Jagiellońska 12

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Jagiellońska, oferowane bezpośrednio przez Stolmar Suchodolscy Sp. J.

wołomiński, Ząbki, ul. Jagiellońska 12

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 111 ofert w najbliższej okolicy!

Jagiellońska 12

5 zdjęć

Jagiellońska 12
Jagiellońska 12
Jagiellońska 12
Jagiellońska 12

Najbliższe inwestycje

 • Szwoleżerów
  od: 6 300 zł/m2

  Stolmar Suchodolscy Sp. J.

 • Park Leśny Rembertów Etap III
  od: 7 150 zł/m2

  Radius Projekt

 • Park Leśny Rembertów etap V
  od: 7 550 zł/m2
  Pod wynajem

  Radius Projekt

Opis Inwestycji

JAGIELLOŃSKA 12

To kameralny budynek posiadający 36 lokali mieszkalnych. Powstaje on w otoczeniu spokojnej, niskiej zabudowy u zbiegu ulic Jagiellońskiej i Kaszubskiej w Ząbkach.

Budynek przy ul. Jagiellońskiej posiadał będzie 4 kondygnacje mieszkalne i 2 kondygnacje, na których znajdować się będą hale garażowe z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi. Komfortowe przemieszczanie się zapewniać będzie winda zjeżdżająca na wszystkie poziomy.

Lokale mieszkalne posiadały będą zróżnicowane powierzchnie od 27 m2 do 67 m2. Zostaną oddane w standardzie deweloperskim tj. przygotowane do indywidualnej aranżacji i wykończenia przez nabywców.

Wyróżniającym elementem naszej inwestycji jest miejsce rekreacyjne, które powstanie na dachu budynku dając strefę relaksu i odpoczynku mieszkańcom.

Lokalizacja tej inwestycji zapewnia przyszłym mieszkańcom dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej – w pobliżu są przystanki komunikacji miejskiej autobusów 199, 345, Z1, Z2 i Z3, a także szybki wyjazd na trasę S8 i drogę nr 631 czyli ul. Żołnierską. W bliskim sąsiedztwie znajdują się sklepy, apteka, liczne przedszkola, powstaje nowa szkoła podstawowa.

Termin oddania do użytkowania budynku przewidziano na wrzesień 2020r.

Inwestycja Jagiellońska 12 znajduje się w Ząbkach, ul. Jagiellońska 12 (0.7 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Stolmar Suchodolscy Sp. J..

Inwestycja Jagiellońska 12 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 36 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Jagiellońska 12 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 67 do 68 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Stolmar Suchodolscy Sp. J. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 36 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne: 42 na poziomie 0 i -1.
Udogodnienia:
pomieszczenie rekreacyjne, internet, TV kablowa, winda, własna kotłownia
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las

Lokalizacja inwestycji

Ząbki to niewielkie miasto o powierzchni 11 km2, które znajduje się w powiecie wołomińskim i należy do aglomeracji warszawskiej. Miasteczko liczy obecnie prawie 31 tys. mieszkańców i zajmuje w Polsce drugie miejsce pod względem tempa wzrostu liczby ludności. O popularności miejsca decyduje zarówno dogodna lokalizacja w odległości 10 km od centrum Warszawy, jak i zaciszne, zielone okolice, bowiem aż 30% obszaru zajmują tereny leśne. Ząbki to miasto-ogród, w którym występuje niska zabudowa: domy jednorodzinne i nowoczesne bloki czterokondygnacyjne, a także zabytkowe wille, np. Willa Ronikierów, Willa inż. Tołłoczki czy Willa Alina. Centrum handlowo-usługowe miejscowości to Pasaż Orla, gdzie mieszczą się sklepy, biblioteka i sale ekspozycyjne Ośrodka Kultury.

Komunikacja

Atutem komunikacyjnym są 2 bezpłatne linie autobusowe, które kursują w obrębie miasteczka. Z pobliską Warszawą Ząbki są połączone 4 liniami autobusowymi warszawskiej komunikacji miejskiej oraz liniami Kolei Mazowieckich. Przez miasto przebiegają 3 drogi wojewódzkie, które umożliwiają dojazd do stolicy lub pobliskich miejscowości: droga nr 629 (Warszawa – Marki), nr 631 (Warszawa – Nowy Dwór Mazowiecki) oraz nr 634 (Warszawa – Tłuszcz).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Jagiellońska 12 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Jagiellońska 12 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zieleniecka 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Jagiellońska 12 znajduje się się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Publiczne Przedszkole "Jagódka ABC" w odległości 180 m, Niepubliczne Przedszkole ,,Bezpieczny Przedszkolak" w odległości 210 m, Niepubliczne Przedszkole "Jagódka" w odległości 220 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Jagiellońska 12 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: LeczyMed w odległości 230 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Jagiellońska 12 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 230 m znajduje się API Market, w odległości 230 m znajduje się Top Market, w odległości 350 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Jagiellońska 12 w odległości 460 m znajduje się Body Fan Fitness Club.

Data publikacji: 24.09.2019
Data aktualizacji: 05.10.2020
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: