Osiedle Olbrachta II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Człuchowska, oferowane bezpośrednio przez Spravia

Warszawa, Bemowo, Jelonki Północne, ul. Człuchowska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 99 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Olbrachta II

3 zdjęcia

Osiedle Olbrachta II
Osiedle Olbrachta II
Osiedle Olbrachta II

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Dobra lokalizacja Osiedle Olbrachta II położone jest na Woli, przy ul. Człuchowskiej – niespełna 6 km od ścisłego centrum Warszawy. Dzięki dobrej komunikacji w ciągu 15 minut można dojechać na Plac Bankowy. W bliskiej okolicy planowana jest także budowa stacji drugiej linii metra. Bezpieczne Osiedle Nasze osiedle składa się z 7 kameralnych budynków o wysokości od 3 do 6 kondygnacji. Architektura budynków harmonijnie współgra z zagospodarowaniem terenu wewnętrznego osiedla. Drewniane elementy trejaży i elewacji, zieleń na pergolach i klombach tworzą nastrój komfortu i wypoczynku. Duże balkony i tarasy oraz ogródki w mieszkaniach położonych na parterach pozwalają na wypoczynek w ciepłe popołudnia i wieczory. Dzieci mogą się bawić na dwóch placach zabaw położonych na zacisznych, wewnętrznych dziedzińcach. Dla zapewnienia mieszkańcom poczucia bezpieczeństwa teren osiedla jest ogrodzony i przystosowany do ochrony. Funkcjonalne mieszkania W naszym osiedlu znajduje się 269 mieszkań od 1- do 5-pokojowych. Wszystkie z nich mają balkony i tarasy lub zielone ogródki. Aranżacje przewidują oddzielne, widne kuchnie z możliwością połączenia z pokojem dziennym. Duże okna z drewnianą stolarką sprawiają, że mieszkania są pełne światła.

Inwestycja Osiedle Olbrachta II znajduje się na Jelonkach Północnych, ul. Człuchowska (6.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Spravia.

Inwestycja Osiedle Olbrachta II została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 269 nowych mieszkań znajdujących się w 7 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Olbrachta II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Spravia przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2010 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 7 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 269 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: Cena: 24400 zł.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Rozciągająca się u zachodnich granic Warszawy dzielnica Bemowo to miejsce zamieszkania ok. 116 tys. ludzi. Zabudowa mieszkaniowa jest dość zróżnicowana. Do architektury z okresu międzywojennego należą: skupisko domów jednorodzinnych Boernerowo oraz fragment miasta-ogrodu Stare Jelonki. Wysokie bloki występują na osiedlach: Lazurowa, Jelonki, Górczewska czy Nowe Bemowo. Z kolei Groty i Górce to tereny, na których obecnie rozwija się nowoczesne budownictwo. Charakterystycznymi miejscami Bemowa są obiekty wojskowe lub lotnicze: zabytkowe forty, Lotnisko Babice, Wojskowe Zakłady Lotnicze oraz Wojskowa Akademia Techniczna. Na lotnisku organizowane są widowiskowe o charakterze masowym, zaś zieloną strefę dzielnicy stanowi Park Leśny Bemowo. Dogodny dojazd do centrum umożliwiają: dobrze rozwinięta sieć dróg, linie autobusowe i tramwajowe, zaś za kilka lat - II linia metra. Do najważniejszych arterii należą ulice: Połczyńska, Górczewska oraz Powstańców Śląskich.

Komunikacja

Bemowo odznacza się dobrze rozwiniętą siecią ulic wewnętrznych oraz dogodną komunikacją z centrum miasta, do którego dojechać można za pomocą linii autobusowych i tramwajowych. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Olbrachta II?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Olbrachta II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji Osiedle Olbrachta II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Hala Wola 04.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Olbrachta II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Olbrachta II znajduje się się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 20 w Warszawie w odległości 310 m, Zespól Szkolno - Przedszkolny Nr 2 w odległości 360 m, Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 345 w odległości 360 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Olbrachta II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia zdrowia w odległości 150 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Olbrachta II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 m znajduje się Hala Wola, w odległości 230 m znajduje się Biedronka, w odległości 340 m znajduje się Top Market.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Olbrachta II w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: