Osiedle 4 Pory Roku

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Warsztatowa, oferowane bezpośrednio przez INVEST 15 Sp. z o.o.

Radom, ul. Warsztatowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 110 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle 4 Pory Roku

8 zdjęć

Osiedle 4 Pory Roku
Osiedle 4 Pory Roku
Osiedle 4 Pory Roku
Osiedle 4 Pory Roku

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle 4 Pory Roku Zima
  od: 5 490 zł/m2

  Osiedle 4 Pory Roku Zima

  INVEST 15 Sp. z o.o.

  Mieszkanie Radom
  ul. Warsztatowa 9
  4.6 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 69-80 m2
  • Mieszkań: 4
  • Pokoje: 3-4

Opis Inwestycji

Osiedle 4 Pory Roku logo

Osiedle 4 Pory Roku to nasza najnowsza inwestycja, zlokalizowana w Radomiu przy ul. Warsztatowej (miejskie osiedle Południe).

Cały projekt obejmuje 3 budynki: A - Wiosna, B1+B2 - Lato i Jesień oraz C - Zima. Wykonane będą w technologii tradycyjnej, żelbetowo-murowanej. Każdy budynek posiada podziemny parking, parter oraz cztery piętra. Podzielone są na 2 klatki wyposażone w windę. Dodatkowo przygotowane są miejsca parkingowe ogólnodostępne na zewnątrz.

Na osiedlu 4 Poru Roku dostępne są mieszkania od 30 do 80 m2 - od kawalerek do mieszkań 3-pokojowych. Znajdziemy tu mieszkania z aneksem kuchennym bądź osobną kuchnią, z oranżerią, balkonem lub tarasem.

Przed budynkiem znajduje się przystanek autobusowy linii 14 i 25.

W pierwszym budynku - Wiosna (zielonym) - znajdują się 34 mieszkania na 4 piętrach, oraz powierzchnie usługowo-handlowe w parterze.

Pozostały wolne już tylko 3 mieszkania.

Szukasz kawalerki w spokojnym miejscu, z dobrym dojazdem w każdy punkt miasta?

Zależy Ci na szybkiej bezpiecznej transakcji?

Zapraszamy - budynek Wiosna to najlepszy wybór!

Do każdego mieszkania w cenie - komórka lokatorska!

W chwili obecnej trwają prace nad budynkiem B1+B2 - Lato i Jesień (żółty i pomarańczowy).

Jeśli chcesz mieć wybór - nie czekaj, podpisujemy umowy deweloperskie a ilość dostępnych mieszkań zmniejsza się!

W budynku będzie 90 mieszkań w 4 klatkach schodowych.

W halach garażowych oprócz miejsc parkingowych jedno- i dwustanowiskowych (wszystkie ze schowkami), dostępne są stanowiska motocyklowe oraz 2 osobne garaże dwustanowiskowe.

Na terenie osiedla przewidziano również tereny rekreacyjne dla mniejszych i większych mieszkańców, monitoring, elementy małej architektury, zieleń, chodniki itp. oraz budowę obiektu oświaty.

Inwestycja Osiedle 4 Pory Roku znajduje się w Radomiu, ul. Warsztatowa (4.6 km od centrum Radomia), została zrealizowana przez INVEST 15 Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle 4 Pory Roku została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 172 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle 4 Pory Roku nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców INVEST 15 Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 172 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
monitoring, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Osiedle 4 Pory Roku znajduje się w jednej z najchętniej zamieszkiwanych części Radomia. Dzielnica Południe charakteryzuje się dużym obszarem zielonym oraz dużym wkładem w dbałość o wygląd i funkcjonalność otoczenia. W pobliżu znajduje się szkoła i przedszkole. Przygotowane są miejsca na spacery i zabawy z dziećmi, a dla rowerzystów ścieżki rowerowe. Dużym atutem jest także znaczny wybór sklepów oraz punktów usługowych. Osiedle 4 Pory Roku oferuje ciszę i spokój przy jednoczesnym łatwym dojeździe do centrum – wjazd na osiedle znajduje się przy przystanku autobusowym linii 14 i 25, a nieopodal jest również końcowy linii 7.

Radom usytuowany jest w centralnej Polsce, na Nizinie Mazowieckiej, nad rzeką Mleczną. Miasto stanowi ważny ośrodek przemysłowo-usługowy, a na jego terenie o powierzchni 112 km2 mieszka ok. 218 tys. osób. Zabudowa mieszkaniowa jest zróżnicowana: przeważają osiedla bloków z wielkiej płyty oraz skupiska domów jednorodzinnych. W Śródmieściu znajdują się zabytkowe kamienice oraz reprezentacyjna ulica Żeromskiego, zaś na osiedlach Idalin i Obozisko występują niskie budynki wielorodzinne. Gołębiów I i II oraz Ustronie to tereny industrialne otoczone blokowiskami. Wśród największych zakładów produkcyjnych znajdują się m.in.: Fabryka Broni Łucznik, Polska Grupa Zbrojeniowa S.A., Komandor S.A. czy Polski Tytoń. W mieście zlokalizowanych jest wiele hipermarketów, 5 galerii handlowych i 8 targowisk. Otoczone zielenią przestrzenie rekreacyjne to: Zalew Borki oraz 9 parków.

Komunikacja

Przez obszar Radomia przebiegają 3 arterie krajowe, będące fragmentami tras europejskich: droga nr 7 (Gdańsk – Kraków), nr 9 (Radom – Rzeszów) i nr 12 (Łódź – Lublin). Znaczenie lokalne mają drogi wojewódzkie, które wiodą z Radomia do okolicznych miejscowości: droga nr 737 w kierunku Kozienic, nr 740 – do Potworowa oraz nr 744 – na Starachowice. W obrębie miasta kursują autobusy komunikacji miejskiej (24 linie), a także znajdują się dworce PKS i PKP oraz Port Lotniczy Radom S.A.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle 4 Pory Roku?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle 4 Pory Roku mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Osiedle 4 Pory Roku znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warsztatowa / Potokowa (NŻ).

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle 4 Pory Roku znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle 4 Pory Roku znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Radomskie Centrum Krav Maga Dariusz Kołodziej w odległości 140 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle 4 Pory Roku składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 300 m znajduje się Cukiernia, w odległości 300 m znajduje się Lewiatan, w odległości 310 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle 4 Pory Roku w odległości 510 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 18.06.2015
Data aktualizacji: 29.10.2020

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: