Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Bułgarska 59

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Bułgarska, oferowane bezpośrednio przez

SJM Apartments Sp. z o.o.

Poznań, Grunwald, Ławica, ul. Bułgarska 59

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 123 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Bułgarska 59Bułgarska 59

17 zdjęć

Bułgarska 59
Bułgarska 59
Bułgarska 59
Bułgarska 59

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 16 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 409 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : (16 w ramach I etapu oraz dodatkowe 70 w ramach II etapu)
  • miejsca postojowe podziemne (361 miejsc)

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Bułgarska 59 – witaj w domu!

W ramach II etapu inwestycji Bułgarska 59 powstaną dwa budynki: B2 składający się z piętnastu kondygnacji oraz sześciokondygnacyjny budynek B3. W sumie znajdować się w nich będzie 229 funkcjonalnych mieszkań.

W pierwszym etapie inwestycji zrealizowane zostały dwa budynki zlokalizowane bezpośrednio przy ulicy Bułgarskiej. Budynek A składający się z 16 kondygnacji oraz sześciokondygnacyjny budynek B1 z częścią wysoką z 16 kondygnacjami.

W budynkach na poziomie parteru zlokalizowano funkcje handlowo-usługowe, a powyżej zaprojektowano 180 mieszkań. Przeszklony usługowy parter dostępny jest głównie od strony ulicy Bułgarskiej, z kolei dostęp do kondygnacji mieszkalnych zapewniono bezpośrednio z garażu podziemnego oraz od strony dziedzińca, poprzez reprezentacyjne hole wejściowe.

Wewnątrz osiedla zaprojektowany został dziedziniec z przyjemną zielenią oraz placem zabaw dla dzieci. Cały kompleks będzie charakteryzował się wysoką zabudową i nowoczesną bryłą. Osiedle jest wyposażone w kontrolę dostępu, teren jest ogrodzony i chroniony przez całą dobę.

Wszystkie przestrzenie wokół budynków zagospodarowano zielenią urządzoną - donice, trawniki, drzewa oraz krzewy.

Miejsca parkingowe dla lokali mieszkalnych zaprojektowano w dwupoziomowym garażu podziemnym (361 miejsca) oraz na ogrodzonym terenie (16 miejsc). Wychodząc naprzeciw potrzebom przyszłych mieszkańców, przewidziano dodatkowe 70 miejsc postojowych naziemnych w II etapie inwestycji. Dostęp do wszystkich miejsc parkingowych jest strzeżony bramą garażową sterowaną zdalnie z budynku lub na pilota. Wygodny dostęp do garażu oraz na teren osiedla zapewniony od strony ulicy Bułgarskiej.

Inwestycja Bułgarska 59 znajduje się na Ławicy, ul. Bułgarska 59 (4.2 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez SJM Apartments Sp. z o.o.

Inwestycja Bułgarska 59 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 409 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 16 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Bułgarska 59 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców SJM Apartments Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne (361 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Grunwald to leżąca na zachodzie miasta dzielnica Poznania o powierzchni 36 km kw i populacji 125 tys. mieszkańców. Dzielnica zamyka się w ulicach Skórzewskiej, Bukowskiej, Kolejowej i Leszczyńskiej. Dzielnicę z południowego zachodu na północy wschód przedziela ul. Głogowska, za miastem przechodząca w drogę krajową E261. Na terenie Grunwaldu krzyżuje się z nią droga europejska E30. Dzielnica ma własną szkołę wyższą – to Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa. Jest stąd również blisko do Portu Lotniczego Poznań-Ławica, który zaczyna się tuż za północną granicą. Dzielnica ma też dobry dostęp do opieki zdrowotnej dzięki dwóm szpitalom klinicznym, prywatnej lecznicy (Certus), 60 aptekom, 15 przychodniom i gabinetom lekarskim. Fani sportu docenią Arenę Poznań i stadion INEA a także Lasek Marceliński, idealny do uprawiania joggingu czy nordic walkingu. Na terenie dzielnicy są też dwa kina.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Bułgarska 59?

Na terenie Grunwaldu krzyżują się ze sobą droga krajowa E261 i droga europejska E30. W odległości ok. 50 m na północ zaczyna się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Dodając do tego liczne tramwaje i autobusy kursujące po dzielnicy Grunwald, otrzymujemy świetnie skomunikowane nie tylko z pozostałymi dzielnicami miasta miejsce.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Bułgarska 59 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2629 metrów od inwestycji Bułgarska 59 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Poznań Górczyn.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Bułgarska 59 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Bułgarska 59 znajduje się 37 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Ekonomicznych im. Stanisława Staszica w odległości 100 m, szkoła w odległości 121 m, Wyższa Szkoła Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w odległości 122 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Bułgarska 59 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Demedi w odległości 266 m, Medeo w odległości 301 m, Centrum Zdrowia ASGO w odległości 311 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Bułgarska 59 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 6 m znajduje się Żabka, w odległości 107 m znajduje się Siłownia Iron Gym, w odległości 267 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Bułgarska 59 w odległości 114 m znajduje się boisko / kort, w odległości 125 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 134 m znajduje się bieżnia / tor.

Data publikacji: 09.02.2017
Data aktualizacji: 19.08.2021

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023