Waniliowy Dom

Oferta archiwalna

piaseczyński, Zamienie, ul. Waniliowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 90 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Waniliowy Dom

1 zdjęcie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 73 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Fundamenty - Żelbetowe monolityczne. Konstrukcja budynku - Żelbetowe monolityczne. Ściany zewnętrzne - Ściany osłonowe murowane z porothermu o grubości 24 cm i ocieplone styropianem 12cm. Konstrukcja pod reklamę w elewacji nad wejściami do lokali usługowych. Stropy - Monolityczne żelbetowe.

Dach

Stropodach niewentylowany izolowany papa termozgrzewalną ocieplony 20cm styropianem FS20. Dachy spadziste - konstrukcja drewniana, ocieplona wełną mineralną i pokryta blachą systemową.

Stolarka okienna

Z pięciokomorowych profili PVC, szklonych zestawami termoizolacyjnymi o współczynniku U=1,1 W/m2K, białe.

Drzwi zewnętrzne

Antywłamaniowe.

Balkony

Posadzka – metoda tradycyjna - gres mrozoodporny o strukturze antypoślizgowej. Od I-V piętra balustrady metalowe ocynkowane wypełnione szkłem bezpiecznym. Tarasy pokryte deskami kompozytowymi. Rury przelewowe – na zewnątrz.

Posadzka

Szlichta betonowa.

Ściany

Ściany działowe wewnątrz mieszkania murowane z pustaków silikatowych o grubości 8 cm. Murowane ściany działowe wewnątrz lokalu możliwe do rozebrania. Tynk gipsowy maszynowy bez malowania. W pomieszczeniach mokrych tynk gipsowy maszynowy zacierany na ostro, bez malowania.

Sufity

Tynk gipsowy maszynowy (odpowiadający kat. III).

Parapety wewnętrzne

Konglomerat.

Instalacje

Instalacje wody - Instalacja lokalowa z tworzywa sztucznego. Indywidualne wodomierze zw i cw dostępne do odczytu z klatki schodowej. Instalacja kanalizacyjna - Piony i podejścia z tworzywa sztucznego. Instalacja elektryczna - Oświetlania i gniazd wtykowych zasilane liniami kablowymi. Wypust oświetleniowy sufitowy w każdym pomieszczeniu. Gniazda wtyczkowe ogólnego przeznaczenia we wszystkich pomieszczeniach. Wypust 3-fazowy dla kuchni elektrycznej trójfazowej zakończony puszką z kostką zaciskową. Tablica bezpiecznikowa. Instalacje teletechniczne - Gniazdo RTV-SAT (sygnał kablowy dostępny po indywidualnym podpisaniu przez mieszkańców umowy z operatorem, sygnał SAT dostępny po indywidualnym podpisaniu przez mieszkańców umowy z dostawcą i zakupie dekodera). Instalacja telefoniczna. Instalacja domofonowa. Instalacja dzwonkowa.

Ogrzewanie

Grzejniki płytowe w pokojach. Indywidualne liczniki ciepła dostępne do odczytu z klatki schodowej.

Wentylacja

Wentylacja mechaniczna wyciągowa z kuchni i łazienki. Pozostałe pomieszczenia wentylowane pośrednio. Przystosowana do podłączenia okapu kuchennego do kanału wentylacyjnego z klapą zwrotną. W górnej części niektórych okien nawiewniki według norm.

Wyposażenie łazienki

Podejścia wody do wanny, umywalki, wc i pralki, bez białego montażu. Gniazdo do pralki. Gniazdo przy umywalce (hermetyczne). Wypust oświetleniowy na stropie oraz nad umywalką. Grzejnik drabinkowy.

Wyposażenie kuchni

Podejścia wody do urządzeń tj. zlewozmywaka, pod baterię sztorcową i zmywarkę. Podejście kanalizacyjne do urządzeń. Gniazda na ścianie „mokrej’ hermetyczne. Pozostałe z bolcem bez klapki. Gniazda elektryczne do podłączenia zmywarki, lodówki, okapu kuchennego. Wypust 3-fazowy dla kuchni elektrycznej trójfazowej zakończony puszką z kostką zaciskową, 2 gniazda do ogólnego użytku. Wypust oświetleniowy sufitowy.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

„Waniliowy dom” to komfortowy, nowoczesny, sześcioklatkowy budynek mieszkalno-usługowy zlokalizowany przy ulicy Waniliowej w Zamieniu. W budynku, na kondygnacjach od +1 do +4, zaprojektowano łącznie 73 lokale mieszkalne. Parter od strony ulicy zawiera 8 lokali usługowych o pow. od ok. 22 m2 do ok. 273 m2. „Waniliowy dom” charakteryzuje się eleganckim wyglądem, zgodnym z najnowszymi trendami projektowania architektonicznego, który na tle sąsiadującego osiedla domów jednorodzinnych wkomponowuje się w architekturę małych osiedli. Wielką zaletą inwestycji jest doskonała lokalizacja. W pobliżu budynku powstaje infrastruktura, znajdzie się szkoła i przedszkole, różne obiekty usługowe. „Waniliowy dom” posiada doskonałe połączenia komunikacyjne ze wszystkimi dzielnicami Warszawy. Dzięki powstającej trasie S7 i południowej obwodnicy Warszawy dojazd do dowolnej dzielnicy miasta nie zajmie więcej niż 15 minut. Do przystanku kolejowego Warszawa Jeziorki (pierwsza strefa biletowa) można dostać się w zaledwie 3 min. samochodem i 20 min. na pieszo!

W osiedlu „Waniliowy dom” proponujemy Państwu szeroki wybór lokali mieszkalnych o zróżnicowanych powierzchniach (od ok. 36 m2 do ok. 86 m2) i atrakcyjnej architekturze. Różnorodny metraż pozwoli wybrać optymalną powierzchnię dla Państwa rodziny. Rozkłady mieszkań umożliwiają ich aranżację wg. indywidualnych pomysłów i potrzeb mieszkańców. Z naszej oferty mogą Państwo wybrać mieszkania zarówno z osobnymi kuchniami, jak i aneksami kuchennymi. Usytuowanie obiektu względem stron świata sprawia, że lokale w „Waniliowym domu” będą jasne i przyjazne mieszkańcom a komfort życia wysoki. Szerokie balkony i tarasy dają właścicielom mieszkań dodatkowe możliwości wykorzystania przestrzeni mieszkalnej. W parterze budynku zaprojektowano wygodne garaże z pojedynczymi miejscami postojowymi oraz komórki lokatorskie. Dodatkowo przed budynkiem zlokalizowano parking dla mieszkańców oraz klientów odwiedzających znajdujące się na parterze lokale użytkowe. Wszystkie kondygnacje „Waniliowego domu” już od poziomu garażu, aż po ostatnie IV piętro, połączone są za pomocą wygodnych i cichych wind. Klatki schodowe będą zaprojektowane z wysokiej klasy materiałów. Teren inwestycji będzie ogrodzony i monitorowany. Wspaniała zieleń zapewni państwu wytchnienie, a plac zabaw dla dzieci stanie się doskonałym miejscem spotkań.

Inwestycja Waniliowy Dom znajduje się w Zamieniu, ul. Waniliowa (1.2 km od Warszawy), została zrealizowana przez S.B.M. Natolin.

Inwestycja Waniliowy Dom została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 73 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Waniliowy Dom nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców S.B.M. Natolin przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Zamknięte i strzeżone osiedle "Waniliowy dom" jest położone we wsi ZAMIENIE (gmina Lesznowola, powiat Piaseczyński), w odległości 16km od centrum Warszawy. Wygodny dojazd do centrum odbywa się ulicą Puławską, lub Aleją Krakowską. Wkrótce po wybudowaniu południowej obwodnicy Warszawy A2, obwodnicy Raszyna oraz wybudowaniu trasy S7 (NS) dojazd będzie komfortowy.

Powiat piaseczyński znajduje się w środkowej części województwa mazowieckiego i należy do najbogatszych oraz najintensywniej rozwijających się powiatów w Polsce. W jego obrębie znajdują się miasta: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Tarczyn oraz 223 wsie. Obszar o powierzchni 621 km2 przecinają liczne rzeki, m.in. Wisła, Jeziorka, Czarna, Utrata, a w ich dolinach występują łąki i torfowiska. Znaczne połacie terenu zajmują lasy, np. Chojnowskie, zaś pejzaż urozmaicają stawy, zalewy i wydmy. Warunki naturalne sprzyjają turystce i rekreacji, toteż w powiecie znajdują się liczne obiekty i kluby sportowe, tereny do jazdy konnej, kąpielisko Zalesie Górne oraz dobrze rozwinięta baza noclegowa i gastronomiczna. Dominuje niska zabudowa mieszkaniowa i usługowo-handlowa, a do obiektów zabytkowych należą m.in. Zamek w Czersku, wille i dwory. Ważne arterie to trasa E77 oraz drogi krajowe: nr 79 i nr 50. Do stolicy kursuje stąd 18 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Waniliowy Dom?

Powiat piaseczyński posiada dogodne połączenie ze stolicą dzięki 18 liniom autobusowym warszawskiej komunikacji miejskiej. W obrębie powiatu kursują również autobusy PKS, busy i pociągi, zaś do ważniejszych arterii należą: trasa europejska E77 oraz drogi krajowe: nr 50 (Tranzytowa Obwodnica Warszawy) i nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom).

Data publikacji: 22.06.2015
Data aktualizacji: 24.11.2022

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Zamieniu

Oferty w Zamieniu

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: