Polna 28

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezTerra Haus Polna

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 501 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Famma Dąbrowskiego(0.3 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Jeżyce, Osiedle Jeżyce, ul. Dąbrowskiego 87-89 (2.1 km od centrum Poznania)
  Ceny od: 7 750/m2
  Famma Dąbrowskiego
  Termin oddania: 2 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 48
  Powierzchnia: 34 - 89 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 16 ofert
  Budimex Nieruchomości Sp. z o.o.
 • Fama Jeżyce(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Jeżyce, Osiedle Jeżyce, ul. Dąbrowskiego (2 km od centrum Poznania)
  Fama Jeżyce
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 126
  Powierzchnia: 32 - 102 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Monday Development Sp. z o.o.
 • Bookowska 18(0.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Grunwald, Łazarz, ul. Bukowska (1.5 km od centrum Poznania)
  Bookowska 18
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 169
  Powierzchnia: 33 - 100 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Monday Development Sp. z o.o.

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

Przy ul. Polnej 28 powstaje czteropiętrowy budynek wielorodzinny.Na każdym piętrze oferujemy 12-13 mieszkań o metrażu od 28 do 60 m2. Przestronne klatki schodowe i windy ułatwiają komunikację. Na każdym piętrze znajdują się dwie komórki lokatorskie. Samochód możesz zostawić na podziemnym parkingu. Codzienne zakupy możesz zrobić w markecie Netto znajdującym się w części parterowej.Mieszkaj tam, gdzie lubisz!Polna 28 to obiekt zlokalizowany na Jeżycach - zyskującej coraz bardziej na popularności, dynamicznie rozwijającej się i zdobywającej serca kolejnych rodzin dzielnicy Poznania. Zalet tej lokalizacji jest wiele. Z jednej strony blisko do Centrum, z drugiej - do spokojnych Ogrodów czy zielonych rejonów Grunwaldu. Rozwinięta infrastruktura; szkoły, przedszkola, apteki i sklepy ułatwiają życie mieszkańcom.Mieszkaj tak, jak lubisz!Wybierz mieszkanie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. Kawalerkę jako Twoje pierwsze mieszkanie lub inwestycje. Mieszkanie dwupokojowe - komfort dla singla lub optymalna przestrzeń dla pary. Mieszkanie trzypokojowe - wygodną przestrzeń dla rodziny. Oferujemy mieszkania w stanie developerskim lub wykończone pod klucz.Rób to, co lubisz!Tutaj możesz swobodnie wybierać, co chcesz dziś robić. Masz ochotę na dobre i zdrowe jedzenie? Wybierz się na zakupy na Rynek Jeżycki. To urokliwe i gwarne miejsce jest handlowym sercem Jeżyc. Znajdziesz tu nie tylko ogromny wybór świeżych owoców i warzyw ale również poczujesz tętniącą życiem atmosferę dzielnicy.Nie chcesz gotować? Poznaj małe jeżyckie knajpki, które wyrastają ostatnio jak grzyby po deszczu. Czekają na Ciebie kuchnie wegetariańskie, wegańskie, kebaby, falafele, pierogi, pizze i makarony oraz klasyczne dania kuchni poznańskiej. Szukasz rozrywki? Zapraszamy do kina Rialto lub na przedstawienie do Teatru Nowego. Potrzebujesz odpoczynku? Pomyśl o Ogrodzie Botanicznym. Możesz tu pospacerować podziwiając rośliny z całego świata lub po prostu spędzić czas wśród zieleni.

Inwestycja Polna 28 znajduje się na Jeżycach, ul. Polna 28 (2.1 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez dewelopera Terra Haus Polna.

Inwestycja Polna 28 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 54 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Polna 28 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Terra Haus Polna przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (55 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 54 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (55 miejsc).
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Polna 28

Jeżyce to dzielnica Poznania rozmieszczona na planie niemal idealnego kwadratu. Na jego zachodzie można znaleźć Jezioro Kerskie, natomiast południową granicę wyznacza obszar Lotniska Poznań-Ławica. Na wschodzie dzielnicę ogranicza ul. Obornicka a na północy osiedla Suchy Las i Jelonek. Jeżyce składają się głównie z zabytkowych, przedwojennych kamienic, które coraz częściej dzięki renowacji okazują się być perełkami architektonicznymi miasta. Na Jeżycach na powierzchni 2 km kw mieszka ok. 24 tys. mieszkańców. Największy zakład opieki zdrowotnej to Szpital Rehabilitacyjny dla dzieci. W odległości ok. 500 metrów na wschód mieści się wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. W odległości ok. 1 km od granic dzielnicy można znaleźć liczne centra handlowe, kina i teatry. Największe centrum handlowe okolicy to Galeria Podolany, jednak w odległości ok. 1 km na południe i wschód można znaleźć inne sklepy wielkopowierzchniowe, takie jak CH Poznań Plaza, Galeria Pestka czy King Cross Marcelin.

Komunikacja

W dzielnicy kursują autobusy i tramwaje miejskie. Jednak o jej wyjątkowym charakterze świadczy lotnisko Poznań-Ławica, mieszczące się na jej południu. Samoloty odlatują stąd do 25 europejskich portów lotniczych. Dzielnicę ze wschodu na zachód przecina też droga krajowa nr 92.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Polna 28 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 290 metrów od inwestycji Polna 28 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Polna.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Polna 28 znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 71 w odległości 300 m, Publiczne Przedszkole Kolumbus w odległości 310 m, Przedszkole nr 96 w odległości 480 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Polna 28 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Ginekologiczno-Położniczy Szpital Kliniczny w odległości 300 m, Wielkopolskie Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii im. Eugenii i Janusza Zeylandów w odległości 550 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Polna 28 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 10 m znajduje się Netto, w odległości 40 m znajduje się Fresh Market, w odległości 150 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Polna 28 w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Boisko, w odległości 410 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 28.08.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie