lokali użytkowych o powierzchniach od 82 do 116 m2. Aktualnie w sprzedaży pozostało 0 ofert. Budynek posiada do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Olsztyn, ul. Krasickiego (3,6 km od centrum Olsztyna)
Ceny od: 5 100 zł netto/m2

Inwestycja polecana

City Park - etap I
 • Gotowe do zamieszkania
 • Powierzchnia: 82 - 116 m2
TJ Development Sp. z o.o. sp. k.
Inwestycja sprzedana

City Park - etap II

Inwestycja City Park - etap II znajduje się w Olsztynie, ul. Krasickiego (3,6 km od centrum Olsztyna), została zrealizowana przez dewelopera TJ Development Sp. z o.o. sp. k.. Inwestycja City Park - etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 112 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 47 do 70 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną. W inwestycji City Park - etap II znajdują się 2 mieszkania, które można nabyć z rządowa dopłatą z programu Mieszkanie dla Młodych.

Olsztyn, ul. Krasickiego (3,6 km od centrum Olsztyna)
Ceny od: 4 990 zł/m2

Inwestycja polecana

City Park - etap II
 • Gotowe do zamieszkania
 • Liczba mieszkań: 17
 • Powierzchnia: 47 - 70 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 3
TJ Development Sp. z o.o. sp. k.
Mieszkania spełniające kryteria

City Park - etap II

Inwestycja z lokalami użytkowymi City Park - etap II znajduje się w Olsztynie, ul. Krasickiego (3,6 km od centrum Olsztyna), została zrealizowana przez dewelopera TJ Development Sp. z o.o. sp. k.. Inwestycja City Park - etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku. Inwestycja składa się z 2 budynków, w których łącznie znajdują się 3 lokale użytkowe o powierzchniach od 126 do 155 m2. Aktualnie w sprzedaży pozostały 2 oferty. Budynki posiadają do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Olsztyn, ul. Krasickiego (3,6 km od centrum Olsztyna)
Ceny od: 5 100 zł netto/m2

Inwestycja polecana

City Park - etap II
 • Gotowe do zamieszkania
 • Liczba lokali użytkowych: 2
 • Powierzchnia: 126 - 155 m2
TJ Development Sp. z o.o. sp. k.
Lokale użyt. spełniające kryteria

Najbliższe inwestycje

Osiedle Libero (173 m dalej)

Inwestycja Osiedle Libero znajduje się w Olsztynie, ul. Barcza (3,8 km od centrum Olsztyna), jest realizowana przez dewelopera Budlex Sp. z o.o.. Inwestycja Osiedle Libero jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 100 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 37 do 85 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Olsztyn, ul. Barcza (3,8 km od centrum Olsztyna)

Inwestycja polecana

Osiedle Libero
 • Termin oddania: 1 kw. 2020
 • Liczba mieszkań: 60
 • Powierzchnia: 37 - 85 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 4
Budlex Sp. z o.o.
Mieszkania spełniające kryteria

Osiedle Premium (594 m dalej)

Inwestycja Osiedle Premium znajduje się w Olsztynie, ul. Krasickiego (4 km od centrum Olsztyna), jest realizowana przez dewelopera Premium Deweloper Sp. z o.o.. Inwestycja Osiedle Premium jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajdują się 104 lokale mieszkalne o powierzchniach od 41 do 83 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Olsztyn, ul. Krasickiego (4 km od centrum Olsztyna)
Ceny od: 5 590 zł brutto/m2

Inwestycja polecana

Osiedle Premium
 • Termin oddania: 2 kw. 2020
 • Liczba mieszkań: 31
 • Powierzchnia: 41 - 83 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 4
Premium Deweloper Sp. z o.o.
Mieszkania spełniające kryteria

Villa Nova (1,7 km dalej)

Inwestycja Villa Nova znajduje się w Olsztynie, ul. Pstrowskiego 18A (2 km od centrum Olsztyna), jest realizowana przez dewelopera T.J.M. Development sp. z o.o.. Inwestycja Villa Nova jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajdują się 54 lokale mieszkalne o powierzchniach od 31 do 76 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Olsztyn, ul. Pstrowskiego 18A (2 km od centrum Olsztyna)
Ceny od: 4 990 zł brutto/m2

Inwestycja polecana

Villa Nova
 • Termin oddania: 4 kw. 2020
 • Liczba mieszkań: 54
 • Powierzchnia: 31 - 76 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 4
T.J.M. Development sp. z o.o.
Mieszkania spełniające kryteria

W ramach pierwszego etapu realizacji osiedla City Park powstanie posadowiony równolegle do ulicy Krasickiego budynek mieszkalno-usługowy oznaczony literą A. Przewidziano w nim 120 lokali mieszkalnych i 19 lokali usługowych.

Dla wygody mieszkańców wyposażony jest on w podziemną halę garażową z miejscami parkingowymi dla aut, wspólnymi pomieszczeniami gospodarczymi oraz indywidualnymi komórkami lokatorskimi. Szybkie poruszanie się od poziomu garaży do najwyższego piętra włącznie, zapewnią 3 nowoczesne, cichobieżne windy.

Mieszkania projektowaliśmy z myślą o ich odpowiednim nasłonecznieniu i zapewnieniu optymalnej wielkości okien. Zadbaliśmy również o duże tarasy i balkony. Pamiętaliśmy jednak, iż środki na spełnienie marzeń o własnym M mogą być ograniczone, dlatego poszczególne mieszkania posiadają funkcjonalne i ergonomiczne rozkłady, bez zbędnych metrów. Jeśli masz życzenie wykonania lokalu według Twoich indywidualnych upodobań, a decyzję o zakupie podejmiesz odpowiednio wcześnie, to na etapie budowy mieszkania będziesz mógł bezpłatnie wprowadzić własne zmiany lokatorskie.

Do mieszkania możesz ponadto dokupić miejsce postojowe lub komórkę lokatorską, znajdujące się w podziemnej hali garażowej, do której dostaniesz się windą.

Inwestycja City Park - etap I znajduje się w Olsztynie, ul. Krasickiego (3,6 km od centrum Olsztyna), została zrealizowana przez dewelopera TJ Development Sp. z o.o. sp. k..

Inwestycja City Park - etap I została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 120 nowych mieszkań . Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji City Park - etap I pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 45 do 71 metrów kwadratowych w cenie od 5 150 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper TJ Development Sp. z o.o. sp. k. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne,
 • miejsca postojowe podziemne.

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 120 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: posiada.
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne,
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: usługi w budynku, winda.
Przyroda: w okolicy inwestycji znajduje się park, las.

Lokalizacja inwestycji City Park - etap I

City Park to nawiązanie to jednego z haseł Olsztyna – Miasto Ogród – które odzwierciedla charakterystyczną dla stolicy Warmii symbiozę wygody życia w mieście i bliskości natury. Z jednej strony, osiedle City Park zlokalizowane jest przy skrzyżowaniu ulicy Krasickiego z ulicą Barcza. Z drugiej, sąsiaduje z terenami zielonymi, wśród których już dziś skorzystasz z alejki spacerowej i Ogrodu Jordanowskiego, a w przyszłości odpoczniesz w okazałym parku miejskim. Przez las po drugiej stronie ulicy Krasickiego udasz się spacerem nad jezioro Skanda. Usytuowanie w tym miejscu budynków mieszkalno-usługowych stanowić ma impuls do faktycznego włączenia do miasta terenów, które znajdują się w jego granicach. Takie ulokowanie inwestycji to najlepsze przeciwdziałanie zjawisku tzw. rozlewania się miasta, czyli lokowaniu kolejnych budynków na jego rogatkach, ubogich w infrastrukturę.

Olsztyn jest stolicą województwa warmińsko-mazurskiego. Znajduje się w nim siedziba władz ziemskiego powiatu olsztyńskiego, kurii archidiecezji warmińskiej i luterańskiej diecezji mazurskiej. Podzielone jest na 23 osiedla - jednostki pomocnicze gminy, które są najniższym, pomocniczym szczeblem samorządu miejskiego. Ich działanie obejmuje załatwianie spraw publicznych, które posiadają zasięg lokalny. Około 21 procent powierzchni całego miasta zajmują lasy. Ponad połowa z tego to zwarty kompleks Lasu Miejskiego, który pełni głównie funkcje terenów rekreacyjno-wypoczynkowych oraz turystyczno-krajoznawczych.

Komunikacja

Sprawną komunikację w obrębie miasta zapewniają autobusy i tramwaje ZDZiT. W ramach przewozów pasażerskich funkcjonują 33 linie autobusowe, w tym dwie nocne i pięć miejsko-podmiejskich. 3 linie tramwajowe poruszają się na trasie: Wysoka Brama – Kanta (linia nr. 1), Dworzec Główny – Kanta (linia nr.2), Dworzec Główny – Uniwersytet-Prawocheńskiego (linia nr. 3). Przez Olsztyn przebiegają trzy drogi krajowe oraz dwie wojewódzkie. W mieście, prężnie działa także transport kolejowy. Obecnie znajduje się pięć stacji: Olsztyn Gietkowska, Olsztyn Główny, Olsztyn Gutkowo, Olsztyn Kortowo oraz Olsztyn Zachodni. W odległości 100 metrów od inwestycji City Park - etap I znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Carrefour.

Data publikacji: 14 października 2016 12:04

Data aktualizacji: 14 września 2018 12:03

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?
Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a my znajdziemy je dla Ciebie.

Etap 1 z 3

Wybierz lokalizację

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Twój maksymalny budżet