Słoneczne Ogrody

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Akacjowa, oferowane bezpośrednio przez Techniq

wielicki, Wieliczka, ul. Akacjowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 306 ofert w najbliższej okolicy!

Słoneczne Ogrody

7 zdjęć

Słoneczne Ogrody
Słoneczne Ogrody
Słoneczne Ogrody
Słoneczne Ogrody

Najbliższe inwestycje

 • Różana 52

  Aura Real Estate Sp. z o.o.

 • Królewskie Tarasy

  Murapol S.A.

 • Apartamenty Kosocicka
  od: 8 200 zł/m2
  Pod wynajem

  Apartamenty Kosocicka 2

Opis Inwestycji

Słoneczne Ogrody – to świetny projekt nowoczesnego osiedla mieszkaniowego znajdującego się na granicy Krakowa i Wieliczki.

Osiedle ‘Słoneczne Ogrody’ to piękne domy i mieszkania o zróżnicowanych metrażach, nowocześnie zaprojektowane przestrzenie i modny design budynków.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami osiedla Słoneczne Ogrody – osiedla które będzie :

BEZPIECZNE – CICHE – CIEPŁE – DOBRZE SKOMUNIKOWANE

Główne atuty inwestycji

Atrakcyjna Cena

fantastyczne ceny szczególnie w przedsprzedaży sprawią, że możesz zakupić swój wymarzony dom z ogrodem lub mieszkanie z ogrodem lub z dodatkową powierzchnią na poddaszu do aranżacji w rewelacyjnej cenie. Bądź sprytny i nie przepłacaj. Możesz mieć dom w cenie mieszkania w bloku. Możesz mieć mieszkanie za ułamek ceny mieszkania w centrum Krakowa.

Niskie rachunki, niskie koszty utrzymania

w każdym domu i mieszkaniu płacisz tylko za media które zużyłeś. A do tego możesz spodziewać się niższych rachunków za ogrzewanie gdyż budynki posiadają powiększone izolacje i ocieplenia oraz ponad 45 centymetrową przegrodę cieplną i akustyczną pomiędzy domami. Do tego dochodzą minimalne koszty utrzymania i administracji części wspólnych.

Domy nowoczesne, ciepłe i bezpieczne

nasze domy posiadają zwiększona energooszczędność budynków realizowaną poprzez zwiększone izolacje ścian i podłóg oraz wszystkich ociepleń i stolarki okiennej. Przyłącz do kominka w każdym domu na żądanie, możliwość zamówienia dodatkowych pakietów energooszczędnych i bezpieczeństwa takich jak alarmy czy kamery, wysokiej jakości materiały użyte w budowie. Budynki oddzielone podwójnymi ścianami akustycznymi ( około 45 cm grubości ), każdy dom wyposażony w system domofonowy i w przyłącz światłowodowy oraz drzwi Gerda.

Wysoki Standard wykonania

ŚWIATŁOWÓD, zwiększona AKUSTYKA domów i mieszkań, DESIGN budynków oraz system DOMOFONOWY w każdym domu połączone z wysokim standardem wykonania.

Szeroka gama domów i mieszkań – na naszym osiedlu każdy znajdzie coś dla siebie.

Inwestycja Słoneczne Ogrody znajduje się w Wieliczce, ul. Akacjowa (0.4 km od Krakowa), jest realizowana przez Techniq.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 21 nowych mieszkań znajdujących się w 9 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Słoneczne Ogrody nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Techniq przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2022 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 9 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 21 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Zagospodarowanie działki Ogródek posiana trawa, tarasy, podjazdy i podejścia z kostki brukowej i ażurowej. Ogrodzenia Ogrodzenia panele systemowe siatkowe – czarne. Ogródki wydzielone siatką panelową czarną. Brama wjazdowa sterowana na pilota, furtka wejściowa na osiedle z systemem domofonowym . Drogi dojazdowe osiedla Nawierzchnia dróg na osiedlu kostka brukowa lub ażurowa. Zagospodarowanie osiedla Tereny wspólne: plac zabaw, teren inwestycji ogrodzony, brama wjazdowa na osiedle na pilota, system domofonowy, sieć światłowodowa.

Konstrukcja budynku

Fundamenty betowe. Pełne ocieplenia pionowe. Izolacje poziome i pionowe – Dysperbit, Styrodur, folia kubełkowa. Strop – żelbetowy, schody wewnętrzne – żelbetowe, tynki wewnętrzne cementowo-wapienne, wylewki maszynowe. Zadaszenie wejścia do budynku – szklane lub betonowe, szachty wentylacyjne Leier, szachty spalinowe Leier.

Dach

Konstrukcja dachu drewniana. Pokrycie – dachówka cementowa czarna. Wyłaz dachowy Fakro lub Velux, okna dachowe Fakro lub Velux, obróbki blacharskie i kominowe z czarnej blachy, rynny i rury spustowe PCV.

Stolarka okienna

Okna PCV profil Aluplast 5-komorowy o współczynniku U = 1.1

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe Gerda

Balkony

Balkony na konstrukcji żelbetowej, balustrady balkonów – stalowe ocynkowane malowane proszkowo

Ściany

Dwuwarstwowe z niemieckiego pustaka ceramicznego Leier Thermopor P+W 25 cm i 18,8 cm. Ściana pomiędzy segmentami Leier Thermopor P+W 18,8 cm – łączna grubość ścian między segmentami równa ~ 42,6 cm (tynk 1,5 cm, pustak 18,8 cm, styropian 2 cm, pustak 18,8 cm, tynk 1,5 cm). Docieplenie ścian zewnętrznych styropianem o grubości 20 cm. Tynk zewnętrzny silikonowo-silikatowy firmy Ceresit. Dekor elewacyjny w kolorze drewna egzotycznego. Cokół elewacji marmolit

Instalacje

Instalacje A. okablowanie instalacji: elektryczna, telewizyjna, internetowa, domofonowa , monitoring osiedla B. rurarz instalacji: gazowa, centralnego ogrzewania, wod. – kan.s. Przyłącza wodne, kanalizacji sanitarnej, kanalizacji deszczowej, gazowe, elektryczne, internetowe (światłowód internet/TV/telefon)

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, teren ogrodzony, własna kotłownia
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Dobra komunikacja osiedle znajduje się w dobrze skomunikowanym, cichym i spokojnym miejscu pomiędzy Krakowem, a Wieliczka. Bardzo blisko znajduję się zarówno przedszkole jak i szkoła. Około kilometra dzieli Cię od centrum Wieliczki i Solnego Miasta z kortami i basenem. Bardzo blisko znajdują się główne arterie komunikacyjne prowadzące do centrum Krakowa i autostrady. W trakcie budowy jest nowa Galeria Wielicka oddalona o ponad kilometr.

Wieliczka to miasto powiatowe leżące w północnej części woj. małopolskiego i bezpośrednio sąsiadujące z Krakowem. Jego powierzchnia wynosi 13,4 km2 , a mieszka w nim 21 878 osób. Miejscowość słynie z zabytkowej kopalni soli, natomiast na co dzień jest to spokojna okolica z rozwiniętą infrastrukturą społeczną gwarantującą swoim mieszkańcom komfortowe życie. Działają tu przedszkola i szkoły dające bezproblemowy dostęp do oświaty oraz ośrodki zdrowia zapewniające podstawowe usługi medyczne. Dobrze rozwija się również wielicka infrastruktura sportowa. W mieście działa ponad 10 klubów i towarzystw sportowych, a amatorzy mogą korzystać z parku linowego. Na dzieci czeka Park Pinokio z mnóstwem atrakcji i małym parkiem linowym. Najważniejszymi terenami zielonymi w Wieliczce są Las Krzyszkowicki oraz park im. A. Mickiewicza. W okolicy bardzo dobrze rozwinięta jest komunikacja. Przez Wieliczkę przebiegają 2 drogi wojewódzkie (nr 964 i 966) oraz droga krajowa nr 94. Działa także kolej i PKS, a do miasta docierają krakowskie autobusy aglomeracyjne.

Komunikacja

W Wieliczce krzyżują się drogi wojewódzkie nr 964 i 966. Przebiega tędy również droga krajowa nr 94. Tuż obok północnej granicy biednie natomiast transkontynentalna autostrada A4. Działają tu autobusy miejskie aglomeracyjne oraz PKS. Czynne są także połączenia kolejowe, w tym te bezpośrednie z Krakowem. Bliskość stolicy Małopolski sprawia, że niedaleko stąd także do lotniska w Balicach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Słoneczne Ogrody mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 280 metrów od inwestycji Słoneczne Ogrody znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Krzyszkowice Modrzewiowa.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Słoneczne Ogrody znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Skakanka" w odległości 400 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Słoneczne Ogrody składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 470 m znajduje się Supermarket.

Data publikacji: 17.08.2020
Data aktualizacji: 01.04.2021
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: