Residence III

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezTedex Residence

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 67 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Róż (Piaseczno)(0.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż piaseczyński, Piaseczno, ul. Kazimierza Jarząbka 8 (2.8 km od Warszawy)
  Ceny od: 5 495/m2
  Osiedle Róż (Piaseczno)
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 7
  Powierzchnia: 55 - 72 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Prestige
 • Stacja Dom etap II(0.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż piaseczyński, Nowa Iwiczna, ul. Mleczarska (1.9 km od Warszawy)
  Stacja Dom etap II
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 20
  Powierzchnia: 34 - 69 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Trimeko Sp. z o.o.
 • Stacja Dom etap III(0.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż piaseczyński, Nowa Iwiczna, ul. Mleczarska (1.9 km od Warszawy)
  Stacja Dom etap III
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 40
  Powierzchnia: 25 - 69 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Trimeko Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Residence III to przedsięwzięcie inwestycyjne spółki Tedex Service Sp. z o.o. obejmujące budowę trzech budynków wielorodzinnych, trzypiętrowych z garażem podziemnym ze zjazdem od ul. Nowej 17 G,H,I. Ponadto do mieszkań na parterze przynależne ogródki, plac zabaw, komórki lokatorskie, windy osobowe. Na terenie osiedla będzie oczko wodne i teren rekreacyjny z placem zabaw dla mieszkańców.W naszej inwestycji zaprojektowano mieszkania, które mają zróżnicowaną strukturę o powierzchniach od 32 m2 do 70 m2. Wszystkie lokale posiadają balkony . Trzy budynki czterokondygnacyjne A,B i C oraz podziemna hala garażowa. Komórki lokatorskie (w ograniczonej ilości, cena 2 000 zł/mkw).Teren osiedla będzie oświetlony i monitorowany, nawiązujący do infrastruktury istniejącego osiedla z I i II etapu inwestycji. Zieleń na terenie nowej Inwestycji będzie zaaranżowana i zagospodarowana, dojścia do budynków i alejki wyłożone kostką brukową.Zjazd do podziemnego garażu dostępny będzie z rampy zjazdowej, dwupasmowej. Brama wjazdowe do garażu będą sterowane pilotem. Hala garażowa dostępna będzie dla aut napędzanych gazem LPG.Dzięki kontroli dostępu (wejście z zewnątrz, wejścia do budynków, zjazdy do garażu), monitorowany, dzięki temu mieszkańcy będą mogli czuć się bezpiecznie. Budynki będą wyposażone w okna PCV trzy-szybowe o podwyższonych normach akustycznych niwelujące hałasy z zewnątrz. Centralne ogrzewanie i ciepła woda zasilane z pieców gazowych znajdujących się w kotłowni.Dużą zaletą naszego projektu jest różnorodność powierzchni mieszkań od 32 mkw do 70 mkw zlokalizowanych w trzech kameralnych budynkach A,B i C. Przemyślany rozkład pomieszczeń w mieszkaniach, pozwalający na dostosowanie ich do indywidualnych potrzeb każdego klienta. W naszych budynkach znajdują się przestronne, nowoczesne lokale, zarówno dla rodzin, jak również dla zwolenników mniejszych powierzchni. Wnętrza inwestycji zostały zaprojektowane z myślą o maksymalnej wygodzie i użyteczności.Zalety:Kameralne osiedle na granicy Piaseczna i Starej Iwicznej.• Niska zabudowa – tylko 3 piętra• Windy osobowe w każdym budynku• Wentylacja mechaniczna -hybrydowa w mieszkaniach• Garaż podziemny• Ogródki dla mieszkań na parterze• Plac zabaw dla dzieci• Nowoczesne rozwiązania architektoniczne.

Inwestycja Residence III znajduje się w Starej Iwicznej, ul. Nowa 17 (2.6 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Tedex Residence.

Inwestycja Residence III jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 66 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Residence III pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 47 do 59 metrów kwadratowych w cenie od 6 538 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Tedex Residence przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie 2500zł/mkw.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 66 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Stolarka okienna
PCV, trzy szybowe w kolorze brązowym ( obustronnie)
Instalacje
wod-kan,Z.W., C.W., C.O., elektryczna, teletechniczna.
Ogrzewanie
Wspólna kotłownia z piecami gazowymi.
Wentylacja
mechaniczna
Wyposażenie kuchni
brak
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada: 2500zł/mkw.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: 24 000 zł.
Udogodnienia: własny akwen wodny, plac zabaw, monitoring, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, rowerownia, videodomofon, własna kotłownia, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się staw, rezerwat przyrody.

Lokalizacja inwestycji Residence III

Powiat piaseczyński, gdzie znajdują się nasze inwestycje, to jeden z najbogatszych i najlepiej rozwijających się powiatów w Polsce. W południowej część pogranicza Warszawy, Piaseczna i Starej Iwicznej powstaje nowa, wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa RESIDENCE III. Nasz kameralny projekt dedykowany jest Klientom, którzy poszukują dobrego standardu mieszkaniowego w bliskiej odległości od Warszawy. Granica Piaseczna i Starej Iwicznej, gdzie powstaje inwestycja Residence III cieszy się dość dużym zainteresowaniem zarówno ze strony deweloperów jak i nabywców mieszkań. Miejsce to do niedawna było zagospodarowane ogrodami owocowymi i polami rolnymi, teraz jest tu wiele nowych inwestycji mieszkaniowych oraz punktów usługowo-handlowych ( obecnie powstaje Galeria Handlowa w odległości 300 m od naszego osiedla). Atrakcje przyrodnicze Piaseczno i jego okolice posiadają wiele walorów przyrodniczych i wyróżniają się dużą powierzchnią terenów zielonych . W niedalekim sąsiedztwie znajdują się m. in. Chojnowski Park Krajobrazowy, Lasy Sękocińskie, a także Park Zdrojowy im. hr. Witolda Skórzewskiego w Konstancinie-Jeziornie. Komunikacja tuż obok W odległości 200 m od naszej inwestycji znajduje się przystanek autobusowy. Do ul Puławskiej łączącej Piaseczno z Warszawo jest tylko 800 m, 15 min pieszo, do dworca PKP Nowa Iwiczna, - 20 min do Dworca w Piasecznie. Liczne sklepy i punkty usługowe W odległości 2 km od naszego osiedla funkcjonuje jeden z największych i najlepiej zaopatrzonych hipermarketów Auchan , galeria handlowa i market budowlany Leroy Merlin. Biedronka - 200 m Przychodnie lekarskie, apteki, przedszkola - w obrębie 400-800 m Centrum Handlowe Janki, Silver Screen, a także IKEA - 13 km Wkrótce zostanie ukończona budowa Centrum Handlowego N-PARK – odległość 300 m Dodatkowe informacje o terenie i placówkach ( może do mapki): - GOSIR - basen ul. Sikorskiego 20 Piaseczno - Przedszkole Niepubliczne NUTKA, Stara Iwiczna ul.Słoneczna 30 - Niepubliczne przedszkole i Żłobek "Brzdąc" ul. Jarząbka 20 Piaseczno - Szkoła Podstawowa w Lesznowoli ul. Szkolna 6. - Centrum Edukacyjno-Multimedialne, budynek zlokalizowany przy Jana Pawła II, Nadarzyńskiej, Dworcowej ( już wybudowane , wkrótce otwarcie) - Żabka sklep Sp. ul. Jarząbka24/82 - AUCHAN Piaseczno ul. Puławska 46 - Desing Outlet Piaseczno ul. Puławska 42E - Decathlon Piaseczno ul. Puławska 37 - Kaufland Piaseczno ul. Okulickiego 10 -CMP Centrum Medyczne Piaseczno ul. Puławska 49 -Przychodnia Rejonowa nr 1 Piaseczno ul. Fabryczna 1 - TOLEK Przychodnia zdrowia dla dzieci i rodziców Nowa Wola ul. Postępu 7. - Bazarek miejski pomiędzy ul. Szkolną 13, a ul. Fabryczną -Targowisko Miejskie Piaseczno ul. Jana Pawła II 59. -Urząd Skarbowy U.S. ul. Energetyczna 5 Piaseczno - ZUS ul. Puławska 34B Piaseczno - Urząd Miasta i Gm. ul. Kościuszki 5. - Sąd Rejonowy ul. Kościuszki 14.

Powiat piaseczyński znajduje się w środkowej części województwa mazowieckiego i należy do najbogatszych oraz najintensywniej rozwijających się powiatów w Polsce. W jego obrębie znajdują się miasta: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Tarczyn oraz 223 wsie. Obszar o powierzchni 621 km2 przecinają liczne rzeki, m.in. Wisła, Jeziorka, Czarna, Utrata, a w ich dolinach występują łąki i torfowiska. Znaczne połacie terenu zajmują lasy, np. Chojnowskie, zaś pejzaż urozmaicają stawy, zalewy i wydmy. Warunki naturalne sprzyjają turystce i rekreacji, toteż w powiecie znajdują się liczne obiekty i kluby sportowe, tereny do jazdy konnej, kąpielisko Zalesie Górne oraz dobrze rozwinięta baza noclegowa i gastronomiczna. Dominuje niska zabudowa mieszkaniowa i usługowo-handlowa, a do obiektów zabytkowych należą m.in. Zamek w Czersku, wille i dwory. Ważne arterie to trasa E77 oraz drogi krajowe: nr 79 i nr 50. Do stolicy kursuje stąd 18 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej.

Komunikacja

Powiat piaseczyński posiada dogodne połączenie ze stolicą dzięki 18 liniom autobusowym warszawskiej komunikacji miejskiej. W obrębie powiatu kursują również autobusy PKS, busy i pociągi, zaś do ważniejszych arterii należą: trasa europejska E77 oraz drogi krajowe: nr 50 (Tranzytowa Obwodnica Warszawy) i nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Residence III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Residence III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Nowa 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Residence III znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole nr 3 "Nutka" w odległości 300 m, Baśniowa Buba w odległości 380 m, Niepubliczna Poradnia psychologiczno-pedagogiczna w odległości 390 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Residence III składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 180 m znajduje się Biedronka, w odległości 190 m znajduje się Żabka, w odległości 270 m znajduje się Żabka.

Data publikacji: 09.11.2018

Data aktualizacji: 20.01.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie