Apartamenty Antoniuk

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezRutkowski Development Sp. J.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 222 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Villa Antoniuk(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Białystok, ul. Dziesięciny II (3.8 km od centrum Białegostoku)
  Ceny od: 5 500/m2
  Villa Antoniuk
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 63
  Powierzchnia: 44 - 90 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  BiaVita Development Sp. z o.o. Sp.k.
 • Prestiżowe Dziesięciny(0.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Białystok, ul. Hallera (3.7 km od centrum Białegostoku)
  Prestiżowe Dziesięciny
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 6
  Powierzchnia: 71 - 74 m2
  Liczba pokoi: 3
  Sokołowscy Nieruchomości
 • Prowiantowa 15(1.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Białystok, ul. Prowiantowa 15 (2.7 km od centrum Białegostoku)
  Ceny od: 5 899 brutto/m2
  Prowiantowa 15
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 86
  Powierzchnia: 44 - 88 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  PPUH Kombinat Budowlany Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Kilkaset metrów do Parku i bliskość centrum miasta, otoczenie terenów zielonych a jednocześnie nowoczesna architektura – to główne cechy osiedla Apartamenty Antoniuk. Miejsce to jawi się jako idealna przestrzeń - nie tylko do mieszkania, ale przede wszystkim – do życia. Przedstawiamy blisko 200 apartamentów rozlokowanych w trzech pięciopiętrowych budynkach o powierzchni od 32 m2 do 86 m2.To, co wyróżnia Nasze osiedle to z pewnością kaskadowe tarasy, duże przeszklone balkony, funkcjonalne układy mieszkań. Dodatkowo panoramiczne przeszklenia dodające wizualnej lekkości i wysoka jakość użytych materiałów nadają projektowi unikalny styl. Ponadto monitoring na terenie osiedla oraz wideo domofony dadzą poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Na osiedlu przewidziano zielony, oświetlony dziedziniec ze strefą zabaw dla dzieci, alejki zieleń urządzona oraz ławki.Rozwinięta infrastruktura oraz starannie zaprojektowane zielone dziedzińce to wymarzone przestrzenie dla osób ceniących sobie spokój mieszkania w pobliżu tętniącej aglomeracji.Inwestycja Apartamenty Antoniuk może zainteresować zarówno młodych, aktywnych ludzi, dla których liczy się bliskość centrum miasta oraz rozwinięta infrastruktura dookoła osiedla, jak i rodziny ze względu na sąsiedztwo terenów zielonych, szkół oraz przedszkoli.

Inwestycja Apartamenty Antoniuk znajduje się w Białymstoku, ul. Antoniuk Fabryczny (3.4 km od centrum Białegostoku), została zrealizowana przez dewelopera Rutkowski Development Sp. J..

Inwestycja Apartamenty Antoniuk została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 200 nowych mieszkań w tym 1 lokal typu penthouse, znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Antoniuk pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 77 do 86 metrów kwadratowych w cenie od 5 400 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Rutkowski Development Sp. J. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 200 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Stolarka okienna
3 - szybowa
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: miejsca postojowe w hali garażowej, indywidualne garaże.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, videodomofon.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Antoniuk

Białystok to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Jest to stolica województwa podlaskiego. Miasto liczy 295 742 mieszkańców, zajmuję 102,12 km2. Białystok jest perłą Podlasia, w której znajdują się liczne zabytki takie jak Ratusz Miejski, zbrojownia hetmańska czy katedra. Zabudowa Białegostoku jest charakterystyczna dla polskich miast, przeważają tu osiedla mieszkaniowe a na przedmieściach zabudowa jednorodzinna. W mieście znajduję się 9 parków miejskich. Białystok to także największy węzeł komunikacyjny północno-wschodniej Polski. Przez miasto przebiega europejska linia kolejowa Warszawa-Tallin. Miasto posiada bezpośrednie połączenia kolejowe z Warszawa, Olsztynem, Gdańskiem i Poznaniem. Rozwinięty transport autobusowy to zasługa głównie PKS Białystok, które utrzymuję zarówno linie lokalne jak i międzymiastowe. Przez miasto przebiega również droga ekspresowa E67, która krzyżuję się z drogą krajową nr 19.

Komunikacja

Przez Białystok przebiega europejska trasa kolejowa Via Baltica. Z tutejszej stacji kolejowej kursują pociągi do Warszawy, Poznania, Gdańska czy Bydgoszczy. Rozwinięty transport autobusowy zapewnia firma PKS Białystok, która w swojej ofercie ma połączenia ze wszystkimi większymi miastami Polski. Komunikacja miejska to komunikacja autobusowa, obecnie Białystok posiada 48 linii autobusowych: 43 linie dzienne oraz 6 linii nocnych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Antoniuk mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Apartamenty Antoniuk znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Antoniuk Fabryczny/Gajowa.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Antoniuk znajduje się się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. 2 Korpusu Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie w Białymstoku w odległości 150 m, Roczna Szkoła Policealna GoWork.PL w Białymstoku w odległości 150 m, Przedszkole Niepubliczne Aniołki w odległości 160 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Antoniuk jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NaPro Medica. Leczenie niepłodności w odległości 150 m, Virtus s.c. w odległości 150 m, NZOZ „Alfa" Centrum Ortopedii i Traumatologii w odległości 200 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Antoniuk składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 100 m znajduje się Swojak, w odległości 180 m znajduje się Społem, w odległości 310 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Antoniuk w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 220 m znajduje się Boisko, w odległości 370 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 13.06.2017

Data aktualizacji: 10.07.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie