Perła Śródmieścia

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezSamson-Dom

Ceny od: 6 199 zł brutto/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Perła Śródmieścia dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
M1.1
3
76,78 m²
1
475 959 zł6 199 zł/m²

Opis Inwestycji

INWESTYCJA ZREALIZOWANA ZOSTAŁY OSTATNIE APARTAMENTY w Nowym Centrum Łodzi!!!Perła Śródmieścia to propozycja dla osób, które lubią łączyć tradycję z nowoczesnością. Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Tuwima 32 w Nowym Centrum Łodzi - najbardziej prestiżowej części miasta, która wyróżnia się wspaniałą architekturą i doskonałą komunikacją z najważniejszymi obiektami biznesowymi, kulturalnymi, sportowymi czy handlowymi.Z myślą o najbardziej wymagających klientach, którzy cenią sobie komfort, nowoczesność i unikatową lokalizację zaprojektowaliśmy 45 apartamentów o różnych rozmiarach i konfiguracjach wraz z miejscami parkingowymi.Śródmiejska Perła idealnie komponuje się z kultową ulicą Tuwima, dzięki swojej klasycznej elewacji z naturalnego piaskowca, a sąsiadujący, świeżo zrewitalizowany Park im. H. Sienkiewicza oferuje mieszkańcom centrum ciszę, spokój i otoczenie zieleni.Mówiąc o centrum, nie sposób nie wspomnieć o spacerowej odległości od tętniącej życiem gwiazdy Łodzi - ulicy Piotrkowskiej. Niezależnie, czy cenisz sobie łatwy dostęp do punktów kulturalno-rozrywkowych i gastronomicznych czy potencjał biznesowy okolicy, z biurowcami Nowego Centrum Łodzi - tutaj znajdziesz wszystko.To jedyna okazja na zakup ostatnich trzech apartamentów dostępnych w tej inwestycji. Powierzchnie 76, 81 oraz 92 m2 to przestrzenie, które oferują coś więcej niż zwykłe mieszkanie. Apartamenty są zarówno jedno jak i dwupoziomowe oraz oferują panoramiczny widok m.in. na Bramę Miasta.Na parterze budynku dostępny jest także lokal usługowy z przeszkloną oficyną od ulicy Tuwima. To doskonałe miejsce dla firm budujących swój prestiż i renomę.Nie czekaj, budynek jest już oddany do użytkowania!

Inwestycja Perła Śródmieścia znajduje się na Katedralnej, ul. Tuwima 32 (1 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera Samson-Dom.

Inwestycja Perła Śródmieścia została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 45 nowych mieszkań. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Perła Śródmieścia pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 77 metrów kwadratowych w cenie od 6 199 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 77 m2 w cenie od 475 959 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Samson-Dom przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 45 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: usługi w budynku, rowerownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie.
Powierzchnie mieszkań: 77 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
  • kształtują się na poziomie 475 959 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 6 199 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Perła Śródmieścia

Łódzkie Śródmieście to obszar w kształcie litery „L” ograniczony ulicami Północną, Piotrkowską i Kilińskiego. Najbardziej rozpoznawalną ulicą Śródmieścia, jak i całej Łodzi, jest ulica Piotrkowska. To tu koncentruje się życie kulturalne i rozrywkowe miasta. Ze Śródmieścia można nie tylko wygodnie dojechać do każdej dzielnicy miasta, ale też w ciągu ok. godziny znaleźć się w Warszawie dzięki położonej tu stacji PKP Łódź Fabryczna. Centrum miasta składa się głównie z przedwojennej zabudowy, czyli kamienic, uzupełnionych wielomieszkaniową zabudową powojenną. Znajduje się tu Uniwersytet Łódzki, główny ośrodek naukowy w mieście. To też doskonały dostęp do szpitali, bo w Śródmieściu ulokowane są dwa szpitale miejskie. Dzielnica otoczona jest terenami zielonymi ,takimi jak Park Piłsudskiego czy Park Poniatowskiego. Nowe budownictwo sąsiaduje tu więc z licznymi miejscami do aktywnego wypoczynku jak i zabytkami.

Komunikacja

Śródmieście Łodzi jest doskonale skomunikowane z resztą miasta dzięki autobusom i tramwajom kursującym po każdej większej ulicy dzielnicy. Dodatkowo z położonego w Śródmieściu dworca PKP Łódź Fabryczna można dojechać do wszystkich większych miast Polski jak i pozostałych stacji w Łodzi. 6 km na południe od Śródmieścia znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Perła Śródmieścia mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Perła Śródmieścia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kilińskiego - Tuwima.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Perła Śródmieścia znajduje się się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie nr 223 w odległości 200 m, Zespół Przedszkoli Miejskich nr 1 w odległości 260 m, Przedszkole Miejskie nr 58 w odległości 260 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Perła Śródmieścia jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Gabinet Masażu Leczniczego w odległości 380 m, NZOZ Centrum Medicus w odległości 450 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Perła Śródmieścia składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 m znajduje się Żabka, w odległości 180 m znajduje się Sklep z warzywami, w odległości 200 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Perła Śródmieścia w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 430 m znajduje się Capoeira Łódź - Centrum Academia, w odległości 470 m znajduje się Capoeira Łódź - Centrum Academia.

Data publikacji: 14.12.2017

Data aktualizacji: 10.11.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie