Koronowska 45

Mieszkania na sprzedaż ul. Koronowska, oferowane bezpośrednio przez

Spółdzielnia Mieszkaniowa SIM

Bydgoszcz, ul. Koronowska 45

Koronowska 45

4 zdjęcia

Koronowska 45
Koronowska 45
Koronowska 45
Koronowska 45

Termin oddania

4 kw. 2023

Powierzchnie

56 - 74/m2

Przedział pokoi

3

Kondygnacje

5

Budynki

1

Stand. wykończenia

Deweloperski

Przystanek Autobusowy - 230 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

5 placów zabaw, 7 obiektów sportowych, 4 placówki edukacyjne, 1 sklep

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • winda
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • klimatyzacja
 • inteligentny dom

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 26 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

balkon, taras

Komórki lokatorskie:

posiada (8): wielkość 1,97 do 2,50 m2 cena 3 500 zł/m2 zakup nie jest obowiązkowy

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (16 miejsc) : garaże w bryle budynku

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się rzeka

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 9 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 56 do 74 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 3-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Przystępując do kolejnej inwestycji bierzemy zawsze pod uwagę oczekiwania naszych klientów. W każdym kolejnym budynku staramy się wprowadzać nowości np. ogrzewanie podłogowe już nie tylko w łazience, ale również w przedpokoju i przy oknie balkonowym. Ostatnie piętra z klimatyzacją Każde mieszkanie wyposażone jest w inteligentny system sterowania ogrzewaniem oraz oświetleniem. Drzwi wejściowe do mieszkań antywłamaniowe, instalujemy również wideo-domofon.

Na oknach zamontowane są samoregulujące nawiewniki powietrza, które zapewniają właściwą cyrkulację wewnątrz mieszkania. Na klatce schodowej podwieszane sufity i oświetlenie ledowe wraz z czujnikami ruchu. Ogrzewanie gazowe - wspólna kotłownia, winda. Budynek będzie ogrodzony z bramą wjazdową na pilota. Teren monitorowany, a kamery podłączone do rejestratora.

Inwestycja Koronowska 45 znajduje się w Bydgoszczy, ul. Koronowska 45 (3.6 km od centrum Bydgoszczy), jest realizowana przez Spółdzielnia Mieszkaniowa SIM.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 26 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Koronowska 45 w sprzedaży jest 9 nowych mieszkań o powierzchni od 56 do 74 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Spółdzielnia Mieszkaniowa SIM przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (16 miejsc)

W inwestycji znajduje się 8 komórek lokatorskich wielkość 1,97 do 2,50 m2 cena 3 500 zł/m2 zakup nie jest obowiązkowy.

Lokalizacja inwestycji

Ul. Koronowska zlokalizowana jest pomiędzy ul. Nad Torem a ul. Wiejską. Charakteryzuje się ciszą i spokojem. Nowa i ciekawa architektura będzie przyciągać osoby, które chcą przede wszystkim odpocząć po pracy z dala od zgiełku. Chcemy współgrać z otaczającą i istniejącą już zabudową. Niski budynek wielorodzinny z mieszkaniami od 30m2 do 70m2, z indywidualnymi garażami. Niewątpliwie walorem ul. Koronowskiej jest bliskie sąsiedztwo z centrum Bydgoszczy, szybki dojazd do dworca PKP, dobra komunikacja miejska - linia autobusowa 51 i 58.

W pobliżu znajduje się szkoła podstawowa, przedszkole, przychodnia lekarska, kościół oraz filia biblioteki miejskiej. Posterunek straży miejskiej ma swoją siedzibę na ul. Łanowej.

Inwestycja, którą chcemy stworzyć ma być kolejną naszą dobrą wizytówką tak jak inne nasze osiedla przy ul. Mściwoja, Karolewskiej, Łobżenickiej czy Filtrowej.

Bydgoszcz to miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się kilkanaście szkół wyższych, teatr, filharmonia i opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu kilkanaście szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowany z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a liczne drogi wojewódzkie i krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Koronowska 45?

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzi kilka dróg krajowych (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegną także liczne drogi wojewódzkie (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Koronowska 45 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 230 metrów od inwestycji Koronowska 45 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Nad Torem / Karolewska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Koronowska 45 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Koronowska 45 znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkół nr 16 w odległości 350 m, Młodzieżowy Dom Kultury nr 6 w odległości 350 m, Szkoła Podstawowa nr 16 im. Mariana Turwida z Oddziałami Sportowymi w odległości 350 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Koronowska 45 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 360 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Koronowska 45 w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 270 m znajduje się Boisko, w odległości 270 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 29.04.2022
Data aktualizacji: 08.08.2023
Spółdzielnia Mieszkaniowa SIM logo

Spółdzielnia Mieszkaniowa SIM

Adres biura sprzedaży:

ul. Wąska 3, Bydgoszcz

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 17:00
 • Wtorek: 09:00 - 17:00
 • Środa: 09:00 - 17:00
 • Czwartek: 09:00 - 17:00
 • Piątek: 09:00 - 17:00
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: