Oliwne Ogrody – III etap inwestycji

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Oliwkowa, oferowane bezpośrednio przez Sokołowscy Nieruchomości

Białystok, ul. Oliwkowa 3

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 53 oferty w najbliższej okolicy!

Oliwne Ogrody – III etap inwestycji

5 zdjęć

Oliwne Ogrody – III etap inwestycji
Oliwne Ogrody – III etap inwestycji
Oliwne Ogrody – III etap inwestycji
Oliwne Ogrody – III etap inwestycji

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Oliwne Ogrody – III etap inwestycji logo

Kontynuacja przepięknej inwestycji „Oliwne Ogrody” przy ul. Oliwkowej w Białymstoku (os. Dziesięciny) o nowoczesnej skandynawskiej architekturze, która do dnia dzisiejszego cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem.

Kompleks 10 budynków (podzielonych na 2 szeregi) mieszkalnych jednorodzinnych, 2 – lokalowych, niepodpiwniczonych, w zabudowie szeregowej.

Na parterze mieszkania o pow. 52,22m2 – 55,08m2 z przynależnymi ogródkami.

Na piętrze mieszkania o pow. 59,72m2 – 62,62m2 z przynależnym tarasem.

W skład każdego z mieszkań wchodzi: hol wejściowy, łazienka, 2 sypialnie, salon z aneksem kuchennym.

Nowoczesna, skandynawska elewacja budynków, okna PCV trzyszybowe, mieszkania wyposażone w piec gazowy, który odpowiada za ogrzewanie mieszkania oraz ciepłą wodę.

Na terenie inwestycji znajduje się 20 miejsc postojowych. 1 miejsce postojowe przynależy do 1 mieszkania.

Zapraszamy na spokojną część Dziesięcin o niskiej zabudowie!

Inwestycja Oliwne Ogrody – III etap inwestycji znajduje się w Białymstoku, ul. Oliwkowa 3 (4 km od centrum Białegostoku), została zrealizowana przez Sokołowscy Nieruchomości.

Inwestycja Oliwne Ogrody – III etap inwestycji została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 20 nowych mieszkań znajdujących się w 10 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Oliwne Ogrody – III etap inwestycji nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Sokołowscy Nieruchomości przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 10 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 20 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
internet
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Białystok to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Jest to stolica województwa podlaskiego. Miasto liczy 295 742 mieszkańców, zajmuję 102,12 km2. Białystok jest perłą Podlasia, w której znajdują się liczne zabytki takie jak Ratusz Miejski, zbrojownia hetmańska czy katedra. Zabudowa Białegostoku jest charakterystyczna dla polskich miast, przeważają tu osiedla mieszkaniowe a na przedmieściach zabudowa jednorodzinna. W mieście znajduję się 9 parków miejskich. Białystok to także największy węzeł komunikacyjny północno-wschodniej Polski. Przez miasto przebiega europejska linia kolejowa Warszawa-Tallin. Miasto posiada bezpośrednie połączenia kolejowe z Warszawa, Olsztynem, Gdańskiem i Poznaniem. Rozwinięty transport autobusowy to zasługa głównie PKS Białystok, które utrzymuję zarówno linie lokalne jak i międzymiastowe. Przez miasto przebiega również droga ekspresowa E67, która krzyżuję się z drogą krajową nr 19.

Komunikacja

Przez Białystok przebiega europejska trasa kolejowa Via Baltica. Z tutejszej stacji kolejowej kursują pociągi do Warszawy, Poznania, Gdańska czy Bydgoszczy. Rozwinięty transport autobusowy zapewnia firma PKS Białystok, która w swojej ofercie ma połączenia ze wszystkimi większymi miastami Polski. Komunikacja miejska to komunikacja autobusowa, obecnie Białystok posiada 48 linii autobusowych: 43 linie dzienne oraz 6 linii nocnych.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Oliwne Ogrody – III etap inwestycji?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Oliwne Ogrody – III etap inwestycji mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Oliwne Ogrody – III etap inwestycji znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Jana Karskiego/Oliwkowa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Oliwne Ogrody – III etap inwestycji znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Oliwne Ogrody – III etap inwestycji znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 47 w Białymstoku w odległości 110 m, Przedszkole Samorządowe Nr 58 Integracyjne w Białymstoku w odległości 280 m, Przedszkole Samorządowe nr 73 w Białymstoku w odległości 410 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Oliwne Ogrody – III etap inwestycji składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 240 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 350 m znajduje się Okruszek, w odległości 360 m znajduje się PSS Społem "Gaj".

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Oliwne Ogrody – III etap inwestycji w odległości 120 m znajduje się Boisko, w odległości 130 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 23.08.2019
Data aktualizacji: 29.10.2020

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: