Jagiellońska 12

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezStolmar Suchodolscy Sp. J.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 120 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Szwoleżerów(0.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż wołomiński, Ząbki, ul. Szwoleżerów 142 (0.8 km od Warszawy)
  Ceny od: 6 300 brutto/m2
  Szwoleżerów
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 9
  Powierzchnia: 40 - 70 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Stolmar Suchodolscy Sp. J.
 • Miła etap II(0.9 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż wołomiński, Ząbki, ul. Miła (0.5 km od Warszawy)
  Ceny od: 6 400/m2
  Miła etap II
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 25
  Powierzchnia: 30 - 84 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 1 oferta
  Firma Wiśniewscy
 • Park Leśny Rembertów Etap III(1.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Rembertów, Kawęczyn-Wygoda, ul. Chełmżyńska (8.8 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 6 950 brutto/m2
  Park Leśny Rembertów Etap III
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 8
  Powierzchnia: 55 - 70 m2
  Liczba pokoi: 3
  Radius Projekt

Opis Inwestycji

JAGIELLOŃSKA 12To kameralny budynek posiadający 36 lokali mieszkalnych. Powstaje on w otoczeniu spokojnej, niskiej zabudowy u zbiegu ulic Jagiellońskiej i Kaszubskiej w Ząbkach.Budynek przy ul. Jagiellońskiej posiadał będzie 4 kondygnacje mieszkalne i 2 kondygnacje, na których znajdować się będą hale garażowe z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi. Komfortowe przemieszczanie się zapewniać będzie winda zjeżdżająca na wszystkie poziomy.Lokale mieszkalne posiadały będą zróżnicowane powierzchnie od 27 m2 do 67 m2. Zostaną oddane w standardzie deweloperskim tj. przygotowane do indywidualnej aranżacji i wykończenia przez nabywców.Wyróżniającym elementem naszej inwestycji jest miejsce rekreacyjne, które powstanie na dachu budynku dając strefę relaksu i odpoczynku mieszkańcom.Lokalizacja tej inwestycji zapewnia przyszłym mieszkańcom dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej – w pobliżu są przystanki komunikacji miejskiej autobusów 199, 345, Z1, Z2 i Z3, a także szybki wyjazd na trasę S8 i drogę nr 631 czyli ul. Żołnierską. W bliskim sąsiedztwie znajdują się sklepy, apteka, liczne przedszkola, powstaje nowa szkoła podstawowa.Termin oddania do użytkowania budynku przewidziano na wrzesień 2020r.

Inwestycja Jagiellońska 12 znajduje się w Ząbkach, ul. Jagiellońska 12 (0.7 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Stolmar Suchodolscy Sp. J..

Inwestycja Jagiellońska 12 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 36 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Jagiellońska 12 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 67 do 68 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Stolmar Suchodolscy Sp. J. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 36 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: 42 na poziomie 0 i -1.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: pomieszczenie rekreacyjne, internet, TV kablowa, winda, własna kotłownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las.

Lokalizacja inwestycji Jagiellońska 12

Ząbki to niewielkie miasto o powierzchni 11 km2, które znajduje się w powiecie wołomińskim i należy do aglomeracji warszawskiej. Miasteczko liczy obecnie prawie 31 tys. mieszkańców i zajmuje w Polsce drugie miejsce pod względem tempa wzrostu liczby ludności. O popularności miejsca decyduje zarówno dogodna lokalizacja w odległości 10 km od centrum Warszawy, jak i zaciszne, zielone okolice, bowiem aż 30% obszaru zajmują tereny leśne. Ząbki to miasto-ogród, w którym występuje niska zabudowa: domy jednorodzinne i nowoczesne bloki czterokondygnacyjne, a także zabytkowe wille, np. Willa Ronikierów, Willa inż. Tołłoczki czy Willa Alina. Centrum handlowo-usługowe miejscowości to Pasaż Orla, gdzie mieszczą się sklepy, biblioteka i sale ekspozycyjne Ośrodka Kultury.

Komunikacja

Atutem komunikacyjnym są 2 bezpłatne linie autobusowe, które kursują w obrębie miasteczka. Z pobliską Warszawą Ząbki są połączone 4 liniami autobusowymi warszawskiej komunikacji miejskiej oraz liniami Kolei Mazowieckich. Przez miasto przebiegają 3 drogi wojewódzkie, które umożliwiają dojazd do stolicy lub pobliskich miejscowości: droga nr 629 (Warszawa – Marki), nr 631 (Warszawa – Nowy Dwór Mazowiecki) oraz nr 634 (Warszawa – Tłuszcz).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Jagiellońska 12 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Jagiellońska 12 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zieleniecka 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Jagiellońska 12 znajduje się się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Publiczne Przedszkole "Jagódka ABC" w odległości 180 m, Niepubliczne Przedszkole ,,Bezpieczny Przedszkolak" w odległości 210 m, Niepubliczne Przedszkole "Jagódka" w odległości 220 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Jagiellońska 12 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: LeczyMed w odległości 230 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Jagiellońska 12 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 230 m znajduje się API Market, w odległości 230 m znajduje się Top Market, w odległości 350 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Jagiellońska 12 w odległości 460 m znajduje się Body Fan Fitness Club.

Data publikacji: 24.09.2019

Data aktualizacji: 05.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie