Jagiellońska 12

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezStolmar Suchodolscy Sp. J.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Jagiellońska 12 dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
9
4
67,37 m²
1
18
4
67,89 m²
2

Opis Inwestycji

JAGIELLOŃSKA 12To kameralny budynek posiadający 36 lokali mieszkalnych. Powstaje on w otoczeniu spokojnej, niskiej zabudowy u zbiegu ulic Jagiellońskiej i Kaszubskiej w Ząbkach.Budynek przy ul. Jagiellońskiej posiadał będzie 4 kondygnacje mieszkalne i 2 kondygnacje, na których znajdować się będą hale garażowe z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi. Komfortowe przemieszczanie się zapewniać będzie winda zjeżdżająca na wszystkie poziomy.Lokale mieszkalne posiadały będą zróżnicowane powierzchnie od 27 m2 do 67 m2. Zostaną oddane w standardzie deweloperskim tj. przygotowane do indywidualnej aranżacji i wykończenia przez nabywców.Wyróżniającym elementem naszej inwestycji jest miejsce rekreacyjne, które powstanie na dachu budynku dając strefę relaksu i odpoczynku mieszkańcom.Lokalizacja tej inwestycji zapewnia przyszłym mieszkańcom dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej – w pobliżu są przystanki komunikacji miejskiej autobusów 199, 345, Z1, Z2 i Z3, a także szybki wyjazd na trasę S8 i drogę nr 631 czyli ul. Żołnierską. W bliskim sąsiedztwie znajdują się sklepy, apteka, liczne przedszkola, powstaje nowa szkoła podstawowa.Termin oddania do użytkowania budynku przewidziano na wrzesień 2020r.

Inwestycja Jagiellońska 12 znajduje się w Ząbkach, ul. Jagiellońska 12 (0.7 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Stolmar Suchodolscy Sp. J..

Inwestycja Jagiellońska 12 jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 36 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Jagiellońska 12 pozostały na sprzedaż 2 mieszkania o powierzchniach od 67 do 68 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 67 do 68 m2 (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Stolmar Suchodolscy Sp. J. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 36 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon, taras.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne: 42 na poziomie 0 i -1.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: pomieszczenie rekreacyjne, internet, TV kablowa, winda, własna kotłownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 2 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 67 do 68 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 4-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Jagiellońska 12

Ząbki to niewielkie miasto o powierzchni 11 km2, które znajduje się w powiecie wołomińskim i należy do aglomeracji warszawskiej. Miasteczko liczy obecnie prawie 31 tys. mieszkańców i zajmuje w Polsce drugie miejsce pod względem tempa wzrostu liczby ludności. O popularności miejsca decyduje zarówno dogodna lokalizacja w odległości 10 km od centrum Warszawy, jak i zaciszne, zielone okolice, bowiem aż 30% obszaru zajmują tereny leśne. Ząbki to miasto-ogród, w którym występuje niska zabudowa: domy jednorodzinne i nowoczesne bloki czterokondygnacyjne, a także zabytkowe wille, np. Willa Ronikierów, Willa inż. Tołłoczki czy Willa Alina. Centrum handlowo-usługowe miejscowości to Pasaż Orla, gdzie mieszczą się sklepy, biblioteka i sale ekspozycyjne Ośrodka Kultury.

Komunikacja

Atutem komunikacyjnym są 2 bezpłatne linie autobusowe, które kursują w obrębie miasteczka. Z pobliską Warszawą Ząbki są połączone 4 liniami autobusowymi warszawskiej komunikacji miejskiej oraz liniami Kolei Mazowieckich. Przez miasto przebiegają 3 drogi wojewódzkie, które umożliwiają dojazd do stolicy lub pobliskich miejscowości: droga nr 629 (Warszawa – Marki), nr 631 (Warszawa – Nowy Dwór Mazowiecki) oraz nr 634 (Warszawa – Tłuszcz).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Jagiellońska 12 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Jagiellońska 12 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zieleniecka 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Jagiellońska 12 znajduje się się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Publiczne Przedszkole "Jagódka ABC" w odległości 180 m, Niepubliczne Przedszkole ,,Bezpieczny Przedszkolak" w odległości 210 m, Niepubliczne Przedszkole "Jagódka" w odległości 220 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Jagiellońska 12 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: LeczyMed w odległości 230 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Jagiellońska 12 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 230 m znajduje się API Market, w odległości 230 m znajduje się Top Market, w odległości 350 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Jagiellońska 12 w odległości 460 m znajduje się Body Fan Fitness Club.

Data publikacji: 24.09.2019

Data aktualizacji: 23.07.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie