Osiedle Chabrowe II
Oferta archiwalna
Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez SGI Sp. z o.o.
Szczecin, Zachód, Krzekowo-Bezrzecze, ul. Żniwna
Szczecin, Zachód, Krzekowo-Bezrzecze, ul. Żniwna
Oferta archiwalna
Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.
Mamy dla Ciebie 263 oferty w najbliższej okolicy!
Podobne oferty w najbliższej okolicy
Prezentacja oferty archiwalnej
Osiedle Chabrowe II
Szczecin, Zachód, Krzekowo-Bezrzecze, ul. Żniwna
Udogodnienia Inwestycji
Standard i bezpieczeństwo
- ochrona całodobowa
- monitoring
- rowerownia
- Standard deweloperski
Instalacje i energetyka
- TV kablowa
Rekreacja
- własny akwen
- plac zabaw
Przyroda w okolicy
- staw
Szczegóły inwestycji
Realizacja inwestycji: | rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku |
|---|---|
Liczba budynków: | cała inwestycja składa się z 2 budynków |
Liczba kondygnacji: | budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną |
Liczba mieszkań: | cała inwestycja składa się z 55 lokali mieszkalnych |
Wysokość pomieszczeń: | w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości |
Standard wykończenia | standard deweloperski |
Rodzaj własności: | informacja u dewelopera |
Powierzchnie dodatkowe: | nie przewidziano powierzchni dodatkowych |
Komórki lokatorskie: | nie przewidziano |
Miejsca postojowe: | w inwestycji przewidziano:
|
Przyroda: | w okolicy inwestycji znajduje się staw |
Opis inwestycji
Osiedle Chabrowe II tworzyć będą dwa niskie budynki mieszkalne, które zostaną oddane do użytku w styczniu 2019 roku. Ta inwestycja, to uzupełnienie Osiedla Chabrowego, składającego się z siedmiu nowoczesnych, eleganckich budynków z charakterystycznym stawem umiejscowionym w części wspólnej. W drugim etapie inwestycji zaplanowano 55 mieszkań.
Chabrowe Osiedle zostało zaprojektowane przez renomowane studio architektoniczne Mellon, dzięki czemu wyróżnia się estetyką oraz funkcjonalnością, a także wkomponowuje się w otaczający krajobraz. Osiedle powstało z myślą o komforcie i bezpieczeństwie mieszkańców.
Nowoczesna architektura, niska zabudowa oraz wysokiej jakości materiały wykończeniowe, podkreślają elegancki charakter tej inwestycji. Do mieszkań położonych na parterze przylegają ogródki, a lokale na wyższych piętrach wyposażone są w balkony lub loggie.
Na osiedlu powstaną:
• podziemne i naziemne miejsca parkingowe,
• pomieszczenia na rowery,
• plac zabaw.
Osiedle będzie ogrodzone i monitorowane. Zarówno budynki jak i przestrzeń wspólna będą przystosowane dla potrzeb osób niepełnosprawnych.
Niewątpliwym atutem tej inwestycji jest jej lokalizacja.
Dzielnica Krzekowo, to jedno z ciekawszych miejsc do zamieszkania w Szczecinie. To połączenie walorów związanych z bliskością natury z wygodną infrastrukturą zapewniającą sprawną komunikację z pozostałymi częściami miasta.
Inwestycja realizowana jest przy ul. Żniwnej.
W pobliżu znajdują się:
• sklepy spożywcze,
• szkoły,
• kluby sportowe,
Niedaleko inwestycji znajduje się również:
• centrum handlowe
• kino
• Siłownia
• Azoty Arena z centrum rekreacyjnym i lodowiskiem.
Zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Sprzedaży.
Inwestycja Osiedle Chabrowe II znajduje się w Krzekowie-Bezrzeczu, ul. Żniwna (4.9 km od centrum Szczecina), została zrealizowana przez SGI Sp. z o.o.
Inwestycja Osiedle Chabrowe II została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Cały projekt składa się z 55 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Aktualnie w inwestycji Osiedle Chabrowe II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.
Dla przyszłych mieszkańców Osiedle Chabrowe II deweloper przewidział:
- miejsca postojowe podziemne
- miejsca postojowe naziemne





