Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Kasztanowy Park

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Modlińska, oferowane bezpośrednio przez

Rsj House

legionowski, Jabłonna, ul. Modlińska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 57 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Kasztanowy ParkKasztanowy Park

4 zdjęcia

Kasztanowy Park
Kasztanowy Park
Kasztanowy Park
Kasztanowy Park

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 97 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się rzeka

Opis inwestycji

Kasztanowy Park logo

Kasztanowy Park to kameralne osiedle składające się z trzech jednoklatkowych bloków. Wszystkie budynki zostaną wybudowane w najnowszej technologii z dbałością o każdy najmniejszy szczegół.

W celu zwiększenia komfortu mieszkańców każdy blok będzie wyposażony w windę, przestronne hole oraz ciągi komunikacyjne, jak również garaż podziemny oraz parkingi naziemne.

Dla najmłodszych mieszkańców na terenie osiedla został zaprojektowany plac zabaw oraz tereny z urokliwą zielenią do aktywnego spędzania czasu, jak również zacieśniania kontaktów sąsiedzkich.

Dla zwiększenia bezpieczeństwa przyszłych mieszkańców teren inwestycji zostanie ogrodzony.

Lokale będą posiadały zróżnicowane powierzchnie od 32 m2 do 72 m2, wszystkie odpowiednio nasłonecznione, dzięki czemu każdy będzie miał możliwość dopasowania mieszkania do własnych potrzeb zapewniając sobie komfortowe warunki.

Każdy lokal zlokalizowany od 1 do 3 piętra będzie posiadał przestronną loggie lub balkon, natomiast lokale zlokalizowane na parterze będą posiadały ogródki z tarasami. Między blokami zostaną zachowane odpowiednie odległości, tak aby każdy z mieszkańców mógł zachować swoją prywatność.

Inwestycja Kasztanowy Park znajduje się w Jabłonnie, ul. Modlińska (2.4 km od Warszawy), została zrealizowana przez Rsj House.

Inwestycja Kasztanowy Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 97 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Kasztanowy Park nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Rsj House przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Kasztanowy Park jest położony na uboczu od głównej drogi, dzięki czemu osiedle jest ciche i spokojne, a jednocześnie posiada szybki dojazd do Warszawy.

W pobliżu zlokalizowane są liczne przystanki autobusowe, poczta, sklepy, bank, Urząd Gminy, jak również szkoły, przedszkola, hala sportowa oraz pływalnia, co wpływa korzystnie na komfort życia codziennego.

Dużą atrakcję stanowi zlokalizowany w bliskiej okolicy Pałac wraz z parkiem i restauracją, który jest doskonałym miejscem do rekreacji i odpoczynku. Odbywają się tam również wydarzenia kulturalno – naukowe – jest to doskonałe miejsce na spędzanie czasu z rodziną i znajomymi.

W niedalekiej odległości zlokalizowana jest plaża nad Wisłą, na której latem można się zrelaksować i spędzić wolny czas z daleka od tłumów i zgiełku miast.

W odległości 5 km od gminy znajduje się pole golfowe – wspaniałe miejsce do rekreacji i turystyki. W oddalonym o zaledwie 2 km Legionowie organizowane są różnego rodzaju wydarzenia rozrywkowe, znajdują się liczne restauracje i kawiarnie.

Jabłonna to niewielka miejscowość w Polsce, leżąca w powiecie legionowskim należącym do województwa mazowieckiego. Miejscowość zlokalizowana jest na północny zachód od Warszawy, w Kotlinie Warszawskiej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kasztanowy Park?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kasztanowy Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 496 metrów od inwestycji Kasztanowy Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Pałac 04.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kasztanowy Park znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kasztanowy Park znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Instytut Fizjologii i Żywienia Zwierząt Polskiej Akademii Nauk w odległości 195 m, szkoła w odległości 306 m, szkoła w odległości 352 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kasztanowy Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 471 m znajduje się Spożywczy, w odległości 513 m znajduje się Spożywczy, w odległości 680 m znajduje się Kaufland.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kasztanowy Park w odległości 335 m znajduje się boisko / kort, w odległości 425 m znajduje się boisko / kort, w odległości 448 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 27.04.2020
Data aktualizacji: 28.06.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023