Oliwne Ogrody – III etap inwestycji

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezSokołowscy Nieruchomości

Ceny od: 6 134 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Oliwne Ogrody – III etap inwestycji dostępnych jest 7 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
M1 A
3
55 m²
Parter
M2 A
3
52 m²
Parter
M5 A
3
52 m²
Parter
M6 A
3
52 m²
Parter
M8 A
3
52 m²
Parter
M9 A
3
52 m²
Parter
M10 A
3
52 m²
Parter

Opis Inwestycji

Oliwne Ogrody – III etap inwestycji

Kontynuacja przepięknej inwestycji „Oliwne Ogrody” przy ul. Oliwkowej w Białymstoku (os. Dziesięciny) o nowoczesnej skandynawskiej architekturze, która do dnia dzisiejszego cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem.Kompleks 10 budynków (podzielonych na 2 szeregi) mieszkalnych jednorodzinnych, 2 – lokalowych, niepodpiwniczonych, w zabudowie szeregowej.Na parterze mieszkania o pow. 52,22m2 – 55,08m2 z przynależnymi ogródkami.Na piętrze mieszkania o pow. 59,72m2 – 62,62m2 z przynależnym tarasem.W skład każdego z mieszkań wchodzi: hol wejściowy, łazienka, 2 sypialnie, salon z aneksem kuchennym.Nowoczesna, skandynawska elewacja budynków, okna PCV trzyszybowe, mieszkania wyposażone w piec gazowy, który odpowiada za ogrzewanie mieszkania oraz ciepłą wodę.Na terenie inwestycji znajduje się 20 miejsc postojowych. 1 miejsce postojowe przynależy do 1 mieszkania.Zapraszamy na spokojną część Dziesięcin o niskiej zabudowie!

Inwestycja Oliwne Ogrody – III etap inwestycji znajduje się w Białymstoku, ul. Oliwkowa 3 (4 km od centrum Białegostoku), sprzedaż prowadzi Sokołowscy Nieruchomości

Inwestycja Oliwne Ogrody – III etap inwestycji jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 20 nowych mieszkań. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Oliwne Ogrody – III etap inwestycji pozostało na sprzedaż 7 mieszkań o powierzchniach od 52 do 55 metrów kwadratowych w cenie od 6 134 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 52 do 55 m2 w cenie od 319 000 zł (7 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 10 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 20 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: internet.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 7 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 52 do 55 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 319 000 do 335 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 6 134 do 6 192 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Oliwne Ogrody – III etap inwestycji

Białystok to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Jest to stolica województwa podlaskiego. Miasto liczy 295 742 mieszkańców, zajmuję 102,12 km2. Białystok jest perłą Podlasia, w której znajdują się liczne zabytki takie jak Ratusz Miejski, zbrojownia hetmańska czy katedra. Zabudowa Białegostoku jest charakterystyczna dla polskich miast, przeważają tu osiedla mieszkaniowe a na przedmieściach zabudowa jednorodzinna. W mieście znajduję się 9 parków miejskich. Białystok to także największy węzeł komunikacyjny północno-wschodniej Polski. Przez miasto przebiega europejska linia kolejowa Warszawa-Tallin. Miasto posiada bezpośrednie połączenia kolejowe z Warszawa, Olsztynem, Gdańskiem i Poznaniem. Rozwinięty transport autobusowy to zasługa głównie PKS Białystok, które utrzymuję zarówno linie lokalne jak i międzymiastowe. Przez miasto przebiega również droga ekspresowa E67, która krzyżuję się z drogą krajową nr 19.

Komunikacja

Przez Białystok przebiega europejska trasa kolejowa Via Baltica. Z tutejszej stacji kolejowej kursują pociągi do Warszawy, Poznania, Gdańska czy Bydgoszczy. Rozwinięty transport autobusowy zapewnia firma PKS Białystok, która w swojej ofercie ma połączenia ze wszystkimi większymi miastami Polski. Komunikacja miejska to komunikacja autobusowa, obecnie Białystok posiada 48 linii autobusowych: 43 linie dzienne oraz 6 linii nocnych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Oliwne Ogrody – III etap inwestycji mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Oliwne Ogrody – III etap inwestycji znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Jana Karskiego/Oliwkowa.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Oliwne Ogrody – III etap inwestycji znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 47 w Białymstoku w odległości 110 m, Przedszkole Samorządowe Nr 58 Integracyjne w Białymstoku w odległości 280 m, Przedszkole Samorządowe nr 73 w Białymstoku w odległości 410 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Oliwne Ogrody – III etap inwestycji składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 240 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 350 m znajduje się Okruszek, w odległości 360 m znajduje się PSS Społem "Gaj".

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Oliwne Ogrody – III etap inwestycji w odległości 120 m znajduje się Boisko, w odległości 130 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 23.08.2019

Data aktualizacji: 14.02.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie