Tedex Residence

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Nowa 17 b, oferowane bezpośrednio przez

Tedex Residence

piaseczyński, Stara Iwiczna, ul. Nowa 17 b

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 178 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Tedex ResidenceTedex Residence

25 zdjęć

Tedex Residence
Tedex Residence
Tedex Residence
Tedex Residence

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski
  • Wykończenie pod klucz

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2014 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 68 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski, wykończenie pod klucz

Wykończenie pod klucz dotyczy mieszkania A/1/5

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Kameralne osiedle mieszkaniowe

Stara Iwiczna k/Piaseczna, ul. Nowa 17 b

tylko 6 budynków

osiedle zamknięte z monitoringiem

mieszkania od 33 do 77 m2

wysoki standard wykończenia

duże ogródki

komórki lokatorskie

parkingi podziemne

windy

wysoka klasa energetyczna budynków

plac zabaw dla dzieci

Nasza inwestycja to dbałość o każdy szczegół. Szczególną uwagę zwracamy na takie elementy jak elewacja, klatka schodowa, winda, drzwi, a nawet obudowy szachtów technicznych. Zamiast szarego betonu, zastosowane są eleganckie elementy w elewacji : HPL, płytki elewacyjne.. Budynki są kameralne (tylko 3 piętra), stoją w dużej odległości od siebie, by sąsiedzi nie zaglądali sobie nawzajem do okien. Do dyspozycji są ciche, szybkie i nowoczesne windy marki Schindler. Zimną stal zastąpiliśmy elementami drewnianymi ( stolarka okienna i drzwiowa, pochwyty balustrad ). Przestrzenie między budynkami są gustownie zagospodarowane. Do mieszkań na parterze przynależne są ogródki o wielkości nawet do 300 m2. Dzieci będą mogły się bawić na urozmaiconym i bezpiecznym placu zabaw. Na kondygnacji -1 mieści się parking dla samochodów osobowych ( w tym miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych), jak również komórki lokatorskie (od 3,3 m2 - 10m2 ).

Inwestycja Tedex Residence znajduje się w Starej Iwicznej, ul. Nowa 17 b (2.5 km od Warszawy), została zrealizowana przez Tedex Residence.

Inwestycja Tedex Residence została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 68 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Tedex Residence nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Tedex Residence przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Powiat piaseczyński znajduje się w środkowej części województwa mazowieckiego i należy do najbogatszych oraz najintensywniej rozwijających się powiatów w Polsce. W jego obrębie znajdują się miasta: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Tarczyn oraz 223 wsie. Obszar o powierzchni 621 km2 przecinają liczne rzeki, m.in. Wisła, Jeziorka, Czarna, Utrata, a w ich dolinach występują łąki i torfowiska. Znaczne połacie terenu zajmują lasy, np. Chojnowskie, zaś pejzaż urozmaicają stawy, zalewy i wydmy. Warunki naturalne sprzyjają turystce i rekreacji, toteż w powiecie znajdują się liczne obiekty i kluby sportowe, tereny do jazdy konnej, kąpielisko Zalesie Górne oraz dobrze rozwinięta baza noclegowa i gastronomiczna. Dominuje niska zabudowa mieszkaniowa i usługowo-handlowa, a do obiektów zabytkowych należą m.in. Zamek w Czersku, wille i dwory. Ważne arterie to trasa E77 oraz drogi krajowe: nr 79 i nr 50. Do stolicy kursuje stąd 18 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Tedex Residence?

Powiat piaseczyński posiada dogodne połączenie ze stolicą dzięki 18 liniom autobusowym warszawskiej komunikacji miejskiej. W obrębie powiatu kursują również autobusy PKS, busy i pociągi, zaś do ważniejszych arterii należą: trasa europejska E77 oraz drogi krajowe: nr 50 (Tranzytowa Obwodnica Warszawy) i nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Tedex Residence mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1262 metrów od inwestycji Tedex Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Nowa Iwiczna.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Tedex Residence znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Tedex Residence znajduje się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole "Nutka" w Starej Iwicznej w odległości 187 m, przedszkole w odległości 195 m, przedszkole w odległości 197 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Tedex Residence jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Dentica Nova w odległości 326 m, Citydental w odległości 352 m, LUX MED w odległości 437 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Tedex Residence składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 250 m znajduje się Biedronka, w odległości 310 m znajduje się Stokrotka, w odległości 337 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Tedex Residence w odległości 82 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 91 m znajduje się boisko / kort, w odległości 94 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: