Kryształ Powiśla- Solec Residence

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezSawa Apartments

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Kryształ Powiśla- Solec Residence dostępne są 3 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
A24
3
81,22 m²
2
C61
3
113,42 m²
6
A44
4
103,58 m²
4

Opis Inwestycji

KRYSZTAŁ POWIŚLA - Solec Residence to apartamentowiec w prestiżowej dzielnicy warszawskiego Śródmieścia, przy ulicy Solec 18. Ten wyjątkowy w skali kraju projekt stanowi połączenie komfortu przestrzeni apartamentowej z dostępnymi w budynku udogodnieniami wpływającymi na wygodę codziennego życia. Prócz klasycznych rozwiązań stosowanych w apartamentowcach, takich jak całodobowa recepcja z usługą concierge, monitoring i sala fitness, budynek oferuje bogaty wachlarz możliwości, które urozmaicą wolny czas mieszkańców.Do Państwa dyspozycji jest m.in.:• ścianka wspinaczkowa,• VIP Club – elegancka przestrzeń spotkań biznesowych i prywatnych dla mieszkańców.Apartamentowiec składa się z 9 kondygnacji naziemnych. 2 pierwsze piętra przeznaczone są na wysokiej klasy działalność usługową. Na pozostałych 7 kondygnacjach znajdują się apartamenty. Dwie podziemne kondygnacje stanowią garaż podziemny dla mieszkańców i gości.Dostępne apartamenty spełnią oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Wysokie mieszkania posiadają przestronne tarasy, balkony lub loggie, zaś 4 penthousy - prywatne baseny. Apartamenty na najwyższych kondygnacjach są w pełni klimatyzowane. W pozostałych lokalach rozprowadzona jest instalacja pozwalająca na montaż klimatyzacji.Budynek został oddany do użytkowania w lutym 2017r.

Inwestycja Kryształ Powiśla- Solec Residence znajduje się na Solcu, ul. Solec 18/20 (1.9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Sawa Apartments.

Inwestycja Kryształ Powiśla- Solec Residence została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 94 nowych mieszkań. Budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Kryształ Powiśla- Solec Residence pozostały na sprzedaż 3 mieszkania o powierzchniach od 81 do 113 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 81 do 113 m2 (2 mieszkania)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 104 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Sawa Apartments przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 94 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 270 do 300 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: taras, loggia.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, monitoring, usługi concierge, basen, internet, klimatyzacja, recepcja, TV kablowa, usługi w budynku, winda, videodomofon, sala fitness.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 3 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 81 do 113 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Kryształ Powiśla- Solec Residence

Apartamentowiec powstał na prestiżowym Powiślu (Warszawa-Śródmieście), przy ul. Solec 18, w niedalekiej odległości od brzegu Wisły i tylko 2 km od ścisłego centrum. W pobliżu znajduje się Stadion Narodowy, nadbrzeże Wisły oraz liczne parki i zielone skwery. Przebiegająca nieopodal Wisłostrada zapewnia wygodną komunikację z pozostałymi częściami miasta. Wystarczy kilkunastominutowy spacer, by dostać się do stacji metra, a także do stacji PKP. Sama dzielnica posiada bogatą ofertę kulturalną, rozrywkową i gastronomiczną. Centrum Nauki Kopernik, klimatyczne kluby nad Wisłą oraz modne restauracje – to tylko niektóre z atrakcji, które oferuje Powiśle. • Stadion Narodowy - 4 min • Centrum Nauki Kopernik - 4 min • Pałac Kultury i Nauki - 9 min • Opera Narodowa - 7 min • Ogród Saski - 8 min

Śródmieście to centralna i zarazem najbardziej reprezentacyjna dzielnica Warszawy. Jego powierzchnia wynosi 15,57 km2, a mieszka w nim 117 tysięcy osób. Znajdują się tu najważniejsze stołeczne zabytki, jak Zamek Królewski czy Pałac Kultury i Nauki. To także tutaj stoi Pałac Prezydencki i główne urzędy państwowe, w tym Sejm i Urząd Rady Ministrów. Obok nich wznoszą się biurowce, hotele, apartamentowce, a także najważniejsze instytucje oświatowe i kulturalne stolicy, wśród których znajduje się Teatr Wielki i Muzeum Narodowe. Na Śródmieściu znajduje się hala sportowo-widowiskowa Torwar i jedna z największych galerii handlowych w Europie – Arkadia. W dzielnicy można znaleźć 8 parków, w tym Park Łazienkowski. Śródmieście jest połączone ze wschodnią częścią miasta 4 mostami. Jest przy tym świetnie skomunikowane z resztą Warszawy – są tu trzy stacje metra i kursuje ok. 30 linii komunikacji miejskiej. Ponadto mieści się tu Dworzec Warszawa Centralna i stacja PKP Powiśle. Biegną tędy 4 drogi wojewódzkie.

Komunikacja

Z pozostałymi dzielnicami Warszawy Śródmieście połączone jest ok. 30 liniami regularnie kursujących autobusów i tramwajów. Znajdują się tu również stacje metra, Dworzec Warszawa Centralna i stacja PKP Powiśle. Przez tę część miasta przebiegają drogi wojewódzkie nr 629, 631, 634 i 719. Ze względu na płynącą wschodnią granicą Śródmieścia Wisłę, dzielnica łączy się z sąsiadującą od wschodu Pragą czterema mostami.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kryształ Powiśla- Solec Residence mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Kryształ Powiśla- Solec Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Solec 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kryształ Powiśla- Solec Residence znajduje się się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa w Solcu Starym w odległości 100 m, Punkt Przedszkolny „Kraina Uśmiechu” w Solcu i w Potoku w odległości 100 m, Przedszkole nr 5 w odległości 210 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kryształ Powiśla- Solec Residence jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Leczenia Jaskry i Chrób Oka w odległości 440 m, Centrum Rehabilitacji NFZ w odległości 460 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kryształ Powiśla- Solec Residence składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 230 m znajduje się Przy Parku, w odległości 280 m znajduje się Tamada, w odległości 280 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kryształ Powiśla- Solec Residence w odległości 90 m znajduje się Warszawskie Towarzystwo Wioslarskie, w odległości 230 m znajduje się WOSIR Solec, w odległości 230 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 16.02.2015

Data aktualizacji: 12.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie