Moja Malta

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezSGI Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1615 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Lwowska 2 etap II(1.4 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Nowe Miasto, Rataje, ul. Lwowska 6 (2.7 km od centrum Poznania)
  Ceny od: 7 192 brutto/m2
  Lwowska 2 etap II
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 24
  Powierzchnia: 38 - 66 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Dla inwestora 14 ofert
  Jakon Sp. z o.o.
 • Malta Wołkowyska etap II(1.5 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Nowe Miasto, Rataje, ul. Wołkowyska 28, 30 (3.2 km od centrum Poznania)
  Ceny od: 7 000 brutto/m2
  Malta Wołkowyska etap II
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 16
  Powierzchnia: 48 - 105 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  Dla inwestora 5 ofert
  UWI Inwestycje S.A.
 • Malta Wołkowyska etap III(1.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Nowe Miasto, Rataje, ul. Wołkowyska (3.2 km od centrum Poznania)
  Malta Wołkowyska etap III
  Termin oddania: 4 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 167
  Powierzchnia: 25 - 100 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  UWI Inwestycje S.A.

Opis Inwestycji

Moja Malta to nowoczesny kompleks mieszkaniowy zaprojektowany przez renomowaną Pracownię Architektoniczną Ewy i Stanisława Sipińskich. Swoją bryłą i skalą zabudowy podkreśla nowoczesny charakter miasta i pozwala mieszkańcom cieszyć się z niezapomnianych widoków zza oknem. W skład Mojej Malty wchodzą dwa budynki o różnej wysokości połączone za pomocą łącznika, w którym znajdować się będą punkty usługowe. Pierwszy z budynków wyróżnia kaskadowa budowa, którą tworzą jedenasto-, ośmio- oraz sześciokondygnacyjne części. Drugi natomiast charakteryzuje się jednolitą wysokością sięgającą 14 kondygnacji.Osiedle Moja Malta oferuje duży wybór mieszkań z różnych segmentów cenowych. Część z nich zostanie objęta także programem „MdM”.Mieszkania jednopokojowe już od 36m2Duży wybór mieszkań dwu i trzypokojowychNiezapomniany widok na jezioro Maltańskie z ostatnich kondygnacjiMieszkania objęte programem MdMJasne i funkcjonalne mieszkania

Inwestycja Moja Malta znajduje się na Warszawskim-Pomecie-Maltańskim, ul. Warszawska (3.7 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez dewelopera SGI Sp. z o.o..

Inwestycja Moja Malta została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 254 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 1 do 14 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Moja Malta pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 66 metrów kwadratowych w cenie od 6 600 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper SGI Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 1 do 14 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 254 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Moja Malta

Osiedle Moja Malta położone jest na skrzyżowaniu ul. Warszawskiej z Krańcową, dzięki czemu łączy koncepcję wielkomiejskiej zabudowy z zielonym otoczeniem. W sąsiedztwie osiedla znajduje się jezioro Maltańskie, Park Tysiąclecia oraz Ogród Zoologiczny. Niewątpliwym atutem osiedla jest także bliskość przystanków autobusowych i tramwajowych zapewniających szybką komunikację z centrum miasta, jak również idealna infrastruktura handlowa, edukacyjna oraz rozrywkowa.

Nowe Miasto to najstarsza część Poznania, którą ze wschodu na zachód przecina linia kolejowa a z północy na południe ul. Bolesława Krzywoustego. Dzielnica ma powierzchnię ponad 100 km kw na której mieszka 136 tys. mieszkańców. Dzielnicę przecinają na południu i północy drogi krajowe i europejskie E30, S11 i 92 a w odległości 7 km znajduje się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Najbardziej atrakcyjnym pod względem przyrodniczym punktem dzielnicy jest Jezioro Maltańskie z ogrodem zoologicznym i Parkiem Tysiąclecia. Od wschodu dzielnicę pokrywają lasy miejskie. W odległości 1 km od granic dzielnicy znaleźć można Wyższą Szkołę Psychologii Społecznej, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Politechnikę Poznańską czy Wyższą Szkołę Umiejętności Społecznych. W samej dzielnicy i w promieniu 500 metrów znajdują się szpitale Szpital-Przychodnia Celsus, Wielospecjalistyczny Szpital Miejski, ZOZ Poznań-Nowe Miasto, Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny czy Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

Nowe Miasto to dzielnica doskonale skomunikowana z resztą miasta poprzez sieć komunikacji miejskiej. Poza tym dzielnicę przecina linia kolejowa a dworzec Poznań Główny znajduje się w odległości ok. 1,5 km na zachód. Przez Nowe Miasto przebiegają ważne drogi krajowe EE30, S11 i 92. Lotnisko znajduje się w odległości 7 km na zachód.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Moja Malta mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Moja Malta znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Krańcowa.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Moja Malta znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: prywatne przedszkole groszek w odległości 140 m, Przedszkole nr 45 w odległości 280 m, Przedszkole Niepubliczne Malta w odległości 420 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Moja Malta jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Adamscy w odległości 430 m, Teramed w odległości 430 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Moja Malta składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 160 m znajduje się Chata Polska, w odległości 200 m znajduje się Sklep z warzywami, w odległości 360 m znajduje się Łęczycka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Moja Malta w odległości 220 m znajduje się Boisko, w odległości 280 m znajduje się Boisko, w odległości 490 m znajduje się Basen.

Data publikacji: 10.02.2015

Data aktualizacji: 20.12.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie