Residence III

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Tedex Residence

Ceny od: 6 153 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Residence III dostępnych jest 7 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
A3M18
2
47,26 m²
2
299 000 zł6 327 zł/m²
A4M25
2
47,26 m²
3
299 000 zł6 327 zł/m²
C1M4
3
59,18 m²
Parter
389 900 zł6 588 zł/m²
C4M17
3
57,63 m²
3
379 900 zł6 245 zł/m²
C4M19
3
59,18 m²
3
379 900 zł6 419 zł/m²
C2M10
4
66,79 m²
1
419 000 zł6 273 zł/m²
C3M11
4
69,86 m²
2
429 000 zł6 153 zł/m²

Opis Inwestycji

Residence III to przedsięwzięcie inwestycyjne spółki Tedex Service Sp. z o.o. obejmujące budowę trzech budynków wielorodzinnych, trzypiętrowych z garażem podziemnym ze zjazdem od ul. Nowej 17 G,H,I. Ponadto do mieszkań na parterze przynależne ogródki, plac zabaw, komórki lokatorskie, windy osobowe. Na terenie osiedla będzie oczko wodne i teren rekreacyjny z placem zabaw dla mieszkańców.W naszej inwestycji zaprojektowano mieszkania, które mają zróżnicowaną strukturę o powierzchniach od 32 m2 do 70 m2. Wszystkie lokale posiadają balkony . Trzy budynki czterokondygnacyjne A,B i C oraz podziemna hala garażowa. Komórki lokatorskie (w ograniczonej ilości, cena 2 000 zł/mkw).Teren osiedla będzie oświetlony i monitorowany, nawiązujący do infrastruktury istniejącego osiedla z I i II etapu inwestycji. Zieleń na terenie nowej Inwestycji będzie zaaranżowana i zagospodarowana, dojścia do budynków i alejki wyłożone kostką brukową.Zjazd do podziemnego garażu dostępny będzie z rampy zjazdowej, dwupasmowej. Brama wjazdowe do garażu będą sterowane pilotem. Hala garażowa dostępna będzie dla aut napędzanych gazem LPG.Dzięki kontroli dostępu (wejście z zewnątrz, wejścia do budynków, zjazdy do garażu), monitorowany, dzięki temu mieszkańcy będą mogli czuć się bezpiecznie. Budynki będą wyposażone w okna PCV trzy-szybowe o podwyższonych normach akustycznych niwelujące hałasy z zewnątrz. Centralne ogrzewanie i ciepła woda zasilane z pieców gazowych znajdujących się w kotłowni.Dużą zaletą naszego projektu jest różnorodność powierzchni mieszkań od 32 mkw do 70 mkw zlokalizowanych w trzech kameralnych budynkach A,B i C. Przemyślany rozkład pomieszczeń w mieszkaniach, pozwalający na dostosowanie ich do indywidualnych potrzeb każdego klienta. W naszych budynkach znajdują się przestronne, nowoczesne lokale, zarówno dla rodzin, jak również dla zwolenników mniejszych powierzchni. Wnętrza inwestycji zostały zaprojektowane z myślą o maksymalnej wygodzie i użyteczności.Zalety:Kameralne osiedle na granicy Piaseczna i Starej Iwicznej.• Niska zabudowa – tylko 3 piętra• Windy osobowe w każdym budynku• Wentylacja mechaniczna -hybrydowa w mieszkaniach• Garaż podziemny• Ogródki dla mieszkań na parterze• Plac zabaw dla dzieci• Nowoczesne rozwiązania architektoniczne.

Inwestycja Residence III znajduje się w Starej Iwicznej, ul. Nowa 17 (2.6 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Tedex Residence.

Inwestycja Residence III jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 66 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Residence III pozostało na sprzedaż 7 mieszkań o powierzchniach od 47 do 70 metrów kwadratowych w cenie od 6 153 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 47 m2 w cenie od 299 000 zł (2 mieszkania)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 58 do 59 m2 w cenie od 379 900 zł (3 mieszkania)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 67 do 70 m2 w cenie od 419 000 zł (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Tedex Residence przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie 2000zł/mkw.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 66 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: ogródek, balkon.
Komórki lokatorskie:posiada: 2000zł/mkw.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne: 24000 zł.
Udogodnienia: własny akwen wodny, plac zabaw, monitoring, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, rowerownia, videodomofon, własna kotłownia, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się staw, rezerwat przyrody.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 7 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 47 do 70 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 299 000 do 429 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 6 153 do 6 588 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy i gwarancję bankową.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Residence III

Powiat piaseczyński, gdzie znajdują się nasze inwestycje, to jeden z najbogatszych i najlepiej rozwijających się powiatów w Polsce. W południowej część pogranicza Warszawy, Piaseczna i Starej Iwicznej powstaje nowa, wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa RESIDENCE III. Nasz kameralny projekt dedykowany jest Klientom, którzy poszukują dobrego standardu mieszkaniowego w bliskiej odległości od Warszawy. Granica Piaseczna i Starej Iwicznej, gdzie powstaje inwestycja Residence III cieszy się dość dużym zainteresowaniem zarówno ze strony deweloperów jak i nabywców mieszkań. Miejsce to do niedawna było zagospodarowane ogrodami owocowymi i polami rolnymi, teraz jest tu wiele nowych inwestycji mieszkaniowych oraz punktów usługowo-handlowych ( obecnie powstaje Galeria Handlowa w odległości 300 m od naszego osiedla). Atrakcje przyrodnicze Piaseczno i jego okolice posiadają wiele walorów przyrodniczych i wyróżniają się dużą powierzchnią terenów zielonych . W niedalekim sąsiedztwie znajdują się m. in. Chojnowski Park Krajobrazowy, Lasy Sękocińskie, a także Park Zdrojowy im. hr. Witolda Skórzewskiego w Konstancinie-Jeziornie. Komunikacja tuż obok W odległości 200 m od naszej inwestycji znajduje się przystanek autobusowy. Do ul Puławskiej łączącej Piaseczno z Warszawo jest tylko 800 m, 15 min pieszo, do dworca PKP Nowa Iwiczna, - 20 min do Dworca w Piasecznie. Liczne sklepy i punkty usługowe W odległości 2 km od naszego osiedla funkcjonuje jeden z największych i najlepiej zaopatrzonych hipermarketów Auchan , galeria handlowa i market budowlany Leroy Merlin. Biedronka - 200 m Przychodnie lekarskie, apteki, przedszkola - w obrębie 400-800 m Centrum Handlowe Janki, Silver Screen, a także IKEA - 13 km Wkrótce zostanie ukończona budowa Centrum Handlowego N-PARK – odległość 300 m Dodatkowe informacje o terenie i placówkach ( może do mapki): - GOSIR - basen ul. Sikorskiego 20 Piaseczno - Przedszkole Niepubliczne NUTKA, Stara Iwiczna ul.Słoneczna 30 - Niepubliczne przedszkole i Żłobek "Brzdąc" ul. Jarząbka 20 Piaseczno - Szkoła Podstawowa w Lesznowoli ul. Szkolna 6. - Centrum Edukacyjno-Multimedialne, budynek zlokalizowany przy Jana Pawła II, Nadarzyńskiej, Dworcowej ( już wybudowane , wkrótce otwarcie) - Żabka sklep Sp. ul. Jarząbka24/82 - AUCHAN Piaseczno ul. Puławska 46 - Desing Outlet Piaseczno ul. Puławska 42E - Decathlon Piaseczno ul. Puławska 37 - Kaufland Piaseczno ul. Okulickiego 10 -CMP Centrum Medyczne Piaseczno ul. Puławska 49 -Przychodnia Rejonowa nr 1 Piaseczno ul. Fabryczna 1 - TOLEK Przychodnia zdrowia dla dzieci i rodziców Nowa Wola ul. Postępu 7. - Bazarek miejski pomiędzy ul. Szkolną 13, a ul. Fabryczną -Targowisko Miejskie Piaseczno ul. Jana Pawła II 59. -Urząd Skarbowy U.S. ul. Energetyczna 5 Piaseczno - ZUS ul. Puławska 34B Piaseczno - Urząd Miasta i Gm. ul. Kościuszki 5. - Sąd Rejonowy ul. Kościuszki 14.

Powiat piaseczyński znajduje się w środkowej części województwa mazowieckiego i należy do najbogatszych oraz najintensywniej rozwijających się powiatów w Polsce. W jego obrębie znajdują się miasta: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Tarczyn oraz 223 wsie. Obszar o powierzchni 621 km2 przecinają liczne rzeki, m.in. Wisła, Jeziorka, Czarna, Utrata, a w ich dolinach występują łąki i torfowiska. Znaczne połacie terenu zajmują lasy, np. Chojnowskie, zaś pejzaż urozmaicają stawy, zalewy i wydmy. Warunki naturalne sprzyjają turystce i rekreacji, toteż w powiecie znajdują się liczne obiekty i kluby sportowe, tereny do jazdy konnej, kąpielisko Zalesie Górne oraz dobrze rozwinięta baza noclegowa i gastronomiczna. Dominuje niska zabudowa mieszkaniowa i usługowo-handlowa, a do obiektów zabytkowych należą m.in. Zamek w Czersku, wille i dwory. Ważne arterie to trasa E77 oraz drogi krajowe: nr 79 i nr 50. Do stolicy kursuje stąd 18 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej.

Komunikacja

Powiat piaseczyński posiada dogodne połączenie ze stolicą dzięki 18 liniom autobusowym warszawskiej komunikacji miejskiej. W obrębie powiatu kursują również autobusy PKS, busy i pociągi, zaś do ważniejszych arterii należą: trasa europejska E77 oraz drogi krajowe: nr 50 (Tranzytowa Obwodnica Warszawy) i nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom).

W odległości 200 metrów od inwestycji Residence III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny NOWA 02 (STARA IWICZNA).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Residence III znajduje się 37 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: BRZDĄC żłobek i przedszkole Piaseczno w odległości 300m, Miejsce Dzieci - Kids Corner, Dwujęzyczna Świetlica Edukacyjna, Plagroup w odległości 600m, Przedszkole Niepubliczne "Chatka Puchatka" w odległości 600m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m znajduje się City Dental. NZOZ, w odległości 250 m znajduje się Apteka Prestige Numer 1 w Piasecznie, w odległości 250 m znajduje się Nova Klinika | Jesteśmy blisko pacjenta.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 300 m znajduje się obrazy olejne, w odległości 400 m znajduje się Parafia Zesłania Ducha Świętego, w odległości 400 m znajduje się Parafia Zesłania Ducha Świętego.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 250 m znajduje się Calypso Fitness Club, w odległości 300 m znajduje się Calypso - Piaseczno, w odległości 300 m znajduje się Calypso Fitness Club.

Data publikacji: 09.11.2018

Data aktualizacji: 17.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie