Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Sawa Park Invest Sp. z o.o. logo

Sawa Park Invest Sp. z o.o.

Warszawa, Bemowo, Plac Przymierza 6
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Firma Sawa Development Group do której należy spółka celowa Sawa Dom rozpoczęła swoją działalność na rynku developerskim w Polsce w 1996 roku. Misją firmy jest prowadzenie projektów inwestycyjnych zgodnie z międzynarodowymi standardami, ze szczególną troską o bezpieczeństwo finansowe Klientów.

Sawa Development Group to developer który łączy wysoki standard swoich realizacji z indywidualną, dostosowaną do potrzeb każdego Klienta obsługą sprzedażową. Po wielkim sukcesie jakim była komercjalizacja inwestycji “Sawa Park” firma rozpoczęła kolejne realizacje.

W maju 2008 r. firma zakończyła realizację inwestycji o charakterze apartamentowym “Villa Sawa” na warszawskiej Woli. W marcu tego roku oddana została do użytku inwestycja “Sawa Dom” przy ul. Szulborskiej 3/5 na warszawskiej Woli. Jest to budynek o podwyższonym standardzie, wykreowany z myślą o osobach, ceniących elegancję i funkcjonalne rozwiązania.

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

Sawa Park Invest Sp. z o.o. logo
Sawa Park Invest Sp. z o.o.
Warszawa, Bemowo, Plac Przymierza 6
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023