Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Olszowa 14

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Olszowa, oferowane bezpośrednio przez

Sawa Park Invest Sp. z o.o.

Warszawa, Praga-Północ, Stara Praga, ul. Olszowa 14

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 38 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Olszowa 14Olszowa 14

5 zdjęć

Olszowa 14
Olszowa 14
Olszowa 14
Olszowa 14

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 38 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 262 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Opis inwestycji

Olszowa 14 logo

Na Starej Pradze przy ul. Olszowej 14 w Warszawie, wśród zieleni prawego brzegu Wisły, spółka Sawa Park Invest Sp. z o.o. rozpoczęła budowę budynku Olszowa 14. Jest to mała kamienica z 38 mieszkaniami - od 1 pokojowych do 3 pokojowych, skierowana do osób, które poszukują atrakcyjnej przestrzeni życiowej jak również unikalnej atmosfery dzielnicy.

W budynku znajdą się miejsca parkingowe, indywidualne miejsca rowerowe i komórki lokatorskie. W kamienicy zaprojektowano przestronną klatkę schodową, korytarze oraz windę, które swoją aranżacją nawiązywać będą do klimatu klasycznych, eleganckich kamienic Starej Pragi.

Zakończenie inwestycji zaplanowano na październik 2017 roku.

Olszowa 14 usytuowana jest w atrakcyjnym i dynamicznie rozwijającym się otoczeniu, dlatego też idealnym dla:

AKTYWNYCH - doceniających bliskość obiektów sportowych, ścieżek rowerowych, nadwiślańskich bulwarów spacerowych i piaszczystych plaż, wzdłuż prawego brzegu Wisły,

STUDIUJĄCYCH I UCZĄCYCH SIĘ – którym niewielka odległość do Starówki i Krakowskiego Przedmieścia przez Most Śląsko – Dąbrowski, umożliwia korzystanie z pełnego zaplecza naukowego stolicy,

WYMAGAJĄCYCH – którym usytuowanie w bliskiej okolicy licznych restauracji, kawiarni, knajpek, galerii handlowych i bazarów zapewnia bogate zaplecze dla realizacji wszelkich potrzeb,

BYWALCÓW – których ucieszy sąsiedzkie wręcz położenie kultowego Soho Factory, Galerii Sztuki, Portu Praskiego, La Playa czy Plażowej,

MOBILNYCH – mogących korzystać również z komunikacji miejskiej: II linii metra, kolei podmiejskiej, autobusów i tramwajów a w okresie letnim z tramwaju wodnego i promów przez Wisłę,

INWESTORÓW – oczekujących wysokiego wskaźnika rentowności inwestycji.

Olszowa 14 to kamienica w której chce się mieszkać i spędzać czas.

Przekonaj się, że Stara Praga jest dla Ciebie!

Inwestycja Olszowa 14 znajduje się na Starej Pradze, ul. Olszowa 14 (2.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Sawa Park Invest Sp. z o.o.

Inwestycja Olszowa 14 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 38 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Olszowa 14 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Sawa Park Invest Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Praga-Północ to niewielka, położona na prawym brzegu Wisły, dzielnica Warszawy, która słynie z przedwojennej architektury, a także cieszy się popularnością ze względu na relikty tzw. warszawskiego folkloru. Wzdłuż ulicy Targowej usytuowane zostały najstarsze, stylowe kamienice, we wnętrzach których znajdują się obecnie galerie sztuki, pracownie artystyczne, kawiarnie i restauracje. Zabytkowa architektura stanowi także część zabudowy Nowej Pragi oraz Szmulowizny, lecz występują tu także rozległe socrealistyczne blokowiska. Nowe inwestycje mieszkaniowe powstają natomiast w malowniczym rejonie Portu Praskiego. Największymi kompleksami przyrodniczymi na terenie dzielnicy są Park Praski i Ogród Zoologiczny. Znajduje się tu również kino i aż 4 teatry. Z Pragi-Północ jest zaledwie 10 minut drogi do centrum miasta, gdzie można dotrzeć tramwajem, autobusem, a także drugą linią metra. Ważne arterie dzielnicy to Al. Solidarności i ulice: Targowa, Jagiellońska, Szwedzka.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Olszowa 14?

Wewnątrz dzielnicy kursują lokalne linie tramwajowe, zaś autobusy pełnią rolę uzupełniającą. Ulice łączące Pragę-Północ z innymi dzielnicami rozchodzą się promieniście od ronda Starzyńskiego. Znajdują się tu 2 dworce kolejowe, a także – 3 stacje II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Olszowa 14 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 249 metrów od inwestycji Olszowa 14 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Osiedle Panieńska 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Olszowa 14 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Olszowa 14 znajdują się 44 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Ulik w odległości 96 m, Szkoła Podstawowa nr 395 w odległości 268 m, szkoła w odległości 307 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Olszowa 14 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital Praski w odległości 138 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 139 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 140 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Olszowa 14 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 277 m znajduje się Czułe Drogi, w odległości 298 m znajduje się Żabka, w odległości 298 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Olszowa 14 w odległości 211 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 278 m znajduje się boisko / kort, w odległości 315 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 29.10.2020

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023