Osiedle 4 Pory Roku

Oferta archiwalna

Radom, ul. Warsztatowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 207 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle 4 Pory Roku

8 zdjęć

Osiedle 4 Pory Roku
Osiedle 4 Pory Roku
Osiedle 4 Pory Roku
Osiedle 4 Pory Roku

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 172 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Osiedle 4 Pory Roku logo

Osiedle 4 Pory Roku to nasza najnowsza inwestycja, zlokalizowana w Radomiu przy ul. Warsztatowej (miejskie osiedle Południe).

Cały projekt obejmuje 3 budynki: A - Wiosna, B1+B2 - Lato i Jesień oraz C - Zima. Wykonane będą w technologii tradycyjnej, żelbetowo-murowanej. Każdy budynek posiada podziemny parking, parter oraz cztery piętra. Podzielone są na 2 klatki wyposażone w windę. Dodatkowo przygotowane są miejsca parkingowe ogólnodostępne na zewnątrz.

Na osiedlu 4 Poru Roku dostępne są mieszkania od 30 do 80 m2 - od kawalerek do mieszkań 3-pokojowych. Znajdziemy tu mieszkania z aneksem kuchennym bądź osobną kuchnią, z oranżerią, balkonem lub tarasem.

Przed budynkiem znajduje się przystanek autobusowy linii 14 i 25.

W pierwszym budynku - Wiosna (zielonym) - znajdują się 34 mieszkania na 4 piętrach, oraz powierzchnie usługowo-handlowe w parterze.

Pozostały wolne już tylko 3 mieszkania.

Szukasz kawalerki w spokojnym miejscu, z dobrym dojazdem w każdy punkt miasta?

Zależy Ci na szybkiej bezpiecznej transakcji?

Zapraszamy - budynek Wiosna to najlepszy wybór!

Do każdego mieszkania w cenie - komórka lokatorska!

W chwili obecnej trwają prace nad budynkiem B1+B2 - Lato i Jesień (żółty i pomarańczowy).

Jeśli chcesz mieć wybór - nie czekaj, podpisujemy umowy deweloperskie a ilość dostępnych mieszkań zmniejsza się!

W budynku będzie 90 mieszkań w 4 klatkach schodowych.

W halach garażowych oprócz miejsc parkingowych jedno- i dwustanowiskowych (wszystkie ze schowkami), dostępne są stanowiska motocyklowe oraz 2 osobne garaże dwustanowiskowe.

Na terenie osiedla przewidziano również tereny rekreacyjne dla mniejszych i większych mieszkańców, monitoring, elementy małej architektury, zieleń, chodniki itp. oraz budowę obiektu oświaty.

Inwestycja Osiedle 4 Pory Roku znajduje się w Radomiu, ul. Warsztatowa (4.6 km od centrum Radomia), została zrealizowana przez INVEST 15 Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle 4 Pory Roku została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 172 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle 4 Pory Roku nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców INVEST 15 Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Osiedle 4 Pory Roku znajduje się w jednej z najchętniej zamieszkiwanych części Radomia. Dzielnica Południe charakteryzuje się dużym obszarem zielonym oraz dużym wkładem w dbałość o wygląd i funkcjonalność otoczenia. W pobliżu znajduje się szkoła i przedszkole. Przygotowane są miejsca na spacery i zabawy z dziećmi, a dla rowerzystów ścieżki rowerowe. Dużym atutem jest także znaczny wybór sklepów oraz punktów usługowych.

Osiedle 4 Pory Roku oferuje ciszę i spokój przy jednoczesnym łatwym dojeździe do centrum – wjazd na osiedle znajduje się przy przystanku autobusowym linii 14 i 25, a nieopodal jest również końcowy linii 7.

Radom usytuowany jest w centralnej Polsce, na Nizinie Mazowieckiej, nad rzeką Mleczną. Miasto to stanowi ważny ośrodek przemysłowo-usługowy. Zabudowa mieszkaniowa jest zróżnicowana: przeważają osiedla bloków z wielkiej płyty oraz skupiska domów jednorodzinnych. W Śródmieściu znajdują się zabytkowe kamienice oraz reprezentacyjna ulica Żeromskiego, zaś na osiedlach Idalin i Obozisko występują niskie budynki wielorodzinne. Gołębiów I i II oraz Ustronie to tereny industrialne otoczone blokowiskami. Wśród największych zakładów produkcyjnych znajdują się m.in.: Fabryka Broni Łucznik, Polska Grupa Zbrojeniowa S.A., Komandor S.A. czy Polski Tytoń. W mieście zlokalizowanych jest wiele hipermarketów, galerii handlowych i targowisk. Otoczone zielenią przestrzenie rekreacyjne to m.in Zalew Borki oraz liczne parki.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle 4 Pory Roku?

Przez obszar Radomia przebiega kilka arterii krajowych, będących fragmentami tras europejskich: droga nr 7 (Gdańsk – Kraków), nr 9 (Radom – Rzeszów) i nr 12 (Łódź – Lublin). Znaczenie lokalne mają drogi wojewódzkie, które wiodą z Radomia do okolicznych miejscowości: droga nr 737 w kierunku Kozienic, nr 740 – do Potworowa oraz nr 744 – na Starachowice. W obrębie miasta kursują autobusy komunikacji miejskiej, a także znajdują się dworce PKS i PKP oraz Port Lotniczy Warszawa-Radom.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle 4 Pory Roku mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Osiedle 4 Pory Roku znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warsztatowa / Potokowa (NŻ).

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle 4 Pory Roku znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle 4 Pory Roku znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Radomskie Centrum Krav Maga Dariusz Kołodziej w odległości 140 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle 4 Pory Roku składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 510 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle 4 Pory Roku w odległości 510 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 18.06.2015
Data aktualizacji: 29.10.2020

Pobliskie Lokalizacje

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: