City Park - etap I

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezTJ Development Sp. z o.o. sp. k.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 685 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Libero(0.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Olsztyn, ul. Barcza (3.8 km od centrum Olsztyna)
  Osiedle Libero
  Termin oddania: 2 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 114
  Powierzchnia: 30 - 106 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Budlex Sp. z o.o.
 • Osiedle Aurora(0.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Olsztyn, ul. Barcza (3.7 km od centrum Olsztyna)
  Osiedle Aurora
  Termin oddania: 4 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 161
  Powierzchnia: 30 - 121 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Ippon Group Sp. z o.o.
 • Osiedle Premium etap II(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Olsztyn, ul. Marii Dąbrowskiej 11 (3.9 km od centrum Olsztyna)
  Ceny od: 6 390 brutto/m2
  Osiedle Premium etap II
  Termin oddania: 2 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 25
  Powierzchnia: 41 - 77 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Premium Deweloper Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

W ramach pierwszego etapu realizacji osiedla City Park powstanie posadowiony równolegle do ulicy Krasickiego budynek mieszkalno-usługowy oznaczony literą A. Przewidziano w nim 120 lokali mieszkalnych i 19 lokali usługowych.Dla wygody mieszkańców wyposażony jest on w podziemną halę garażową z miejscami parkingowymi dla aut, wspólnymi pomieszczeniami gospodarczymi oraz indywidualnymi komórkami lokatorskimi. Szybkie poruszanie się od poziomu garaży do najwyższego piętra włącznie, zapewnią 3 nowoczesne, cichobieżne windy.Mieszkania projektowaliśmy z myślą o ich odpowiednim nasłonecznieniu i zapewnieniu optymalnej wielkości okien. Zadbaliśmy również o duże tarasy i balkony. Pamiętaliśmy jednak, iż środki na spełnienie marzeń o własnym M mogą być ograniczone, dlatego poszczególne mieszkania posiadają funkcjonalne i ergonomiczne rozkłady, bez zbędnych metrów. Jeśli masz życzenie wykonania lokalu według Twoich indywidualnych upodobań, a decyzję o zakupie podejmiesz odpowiednio wcześnie, to na etapie budowy mieszkania będziesz mógł bezpłatnie wprowadzić własne zmiany lokatorskie.Do mieszkania możesz ponadto dokupić miejsce postojowe lub komórkę lokatorską, znajdujące się w podziemnej hali garażowej, do której dostaniesz się windą.

Inwestycja City Park - etap I znajduje się w Olsztynie, ul. Krasickiego (3.6 km od centrum Olsztyna), została zrealizowana przez dewelopera TJ Development Sp. z o.o. sp. k..

Inwestycja City Park - etap I została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 120 nowych mieszkań. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji City Park - etap I pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 45 do 71 metrów kwadratowych w cenie od 5 150 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper TJ Development Sp. z o.o. sp. k. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 120 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: usługi w budynku, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las.

Lokalizacja inwestycji City Park - etap I

City Park to nawiązanie to jednego z haseł Olsztyna – Miasto Ogród – które odzwierciedla charakterystyczną dla stolicy Warmii symbiozę wygody życia w mieście i bliskości natury. Z jednej strony, osiedle City Park zlokalizowane jest przy skrzyżowaniu ulicy Krasickiego z ulicą Barcza. Z drugiej, sąsiaduje z terenami zielonymi, wśród których już dziś skorzystasz z alejki spacerowej i Ogrodu Jordanowskiego, a w przyszłości odpoczniesz w okazałym parku miejskim. Przez las po drugiej stronie ulicy Krasickiego udasz się spacerem nad jezioro Skanda. Usytuowanie w tym miejscu budynków mieszkalno-usługowych stanowić ma impuls do faktycznego włączenia do miasta terenów, które znajdują się w jego granicach. Takie ulokowanie inwestycji to najlepsze przeciwdziałanie zjawisku tzw. rozlewania się miasta, czyli lokowaniu kolejnych budynków na jego rogatkach, ubogich w infrastrukturę.

Olsztyn jest stolicą województwa warmińsko-mazurskiego. Znajduje się w nim siedziba władz ziemskiego powiatu olsztyńskiego, kurii archidiecezji warmińskiej i luterańskiej diecezji mazurskiej. Podzielone jest na 23 osiedla - jednostki pomocnicze gminy, które są najniższym, pomocniczym szczeblem samorządu miejskiego. Ich działanie obejmuje załatwianie spraw publicznych, które posiadają zasięg lokalny. Około 21 procent powierzchni całego miasta zajmują lasy. Ponad połowa z tego to zwarty kompleks Lasu Miejskiego, który pełni głównie funkcje terenów rekreacyjno-wypoczynkowych oraz turystyczno-krajoznawczych.

Komunikacja

Sprawną komunikację w obrębie miasta zapewniają autobusy i tramwaje ZDZiT. W ramach przewozów pasażerskich funkcjonują 33 linie autobusowe, w tym dwie nocne i pięć miejsko-podmiejskich. 3 linie tramwajowe poruszają się na trasie: Wysoka Brama – Kanta (linia nr. 1), Dworzec Główny – Kanta (linia nr.2), Dworzec Główny – Uniwersytet-Prawocheńskiego (linia nr. 3). Przez Olsztyn przebiegają trzy drogi krajowe oraz dwie wojewódzkie. W mieście, prężnie działa także transport kolejowy. Obecnie znajduje się pięć stacji: Olsztyn Gietkowska, Olsztyn Główny, Olsztyn Gutkowo, Olsztyn Kortowo oraz Olsztyn Zachodni.

Przyszli mieszkańcy inwestycji City Park - etap I mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji City Park - etap I znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Carrefour.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji City Park - etap I znajduje się się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole "MINI" Dorota Wawrocka w odległości 120 m, Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7 w odległości 190 m, V Liceum Ogólnokształcące w odległości 190 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji City Park - etap I składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 120 m znajduje się Lidl, w odległości 160 m znajduje się Carrefour, w odległości 240 m znajduje się Supermarket.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji City Park - etap I w odległości 110 m znajduje się Boisko, w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 200 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 14.10.2016

Data aktualizacji: 24.01.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie