Kryształ Powiśla- Solec Residence

apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezSawa Apartments

Zapytaj o ceny

Rekomendowane pod inwestycje

W inwestycji Kryształ Powiśla- Solec Residence są 3 apartamenty które mogą być dobrą ofertą dla inwestorów, którzy chcą czerpać korzyści z wynajmu nieruchomości. Mają one lepszą niż rynkowa stopę zwrotu z inwestycji (szybciej niż przeciętnie zwraca się zainwestowany kapitał).

Dostępne apartamenty

Aktualnie w inwestycji Kryształ Powiśla- Solec Residence dostępne są 3 oferty

Pod wynajem
Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
C37 (dobra pod inwestycje)
3
64,13 m²
3
C61 (dobra pod inwestycje)
3
113,42 m²
6
A44 (dobra pod inwestycje)
4
103,58 m²
4

Opis Inwestycji

KRYSZTAŁ POWIŚLA - Solec Residence to apartamentowiec w prestiżowej dzielnicy warszawskiego Śródmieścia, przy ulicy Solec 18. Ten wyjątkowy w skali kraju projekt stanowi połączenie komfortu przestrzeni apartamentowej z dostępnymi w budynku udogodnieniami wpływającymi na wygodę codziennego życia. Prócz klasycznych rozwiązań stosowanych w apartamentowcach, takich jak całodobowa recepcja z usługą concierge, monitoring i sala fitness, budynek oferuje bogaty wachlarz możliwości, które urozmaicą wolny czas mieszkańców.Do Państwa dyspozycji jest m.in.:• ścianka wspinaczkowa,• VIP Club – elegancka przestrzeń spotkań biznesowych i prywatnych dla mieszkańców.Apartamentowiec składa się z 9 kondygnacji naziemnych. 2 pierwsze piętra przeznaczone są na wysokiej klasy działalność usługową. Na pozostałych 7 kondygnacjach znajdują się apartamenty. Dwie podziemne kondygnacje stanowią garaż podziemny dla mieszkańców i gości.Dostępne apartamenty spełnią oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Wysokie mieszkania posiadają przestronne tarasy, balkony lub loggie, zaś 4 penthousy - prywatne baseny. Apartamenty na najwyższych kondygnacjach są w pełni klimatyzowane. W pozostałych lokalach rozprowadzona jest instalacja pozwalająca na montaż klimatyzacji.Budynek został oddany do użytkowania w lutym 2017r.

Inwestycja Kryształ Powiśla- Solec Residence znajduje się na Solcu, ul. Solec 18/20 (1.9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Sawa Apartments.

Inwestycja Kryształ Powiśla- Solec Residence została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 94 nowych apartamentów. Budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Kryształ Powiśla- Solec Residence pozostały na sprzedaż 3 apartamenty o powierzchniach od 64 do 113 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 64 do 113 m2 (2 apartamenty)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 104 m2 (1 apartament)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Sawa Apartments przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba apartamentów:cała inwestycja składa się z 94 apartamentów.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 270 do 300 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: taras, loggia.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, monitoring, usługi concierge, basen, internet, klimatyzacja, recepcja, TV kablowa, usługi w budynku, winda, videodomofon, sala fitness.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.
Typ nieruchomości:Apartament inwestycyjny

Aktualna oferta

Dostępne apartamenty:aktualnie dostępne są 3 apartamenty.
Powierzchnie apartamentów:od 64 do 113 m2.
Liczba pokoi:dostępne są apartamenty 3, 4-pokojowe.
Ceny apartamentów:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Kryształ Powiśla- Solec Residence

Apartamentowiec powstał na prestiżowym Powiślu (Warszawa-Śródmieście), przy ul. Solec 18, w niedalekiej odległości od brzegu Wisły i tylko 2 km od ścisłego centrum. W pobliżu znajduje się Stadion Narodowy, nadbrzeże Wisły oraz liczne parki i zielone skwery. Przebiegająca nieopodal Wisłostrada zapewnia wygodną komunikację z pozostałymi częściami miasta. Wystarczy kilkunastominutowy spacer, by dostać się do stacji metra, a także do stacji PKP. Sama dzielnica posiada bogatą ofertę kulturalną, rozrywkową i gastronomiczną. Centrum Nauki Kopernik, klimatyczne kluby nad Wisłą oraz modne restauracje – to tylko niektóre z atrakcji, które oferuje Powiśle. • Stadion Narodowy - 4 min • Centrum Nauki Kopernik - 4 min • Pałac Kultury i Nauki - 9 min • Opera Narodowa - 7 min • Ogród Saski - 8 min

Śródmieście to centralna i zarazem najbardziej reprezentacyjna dzielnica Warszawy. Jego powierzchnia wynosi 15,57 km2, a mieszka w nim 117 tysięcy osób. Znajdują się tu najważniejsze stołeczne zabytki, jak Zamek Królewski czy Pałac Kultury i Nauki. To także tutaj stoi Pałac Prezydencki i główne urzędy państwowe, w tym Sejm i Urząd Rady Ministrów. Obok nich wznoszą się biurowce, hotele, apartamentowce, a także najważniejsze instytucje oświatowe i kulturalne stolicy, wśród których znajduje się Teatr Wielki i Muzeum Narodowe. Na Śródmieściu znajduje się hala sportowo-widowiskowa Torwar i jedna z największych galerii handlowych w Europie – Arkadia. W dzielnicy można znaleźć 8 parków, w tym Park Łazienkowski. Śródmieście jest połączone ze wschodnią częścią miasta 4 mostami. Jest przy tym świetnie skomunikowane z resztą Warszawy – są tu trzy stacje metra i kursuje ok. 30 linii komunikacji miejskiej. Ponadto mieści się tu Dworzec Warszawa Centralna i stacja PKP Powiśle. Biegną tędy 4 drogi wojewódzkie.

Komunikacja

Z pozostałymi dzielnicami Warszawy Śródmieście połączone jest ok. 30 liniami regularnie kursujących autobusów i tramwajów. Znajdują się tu również stacje metra, Dworzec Warszawa Centralna i stacja PKP Powiśle. Przez tę część miasta przebiegają drogi wojewódzkie nr 629, 631, 634 i 719. Ze względu na płynącą wschodnią granicą Śródmieścia Wisłę, dzielnica łączy się z sąsiadującą od wschodu Pragą czterema mostami.

W odległości 150 metrów od inwestycji Kryształ Powiśla- Solec Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny SOLEC 02.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Kryształ Powiśla- Solec Residence znajduje się 38 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 5 "Wesoła Piątka" w odległości 200m, Przedszkole nr 44 w odległości 300m, Przedszkole nr 12 w odległości 300m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 50 m znajduje się ORTOTECH, w odległości 200 m znajduje się Sanitas. Praktyka lekarska. Ginekologia, położnictwo. Bramski W., w odległości 250 m znajduje się Boksa-Starzyńska Jadwiga, lek. med. Porady lekarskie w zakresie okulistyki.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 100 m znajduje się Projekt Teatr Warszawa, w odległości 100 m znajduje się ING, w odległości 150 m znajduje się Seri Gastronomia Włoska.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 400 m znajduje się Park J. Porazińskiej, w odległości 450 m znajduje się Skwer M. Iringha, w odległości 600 m znajduje się City Tenis Club.

Data publikacji: 16.02.2015

Data aktualizacji: 10.01.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie