Osiedle Tęczowe budynek F-4

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Filtrowa, oferowane bezpośrednio przez Spółdzielnia Mieszkaniowa SIM

Bydgoszcz, ul. Filtrowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 1840 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Tęczowe budynek F-4

4 zdjęcia

Osiedle Tęczowe budynek F-4
Osiedle Tęczowe budynek F-4
Osiedle Tęczowe budynek F-4
Osiedle Tęczowe budynek F-4

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Kolejny budynek, którego elementy wniosą do Tęczowego Osiedla energię żółtego koloru, optymisty w kolorach tęczy. Ten przyjazny kolor działa ożywczo i inspirująco, przywraca ochotę do życia, tworzenia i zabawy. Zapraszamy do śledzenia postępu prac.

Rozpoczęcie budowy na IV kw. 2015 r. - zakończenie I kw. 2017 r.

Inwestycja Osiedle Tęczowe budynek F-4 znajduje się w Bydgoszczy, ul. Filtrowa (4.4 km od centrum Bydgoszczy), została zrealizowana przez Spółdzielnia Mieszkaniowa SIM.

Inwestycja Osiedle Tęczowe budynek F-4 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 50 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Tęczowe budynek F-4 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Spółdzielnia Mieszkaniowa SIM przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 50 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski

Elewacja

-z elementami architektury ozdobnej,

Stolarka okienna

-panoramiczne, energooszczędne okna PCV z szybami o współczynniku przenikania ciepła k = 1,0 (białe --od wewnątrz, na zewnątrz w kolorze orzecha), -na parterze okna z szybami antywłamaniowymi P-4 i okuciami anty-wyważeniowymi,

Drzwi zewnętrzne

-drzwi wejściowe do mieszkań antywłamaniowe klasy C, kolor orzech,

Balkony

-aluminiowe balustrady balkonowe, malowane proszkowo,

Parapety zewnętrzne

-z powlekanej blachy,

Parapety wewnętrzne

-z konglomeratu - białe,

Instalacje

-wideofon w każdym mieszkaniu, -gniazdo internetowe i okablowanie, -inteligentny system zarządzania mieszkaniem, -wewnętrzna instalacja telewizyjna (AIZ), -zbiorowa instalacja satelitarna (satelita Hotbird), konieczność zakupu dekodera, -osprzęt elektryczny o podwyższonym standardzie.

Ogrzewanie

-kocioł grzewczy z zamkniętą komorą spalania, dwufunkcyjny, gazowy z tygodniowym programatorem,

Wentylacja

-mechaniczna,

Wyposażenie łazienki

-w łazience ogrzewanie podłogowe oraz grzejnik drabinkowy z głowicą termoregulacyjną,

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, winda
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

-doskonałe położenie w pobliżu lasu, w harmonii z zielenią, -świeże powietrze w miejscu zamieszkania, -sąsiedztwo lasów i pobliska Brda zapewniają możliwość codziennego odpoczynku po pracy, -blisko centrum (7 – 10 minut jazdy samochodem i 15 min autobusem), pełna infrastruktura: drogi, market, sklepy, usługi, -blisko szkoły podstawowej, gimnazjum, przedszkoli, kompleksu sportowego Orlik, kościoła, przystanków autobusowych, przychodni zdrowia, -w pobliżu posterunek straży miejskiej, -przystanki autobusowe linii 71 (w odległości 300m), linii 51 (w odległości 50m i 200m), linii 58 (w odległości 700m), linii 34N (w odległości 200m) od Tęczowego Osiedla. -Autobusy linii 51 i 58 dowożą do węzłów przesiadkowych przy rondzie Grunwaldzkim i rondzie Jagiellonów oraz do centrum, linii 71 dowożą do węzłów przesiadkowych przy rondzie Grunwaldzkim i dworcu PKP oraz dalej ulicami Mickiewicza, Powstańców Wielkopolskich na Bartodzieje do ulicy Morskiej, -dziesiątki kilometrów ścieżek rowerowych sprzyjających rekreacji (do Myślęcinka, do Koronowa).

Bydgoszcz to niemal 360-tysięczne miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Jego powierzchnia wynosi 175,98 km2. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta - liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się 15 szkół wyższych, teatr, filharmonia, opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu 11 szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowana z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a 10 dróg wojewódzkich i 4 krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna. Przechodząca tędy magistrala kolejowa łączy Śląsk z miejscowościami nadmorskimi.

Komunikacja

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzą 4 drogi krajowe (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegnie 10 dróg wojewódzkich (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Tęczowe budynek F-4?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Tęczowe budynek F-4 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Osiedle Tęczowe budynek F-4 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Czyżkówko.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Tęczowe budynek F-4 w odległości 420 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 440 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 15.05.2015
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: