Tedex Residence etap IV

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Nowa, oferowane bezpośrednio przez

Tedex Residence

piaseczyński, Stara Iwiczna, ul. Nowa 17AA

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 176 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Tedex Residence etap IVTedex Residence etap IV

4 zdjęcia

Tedex Residence etap IV
Tedex Residence etap IV
Tedex Residence etap IV
Tedex Residence etap IV

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 20 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne : Cena: 28 000 zł

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Przedsięwzięcie inwestycyjne Residence IV obejmuje nowoczesny, trzypiętrowy budynek wielorodzinny. Znajduje się w nim jedynie 20 lokali mieszkalnych. W budynku zaprojektowany jest podziemny garaż z wjazdem od ulicy Nowej, winda a także komórki lokatorskie. Przestronne i bardzo ładnie wykończone klatki schodowe dają dużą swobodę przemieszczania się oraz wnoszenia przedmiotów o większym gabarycie do mieszkań.

Mieszkania położone na parterze będą miały dodatkową przestrzeń w postaci ogródków przydomowych o wielkościach nawet do 130 mkw. Teren osiedla będzie zamknięty i monitorowany. Obowiązywać będzie kontrola dostępu.

Mieszkania

Nasze nowe mieszkania mają powierzchnię od 56 m kw. do 78 m kw. Wszystkie lokale posiadają balkony, loggie lub ogródki przydomowe. Mieszkania w inwestycji Residence IV mają przemyślany rozkład pomieszczeń, łatwy do dostosowania według indywidualnych potrzeb. Lokale są wyposażone w okna PCV o podwyższonych normach akustycznych niwelujące hałasy z zewnątrz. Drzwi zewnętrzne do lokali obudowane drewnopodobnymi portalami, sprawią że korytarze, jak i pomieszczenia wewnętrzne będą dawały odczucie miłej i ciepłej atmosfery. Natomiast ich wysokie normy bezpieczeństwa sprawią, że Właściciele lokali będą mogli czuć się bezpiecznie i komfortowo.

Przestronne i nowoczesne lokale mieszkalne na osiedlu Residence IV to propozycja zarówno dla rodzin, jak również dla zwolenników przestronnych powierzchni.

Mieszkania, których okna wychodzą na południe i zachód będą wyposażone w klimatyzator ( będzie zainstalowany w salonie), dotyczy mieszkań o numerach: M-4, M-5, M-9, M-15, M-19, M-20.

Inwestycja Tedex Residence etap IV znajduje się w Starej Iwicznej, ul. Nowa 17AA (2.4 km od Warszawy), została zrealizowana przez Tedex Residence.

Inwestycja Tedex Residence etap IV została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 20 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Tedex Residence etap IV nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Tedex Residence przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Nowy budynek wielorodzinny znajduje się przy ul. Nowej 17 w Starej Iwicznej, na granicy z Piasecznem. Ulica Nowa łączy się bezpośrednio z ulicą Puławską. Całe osiedle składające się z czterech etapów i liczące już z 9 budynków zlokalizowane jest w pobliżu:

• przystanku komunikacji miejskiej 707 i linia podmiejska L1

• sklepów, galerii, stacji paliw,

• aptek, przychodni zdrowia,

• przedszkoli, szkół,

• galerii handlowych (Centrum Handlowe N-Park, Biedronka, Auchan, galeria handlowa i market budowlany Leroy Merlin).

W odległości kilku kilometrów znajduje się także Centrum Handlowe Janki, Silver Screen, a także IKEA.

Wybierając naszą nieruchomość, zapewniają sobie Państwo łatwy dojazd do Warszawy – do ul. Puławskiej, łączącej Piaseczno z Warszawą, jest tylko 800 m, 10 min. pieszo, do dworca PKP (Nowa Iwiczna) – 12 min. piechotą, do dworca w Piasecznie – 20 min.

Nieodłączną zaletą miejscowości Piaseczno i jej okolic są liczne tereny zielone. W niedalekim sąsiedztwie znajdują się m. in.:

• Chojnowski Park Krajobrazowy,

• Lasy Sękocińskie,

• Park Zdrojowy im. hr. Witolda Skórzewskiego w Konstancinie-Jeziornie.

Powiat piaseczyński znajduje się w środkowej części województwa mazowieckiego i należy do najbogatszych oraz najintensywniej rozwijających się powiatów w Polsce. W jego obrębie znajdują się miasta: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Tarczyn oraz 223 wsie. Obszar o powierzchni 621 km2 przecinają liczne rzeki, m.in. Wisła, Jeziorka, Czarna, Utrata, a w ich dolinach występują łąki i torfowiska. Znaczne połacie terenu zajmują lasy, np. Chojnowskie, zaś pejzaż urozmaicają stawy, zalewy i wydmy. Warunki naturalne sprzyjają turystce i rekreacji, toteż w powiecie znajdują się liczne obiekty i kluby sportowe, tereny do jazdy konnej, kąpielisko Zalesie Górne oraz dobrze rozwinięta baza noclegowa i gastronomiczna. Dominuje niska zabudowa mieszkaniowa i usługowo-handlowa, a do obiektów zabytkowych należą m.in. Zamek w Czersku, wille i dwory. Ważne arterie to trasa E77 oraz drogi krajowe: nr 79 i nr 50. Do stolicy kursuje stąd 18 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Tedex Residence etap IV?

Powiat piaseczyński posiada dogodne połączenie ze stolicą dzięki 18 liniom autobusowym warszawskiej komunikacji miejskiej. W obrębie powiatu kursują również autobusy PKS, busy i pociągi, zaś do ważniejszych arterii należą: trasa europejska E77 oraz drogi krajowe: nr 50 (Tranzytowa Obwodnica Warszawy) i nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Tedex Residence etap IV mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1198 metrów od inwestycji Tedex Residence etap IV znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Nowa Iwiczna.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Tedex Residence etap IV znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Tedex Residence etap IV znajduje się 15 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole "Nutka" w Starej Iwicznej w odległości 107 m, przedszkole w odległości 114 m, przedszkole w odległości 117 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Tedex Residence etap IV jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Dentica Nova w odległości 298 m, Citydental w odległości 401 m, LUX MED w odległości 415 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Tedex Residence etap IV składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 241 m znajduje się Biedronka, w odległości 340 m znajduje się ALDI, w odległości 347 m znajduje się Stokrotka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Tedex Residence etap IV w odległości 137 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 140 m znajduje się boisko / kort, w odległości 152 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 31.07.2020
Data aktualizacji: 02.07.2021

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: