Apartamenty The Tides

Oferta archiwalna

Warszawa, Śródmieście, Solec, ul. Wioślarska 10

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 5 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty The Tides

9 zdjęć

Apartamenty The Tides
Apartamenty The Tides
Apartamenty The Tides
Apartamenty The Tides

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • monitoring
  • recepcja
  • winda
  • Standard deweloperski podwyższony
  • Wykończenie pod klucz

Instalacje i energetyka

  • klimatyzacja
  • inteligentny dom

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 10 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski podwyższony, wykończenie pod klucz

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Opis inwestycji

Apartamenty The Tides logo

U zbiegu Powiśla z brzegiem Wisły, w sąsiedztwie mostu Poniatowskiego, powstał wyjątkowy budynek projektu renomowanej pracowni Kuryłowicz & Associates.

Łącząc funkcje biurowe i mieszkalne z możliwościami, które daje prestiżowe nadwiślańskie położenie, The Tides jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych symboli nowoczesnej Warszawy.

Wyjątkowa oferta zakupu jednego z 10 apartamentów skierowana jest do koneserów luksusu, którzy docenią zalety własnej przystani przy Wiśle, niepowtarzalnych widoków na zielony wschodni brzeg oraz dbającej o każdy szczegół obsługi concierge dostępnej tylko dla mieszkańców The Tides. Luksusowe i prestiżowe apartamenty w Warszawie to gwarancja pięknego widoku.

Inwestycja Apartamenty The Tides znajduje się na Solcu, ul. Wioślarska 10 (1.9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez THE TIDES PROPERTY GROUP S.A. Sp.k.

Inwestycja Apartamenty The Tides została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 10 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty The Tides nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców THE TIDES PROPERTY GROUP S.A. Sp.k. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Śródmieście to centralna i zarazem najbardziej reprezentacyjna dzielnica Warszawy. Jego powierzchnia wynosi 15,57 km2, a mieszka w nim 117 tysięcy osób. Znajdują się tu najważniejsze stołeczne zabytki, jak Zamek Królewski czy Pałac Kultury i Nauki. To także tutaj stoi Pałac Prezydencki i główne urzędy państwowe, w tym Sejm i Urząd Rady Ministrów. Obok nich wznoszą się biurowce, hotele, apartamentowce, a także najważniejsze instytucje oświatowe i kulturalne stolicy, wśród których znajduje się Teatr Wielki i Muzeum Narodowe. Na Śródmieściu znajduje się hala sportowo-widowiskowa Torwar i jedna z największych galerii handlowych w Europie – Arkadia. W dzielnicy można znaleźć 8 parków, w tym Park Łazienkowski. Śródmieście jest połączone ze wschodnią częścią miasta 4 mostami. Jest przy tym świetnie skomunikowane z resztą Warszawy – są tu trzy stacje metra i kursuje ok. 30 linii komunikacji miejskiej. Ponadto mieści się tu Dworzec Warszawa Centralna i stacja PKP Powiśle. Biegną tędy 4 drogi wojewódzkie.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty The Tides?

Z pozostałymi dzielnicami Warszawy Śródmieście połączone jest ok. 30 liniami regularnie kursujących autobusów i tramwajów. Znajdują się tu również stacje metra, Dworzec Warszawa Centralna i stacja PKP Powiśle. Przez tę część miasta przebiegają drogi wojewódzkie nr 629, 631, 634 i 719. Ze względu na płynącą wschodnią granicą Śródmieścia Wisłę, dzielnica łączy się z sąsiadującą od wschodu Pragą czterema mostami.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty The Tides mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Apartamenty The Tides znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Most Poniatowskiego 06.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty The Tides znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty The Tides znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa w Solcu Starym w odległości 110 m, Punkt Przedszkolny „Kraina Uśmiechu” w Solcu i w Potoku w odległości 110 m, Przedszkole nr 5 w odległości 310 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty The Tides składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 250 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty The Tides w odległości 10 m znajduje się Gama Gym, w odległości 250 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 250 m znajduje się Ośrodek Sportowy Solec.

Data aktualizacji: 29.10.2020

Pobliskie Lokalizacje

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: