Dom jednorodzinny Wilanów

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezSpółdzielnia Mieszkaniowa Wola

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 19 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Habitat Wilanów(0.8 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Warszawa, Wilanów, Zawady, ul. Lercha 15 (10.4 km od centrum Warszawy)
  Habitat Wilanów
  Termin oddania: 2 kw. 2022
  Liczba domów: 14
  Powierzchnia: 241 - 322 m2
  Liczba pokoi: 5 - 7
  City Homes Sp.z.o.o. Sp. k.
 • Wille Zawady(0.9 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Warszawa, Wilanów, Zawady, ul. Sążnista 12 (10.7 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 5 322 brutto/m2
  Wille Zawady
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 5
  Powierzchnia: 357 m2
  Liczba pokoi: 8
  Villa Mia
 • Osiedle Cyklamenów(2.2 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Warszawa, Wawer, Nadwiśle, ul. Cyklamenów 14 (10.4 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 6 100 brutto/m2
  Osiedle Cyklamenów
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba domów: 18
  Powierzchnia: 139 - 201 m2
  Liczba pokoi: 5 - 7
  Real Invest Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

W pięknie położonym, zamkniętym osiedlu willowym przy ul. Bruzdowej 92 Z w Wilanowie – Zawady, Spółdzielnia Mieszkaniowa WOLA prowadzi budowę domu.Usytuowany na działce o powierzchni 517m2 powstaje dom o powierzchni około 297m2.Na parterze znajduje się przestronny salon, jadalnia w doświetlonym wykuszu, kuchnia, spiżarnia, garderoba, gabinet - który może spełniać również funkcję pokoju gościnnego, łazienka z miejscem na prysznic, garaż, i przestronny hall. Na piętrze znajduje się główna sypialnia z garderobą, łazienką i pięknym balkonem oraz 3 przestronne sypialnie, garderoba, łazienka i pralnia oraz hall. Dom wykonany jest z materiałów najwyższej jakości.Oddanie do użytku kwiecień 2020r.Komfort i bezpieczeństwo to u nas STANDARDDOCENISZ KOMFORT usytuowanie domu wewnątrz osiedla domów jednorodzinnych / z dala od hałasu miejskiego/ przestronne wnętrze, które pozostawia dużą swobodę aranżacji i nadania przestrzeni indywidualnego charakteru wysokie pomieszczenia: parter h=3m, piętro h= 2,75m, poddasze nieużytkowe w centralnym miejscu około h=2m obróbki blacharskie i rynny z blachy miedzianej elewacja wykładana piaskowcem pokrycie dachu - dachówka ceramiczna wysokosprawny kocioł kondensacyjny piękny, duży taras własny ogródek dojście do budynku wyłożone chodnikiem z kostki betonowej podjazd do garażu z kostki betonowejABYŚ CZUŁ SIĘ BEZPIECZNIE drzwi wejściowe antywłamaniowe klasy P4 instalacja antywłamaniowa instalacja wideo domofonowa Instalacja odgromowa teren ogrodzony , brama garażowa segmentowa z napędem elektrycznym, otwierana pilotemSzczegółowych informacji udziela Dział Członkowsko-Mieszkaniowy SM WOLA

Inwestycja Dom jednorodzinny Wilanów znajduje się na Zawadach, ul. Bruzdowa 92Z (9.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Spółdzielnia Mieszkaniowa Wola.

Inwestycja Dom jednorodzinny Wilanów została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 1 nowego dom w tym 1 domu typu dom wolnostojący.

Aktualnie w inwestycji Dom jednorodzinny Wilanów pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 297 metrów kwadratowych w cenie od 1 999 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Spółdzielnia Mieszkaniowa Wola przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 1 dom.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 275 do 300 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
 wysokosprawny kocioł kondensacyjny  dojście do budynku wyłożone chodnikiem z kostki betonowej  podjazd do garażu z kostki betonowej
Dach
obróbki blacharskie i rynny z blachy miedzianej
Elewacja
elewacja wykładana piaskowcem pokrycie dachu - dachówka ceramiczna
Drzwi zewnętrzne
drzwi wejściowe antywłamaniowe klasy P4
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony, videodomofon.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się rzeka.

Lokalizacja inwestycji Dom jednorodzinny Wilanów

Wilanów to jedna z najładniejszych i najbezpieczniejszych dzielnic Warszawy z dobrym dojazdem do Centrum Miasta. W Wilanowie dominuje niska zabudowa i dużo zieleni. Znajduje się tu wiele prestiżowych przedszkoli, stadnina koni, klub golfowy, kluby sportowe - wszystko w zasięgu ręki. Zaledwie 3 minuty jazdy samochodem dzieli nas od lokalnego centrum handlowego przy Placu Vogla. Spacer na plażę za wałem Zawadowskim to tylko 5 minut.

Położona w południowej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Wisły, ekskluzywna dzielnica Wilanów, to obszar ok. 37 km2, na którym dominuje efektowna zabudowa willowa i apartamentowa wkomponowana w niepowtarzalny pejzaż przyrody. Historyczna proweniencja dzielnicy, powstałej z inicjatywy Jana III Sobieskiego jako podmiejska rezydencja, stanowi o prestiżu miejsca, w którym zabytkową oraz luksusową architekturę otaczają ogrody, parki, rezerwaty przyrody oraz liczne zbiorniki wodne (m.in. jeden z najpiękniejszych ogrodów wodnych w Europie). Zaciszna i najrzadziej zaludniona spośród warszawskich dzielnic, stanowi od lat wymarzone miejsce wypoczynku, rekreacji, komfortowego życia oraz kontemplacji piękna natury i sztuki. Wilanów jest także przestrzenią intensywnego rozwoju: powstają tu nowoczesne osiedla mieszkaniowe, lokale biurowo-usługowe czy centra handlowe. Zaletę stanowią: dogodny dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych oraz obecność głównej arterii miasta – Wisłostrady.

Komunikacja

Główna arteria – Wisłostrada, ulice o dużym znaczeniu lokalnym: ul. Jana III Sobieskiego i Al. Wilanowska oraz liczne połączenia autobusowe, umożliwiają dogodny dojazd z Wilanowa do centrum, a także do Konstancina i Piaseczna.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Dom jednorodzinny Wilanów znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole "Ala ma kota" w odległości 320 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Dom jednorodzinny Wilanów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 460 m znajduje się API Market, w odległości 620 m znajduje się Plac Vogla.

Data publikacji: 22.06.2020

Data aktualizacji: 03.12.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie