Tedex Residence etap IV

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Nowa, oferowane bezpośrednio przez Tedex Residence

piaseczyński, Stara Iwiczna, ul. Nowa 17AA

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 105 ofert w najbliższej okolicy!

Tedex Residence etap IV

4 zdjęcia

Tedex Residence etap IV
Tedex Residence etap IV
Tedex Residence etap IV
Tedex Residence etap IV

Najbliższe inwestycje

 • Bliskie Piaseczno

  Bliskie Piaseczno

  Ghelamco

  Mieszkanie Piaseczno
  ul. Tukanów
  2.6 km od Warszawy
  • Oddanie: 2 kw. 2023
  • Metraż: 36-72 m2
  • Mieszkań: 101
  • Pokoje: 2-4
 • Stacja Dom etap IV
  od: 8 100 zł/m2

  Stacja Dom etap IV

  Trimeko Sp. z o.o.

  Mieszkanie Nowa Iwiczna, piaseczyński
  ul. Mleczarska 9A
  1.9 km od Warszawy
  • Oddanie: 2 kw. 2022
  • Metraż: 36-41 m2
  • Mieszkań: 4
  • Pokoje: 2
 • Raszyńska Residence
  od: 8 445 zł/m2

  Raszyńska Residence

  RESIDENCE III Sp. z o.o.

  Mieszkanie Piaseczno
  ul. Raszyńska 26
  1.4 km od Warszawy
  • Oddanie: 2 kw. 2022
  • Metraż: 51-66 m2
  • Mieszkań: 7
  • Pokoje: 3

Opis Inwestycji

Przedsięwzięcie inwestycyjne Residence IV obejmuje nowoczesny, trzypiętrowy budynek wielorodzinny. Znajduje się w nim jedynie 20 lokali mieszkalnych. W budynku zaprojektowany jest podziemny garaż z wjazdem od ulicy Nowej, winda a także komórki lokatorskie. Przestronne i bardzo ładnie wykończone klatki schodowe dają dużą swobodę przemieszczania się oraz wnoszenia przedmiotów o większym gabarycie do mieszkań.

Mieszkania położone na parterze będą miały dodatkową przestrzeń w postaci ogródków przydomowych o wielkościach nawet do 130 mkw. Teren osiedla będzie zamknięty i monitorowany. Obowiązywać będzie kontrola dostępu.

Mieszkania

Nasze nowe mieszkania mają powierzchnię od 56 m kw. do 78 m kw. Wszystkie lokale posiadają balkony, loggie lub ogródki przydomowe. Mieszkania w inwestycji Residence IV mają przemyślany rozkład pomieszczeń, łatwy do dostosowania według indywidualnych potrzeb. Lokale są wyposażone w okna PCV o podwyższonych normach akustycznych niwelujące hałasy z zewnątrz. Drzwi zewnętrzne do lokali obudowane drewnopodobnymi portalami, sprawią że korytarze, jak i pomieszczenia wewnętrzne będą dawały odczucie miłej i ciepłej atmosfery. Natomiast ich wysokie normy bezpieczeństwa sprawią, że Właściciele lokali będą mogli czuć się bezpiecznie i komfortowo.

Przestronne i nowoczesne lokale mieszkalne na osiedlu Residence IV to propozycja zarówno dla rodzin, jak również dla zwolenników przestronnych powierzchni.

Mieszkania, których okna wychodzą na południe i zachód będą wyposażone w klimatyzator ( będzie zainstalowany w salonie), dotyczy mieszkań o numerach: M-4, M-5, M-9, M-15, M-19, M-20.

Inwestycja Tedex Residence etap IV znajduje się w Starej Iwicznej, ul. Nowa 17AA (2.4 km od Warszawy), została zrealizowana przez Tedex Residence.

Inwestycja Tedex Residence etap IV została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 20 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Tedex Residence etap IV nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Tedex Residence przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 20 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: Cena: 28 000 zł.
Udogodnienia:
teren ogrodzony, winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Nowy budynek wielorodzinny znajduje się przy ul. Nowej 17 w Starej Iwicznej, na granicy z Piasecznem. Ulica Nowa łączy się bezpośrednio z ulicą Puławską. Całe osiedle składające się z czterech etapów i liczące już z 9 budynków zlokalizowane jest w pobliżu: • przystanku komunikacji miejskiej 707 i linia podmiejska L1 • sklepów, galerii, stacji paliw, • aptek, przychodni zdrowia, • przedszkoli, szkół, • galerii handlowych (Centrum Handlowe N-Park, Biedronka, Auchan, galeria handlowa i market budowlany Leroy Merlin). W odległości kilku kilometrów znajduje się także Centrum Handlowe Janki, Silver Screen, a także IKEA. Wybierając naszą nieruchomość, zapewniają sobie Państwo łatwy dojazd do Warszawy – do ul. Puławskiej, łączącej Piaseczno z Warszawą, jest tylko 800 m, 10 min. pieszo, do dworca PKP (Nowa Iwiczna) – 12 min. piechotą, do dworca w Piasecznie – 20 min. Nieodłączną zaletą miejscowości Piaseczno i jej okolic są liczne tereny zielone. W niedalekim sąsiedztwie znajdują się m. in.: • Chojnowski Park Krajobrazowy, • Lasy Sękocińskie, • Park Zdrojowy im. hr. Witolda Skórzewskiego w Konstancinie-Jeziornie.

Powiat piaseczyński znajduje się w środkowej części województwa mazowieckiego i należy do najbogatszych oraz najintensywniej rozwijających się powiatów w Polsce. W jego obrębie znajdują się miasta: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Tarczyn oraz 223 wsie. Obszar o powierzchni 621 km2 przecinają liczne rzeki, m.in. Wisła, Jeziorka, Czarna, Utrata, a w ich dolinach występują łąki i torfowiska. Znaczne połacie terenu zajmują lasy, np. Chojnowskie, zaś pejzaż urozmaicają stawy, zalewy i wydmy. Warunki naturalne sprzyjają turystce i rekreacji, toteż w powiecie znajdują się liczne obiekty i kluby sportowe, tereny do jazdy konnej, kąpielisko Zalesie Górne oraz dobrze rozwinięta baza noclegowa i gastronomiczna. Dominuje niska zabudowa mieszkaniowa i usługowo-handlowa, a do obiektów zabytkowych należą m.in. Zamek w Czersku, wille i dwory. Ważne arterie to trasa E77 oraz drogi krajowe: nr 79 i nr 50. Do stolicy kursuje stąd 18 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej.

Komunikacja

Powiat piaseczyński posiada dogodne połączenie ze stolicą dzięki 18 liniom autobusowym warszawskiej komunikacji miejskiej. W obrębie powiatu kursują również autobusy PKS, busy i pociągi, zaś do ważniejszych arterii należą: trasa europejska E77 oraz drogi krajowe: nr 50 (Tranzytowa Obwodnica Warszawy) i nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom).

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Tedex Residence etap IV?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Tedex Residence etap IV mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Tedex Residence etap IV znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Nowa 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Tedex Residence etap IV znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Tedex Residence etap IV znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole nr 3 "Nutka" w odległości 130 m, Baśniowa Buba w odległości 350 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Tedex Residence etap IV składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 270 m znajduje się Biedronka, w odległości 340 m znajduje się Galeria handlowa, w odległości 380 m znajduje się Żabka.

Data publikacji: 31.07.2020
Data aktualizacji: 02.07.2021

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: