Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Jagiellońska 12

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Jagiellońska, oferowane bezpośrednio przez

Stolmar Suchodolscy Sp. J.

Ząbki, ul. Jagiellońska 12

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 189 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Jagiellońska 12Jagiellońska 12

5 zdjęć

Jagiellońska 12
Jagiellońska 12
Jagiellońska 12
Jagiellońska 12

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 36 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne : 42 na poziomie 0 i -1

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Opis inwestycji

JAGIELLOŃSKA 12

To kameralny budynek posiadający 36 lokali mieszkalnych. Powstaje on w otoczeniu spokojnej, niskiej zabudowy u zbiegu ulic Jagiellońskiej i Kaszubskiej w Ząbkach.

Budynek przy ul. Jagiellońskiej posiadał będzie 4 kondygnacje mieszkalne i 2 kondygnacje, na których znajdować się będą hale garażowe z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi. Komfortowe przemieszczanie się zapewniać będzie winda zjeżdżająca na wszystkie poziomy.

Lokale mieszkalne posiadały będą zróżnicowane powierzchnie od 27 m2 do 67 m2. Zostaną oddane w standardzie deweloperskim tj. przygotowane do indywidualnej aranżacji i wykończenia przez nabywców.

Wyróżniającym elementem naszej inwestycji jest miejsce rekreacyjne, które powstanie na dachu budynku dając strefę relaksu i odpoczynku mieszkańcom.

Lokalizacja tej inwestycji zapewnia przyszłym mieszkańcom dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej – w pobliżu są przystanki komunikacji miejskiej autobusów 199, 345, Z1, Z2 i Z3, a także szybki wyjazd na trasę S8 i drogę nr 631 czyli ul. Żołnierską. W bliskim sąsiedztwie znajdują się sklepy, apteka, liczne przedszkola, powstaje nowa szkoła podstawowa.

Termin oddania do użytkowania budynku przewidziano na wrzesień 2020r.

Inwestycja Jagiellońska 12 znajduje się w Ząbkach, ul. Jagiellońska 12 (0.7 km od Warszawy), została zrealizowana przez Stolmar Suchodolscy Sp. J.

Inwestycja Jagiellońska 12 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 36 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Jagiellońska 12 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Stolmar Suchodolscy Sp. J. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Ząbki to niewielkie miasto o powierzchni 11 km2, które znajduje się w powiecie wołomińskim i należy do aglomeracji warszawskiej. Miasteczko liczy obecnie prawie 31 tys. mieszkańców i zajmuje w Polsce drugie miejsce pod względem tempa wzrostu liczby ludności. O popularności miejsca decyduje zarówno dogodna lokalizacja w odległości 10 km od centrum Warszawy, jak i zaciszne, zielone okolice, bowiem aż 30% obszaru zajmują tereny leśne. Ząbki to miasto-ogród, w którym występuje niska zabudowa: domy jednorodzinne i nowoczesne bloki czterokondygnacyjne, a także zabytkowe wille, np. Willa Ronikierów, Willa inż. Tołłoczki czy Willa Alina. Centrum handlowo-usługowe miejscowości to Pasaż Orla, gdzie mieszczą się sklepy, biblioteka i sale ekspozycyjne Ośrodka Kultury.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Jagiellońska 12?

Atutem komunikacyjnym są 2 bezpłatne linie autobusowe, które kursują w obrębie miasteczka. Z pobliską Warszawą Ząbki są połączone 4 liniami autobusowymi warszawskiej komunikacji miejskiej oraz liniami Kolei Mazowieckich. Przez miasto przebiegają 3 drogi wojewódzkie, które umożliwiają dojazd do stolicy lub pobliskich miejscowości: droga nr 629 (Warszawa – Marki), nr 631 (Warszawa – Nowy Dwór Mazowiecki) oraz nr 634 (Warszawa – Tłuszcz).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Jagiellońska 12 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 220 metrów od inwestycji Jagiellońska 12 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zieleniecka 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Jagiellońska 12 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Jagiellońska 12 znajduje się 25 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Radosny Początek w odległości 206 m, Bezpieczny Przedszkolak w odległości 207 m, Artystyczno-Językowe Przedszkole Niepubliczne "Jagódka" w odległości 218 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Jagiellońska 12 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny Elżbieta Sroga w odległości 174 m, Luxamed w odległości 434 m, Stomatologia Księżopolscy w odległości 464 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Jagiellońska 12 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 225 m znajduje się API Market, w odległości 229 m znajduje się Top Market, w odległości 293 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Jagiellońska 12 w odległości 408 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 412 m znajduje się boisko / kort, w odległości 465 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 28.06.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023