Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Kryształ Powiśla- Solec Residence

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Solec, oferowane bezpośrednio przez

Sawa Apartments

Warszawa, Śródmieście, Solec, ul. Solec 18/20

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Kryształ Powiśla- Solec ResidenceKryształ Powiśla- Solec Residence

11 zdjęć

Kryształ Powiśla- Solec Residence
Kryształ Powiśla- Solec Residence
Kryształ Powiśla- Solec Residence
Kryształ Powiśla- Solec Residence

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • monitoring
 • usługi concierge
 • recepcja
 • winda
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • klimatyzacja

Rekreacja

 • basen
 • sala fitness

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 94 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 270 do 300 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

KRYSZTAŁ POWIŚLA - Solec Residence to apartamentowiec w prestiżowej dzielnicy warszawskiego Śródmieścia, przy ulicy Solec 18. Ten wyjątkowy w skali kraju projekt stanowi połączenie komfortu przestrzeni apartamentowej z dostępnymi w budynku udogodnieniami wpływającymi na wygodę codziennego życia. Prócz klasycznych rozwiązań stosowanych w apartamentowcach, takich jak całodobowa recepcja z usługą concierge, monitoring i sala fitness, budynek oferuje bogaty wachlarz możliwości, które urozmaicą wolny czas mieszkańców.

Do Państwa dyspozycji jest m.in.:

• ścianka wspinaczkowa,

• VIP Club – elegancka przestrzeń spotkań biznesowych i prywatnych dla mieszkańców.

Apartamentowiec składa się z 9 kondygnacji naziemnych. 2 pierwsze piętra przeznaczone są na wysokiej klasy działalność usługową. Na pozostałych 7 kondygnacjach znajdują się apartamenty. Dwie podziemne kondygnacje stanowią garaż podziemny dla mieszkańców i gości.

Dostępne apartamenty spełnią oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Wysokie mieszkania posiadają przestronne tarasy, balkony lub loggie, zaś 4 penthousy - prywatne baseny. Apartamenty na najwyższych kondygnacjach są w pełni klimatyzowane. W pozostałych lokalach rozprowadzona jest instalacja pozwalająca na montaż klimatyzacji.

Budynek został oddany do użytkowania w lutym 2017r.

Inwestycja Kryształ Powiśla- Solec Residence znajduje się na Solcu, ul. Solec 18/20 (1.9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Sawa Apartments.

Inwestycja Kryształ Powiśla- Solec Residence została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 94 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Kryształ Powiśla- Solec Residence nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Sawa Apartments przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Apartamentowiec powstał na prestiżowym Powiślu (Warszawa-Śródmieście), przy ul. Solec 18, w niedalekiej odległości od brzegu Wisły i tylko 2 km od ścisłego centrum. W pobliżu znajduje się Stadion Narodowy, nadbrzeże Wisły oraz liczne parki i zielone skwery.

Przebiegająca nieopodal Wisłostrada zapewnia wygodną komunikację z pozostałymi częściami miasta. Wystarczy kilkunastominutowy spacer, by dostać się do stacji metra, a także do stacji PKP.

Sama dzielnica posiada bogatą ofertę kulturalną, rozrywkową i gastronomiczną. Centrum Nauki Kopernik, klimatyczne kluby nad Wisłą oraz modne restauracje – to tylko niektóre z atrakcji, które oferuje Powiśle.

• Stadion Narodowy - 4 min

• Centrum Nauki Kopernik - 4 min

• Pałac Kultury i Nauki - 9 min

• Opera Narodowa - 7 min

• Ogród Saski - 8 min

Śródmieście to centralna i zarazem najbardziej reprezentacyjna dzielnica Warszawy. Jego powierzchnia wynosi 15,57 km2, a mieszka w nim 117 tysięcy osób. Znajdują się tu najważniejsze stołeczne zabytki, jak Zamek Królewski czy Pałac Kultury i Nauki. To także tutaj stoi Pałac Prezydencki i główne urzędy państwowe, w tym Sejm i Urząd Rady Ministrów. Obok nich wznoszą się biurowce, hotele, apartamentowce, a także najważniejsze instytucje oświatowe i kulturalne stolicy, wśród których znajduje się Teatr Wielki i Muzeum Narodowe. Na Śródmieściu znajduje się hala sportowo-widowiskowa Torwar i jedna z największych galerii handlowych w Europie – Arkadia. W dzielnicy można znaleźć 8 parków, w tym Park Łazienkowski. Śródmieście jest połączone ze wschodnią częścią miasta 4 mostami. Jest przy tym świetnie skomunikowane z resztą Warszawy – są tu trzy stacje metra i kursuje ok. 30 linii komunikacji miejskiej. Ponadto mieści się tu Dworzec Warszawa Centralna i stacja PKP Powiśle. Biegną tędy 4 drogi wojewódzkie.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kryształ Powiśla- Solec Residence?

Z pozostałymi dzielnicami Warszawy Śródmieście połączone jest ok. 30 liniami regularnie kursujących autobusów i tramwajów. Znajdują się tu również stacje metra, Dworzec Warszawa Centralna i stacja PKP Powiśle. Przez tę część miasta przebiegają drogi wojewódzkie nr 629, 631, 634 i 719. Ze względu na płynącą wschodnią granicą Śródmieścia Wisłę, dzielnica łączy się z sąsiadującą od wschodu Pragą czterema mostami.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kryształ Powiśla- Solec Residence mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 988 metrów od inwestycji Kryształ Powiśla- Solec Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Centrum Nauki Kopernik.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kryształ Powiśla- Solec Residence znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kryształ Powiśla- Solec Residence znajdują się 42 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 5 w odległości 188 m, przedszkole w odległości 197 m, Przedszkole nr 44 w odległości 287 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kryształ Powiśla- Solec Residence jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: DeClinic w odległości 298 m, Oxymed w odległości 328 m, Serce w odległości 384 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kryształ Powiśla- Solec Residence składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 15 m znajduje się Żabka, w odległości 115 m znajduje się Gama Gym, w odległości 150 m znajduje się Soplicowo.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kryształ Powiśla- Solec Residence w odległości 175 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 190 m znajduje się Ośrodek sportowy Solec, w odległości 201 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 16.02.2015
Data aktualizacji: 27.08.2021

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023