Villa Juliette

Oferta archiwalna

Warszawa, Bemowo, Jelonki Północne, ul. Drogomilska 12

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 116 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Villa Juliette

5 zdjęć

Villa Juliette
Villa Juliette
Villa Juliette
Villa Juliette

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 38 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Villa Juliette to kameralny budynek, który powstaje na warszawskim Bemowie. Jest to idealne miejsce dla osób ceniących sobie zalety niewielkiej inwestycji. W jednym, pięciopiętrowym budynku powstanie 38 mieszkań. Na każdym piętrze znajdzie się od 4 do 7 lokali. Mieszkania na parterze będą miały własne ogródki, a wszystkie lokale na pozostałych piętrach będą miały balkony. Mieszkania zostały zaprojektowane w sposób ułatwiający umeblowanie i funkcjonalne wykorzystanie powierzchni.

Miejsca parkingowe znajdują się na dwóch kondygnacjach garażu podziemnego oraz w części naziemnej budynku.

Naszą nową inwestycję charakteryzuje prosta architektura. Elementami wyróżniającymi bryłę są nisze wycięte w elewacji wokół okien oraz ukośny narożnik dachu od strony północno-zachodniej nadający elewacji asymetrii. Na elewacji budynku dominować będzie biel i ciemny brąz. Wokół inwestycji zaplanowano zieleń: trawniki, drzewa i krzewy. W budynku będzie winda, instalacja domofonowa oraz własna kotłownia gazowa.

Inwestycja Villa Juliette znajduje się na Jelonkach Północnych, ul. Drogomilska 12 (6.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Spirit Polska Sp. z o.o.

Inwestycja Villa Juliette została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 38 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Villa Juliette nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Spirit Polska Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Rozciągająca się u zachodnich granic Warszawy dzielnica Bemowo to miejsce zamieszkania ok. 116 tys. ludzi. Zabudowa mieszkaniowa jest dość zróżnicowana. Do architektury z okresu międzywojennego należą: skupisko domów jednorodzinnych Boernerowo oraz fragment miasta-ogrodu Stare Jelonki. Wysokie bloki występują na osiedlach: Lazurowa, Jelonki, Górczewska czy Nowe Bemowo. Z kolei Groty i Górce to tereny, na których obecnie rozwija się nowoczesne budownictwo. Charakterystycznymi miejscami Bemowa są obiekty wojskowe lub lotnicze: zabytkowe forty, Lotnisko Babice, Wojskowe Zakłady Lotnicze oraz Wojskowa Akademia Techniczna. Na lotnisku organizowane są widowiskowe o charakterze masowym, zaś zieloną strefę dzielnicy stanowi Park Leśny Bemowo. Dogodny dojazd do centrum umożliwiają: dobrze rozwinięta sieć dróg, linie autobusowe i tramwajowe oraz II linia metra. Do najważniejszych arterii należą ulice: Połczyńska, Górczewska oraz Powstańców Śląskich.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Villa Juliette?

Bemowo odznacza się dobrze rozwiniętą siecią ulic wewnętrznych oraz dogodną komunikacją z centrum miasta, do którego dojechać można za pomocą linii autobusowych i tramwajowych oraz II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Villa Juliette mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Villa Juliette znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Plac Kasztelański 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Villa Juliette znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Juliette znajduje się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 98 w odległości 350 m, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 20 w Warszawie w odległości 450 m, Przedszkole417 w odległości 460 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Villa Juliette składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 320 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Juliette w odległości 370 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Siłownia pod chmurką, w odległości 440 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Jelonkach Północnych

Oferty na Jelonkach Północnych

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: