Tamka 29

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Tamka, oferowane bezpośrednio przez Ronson Development Sp. z o.o.

Warszawa, Śródmieście, Powiśle, ul. Tamka 29

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 23 oferty w najbliższej okolicy!

Tamka 29

3 zdjęcia

Tamka 29
Tamka 29
Tamka 29

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Tamka 29 jest już gotowa! Zapraszamy do odwiedzenia osiedla, obejrzenia wybranych apartamentów, a przede wszystkim do podziwiania zapierających dech w piersiach widoków z luksusowego ogrodu na dachu. Myślisz o kupnie mieszkania? Już teraz możesz rozpocząć przeprowadzkę na Tamkę 29.

Ogród na dachu to przywilej nielicznych mieszkańców wielkich metropolii. Teraz relaks w zieleni nad tętniącym życiem miastem jest możliwy także w Warszawie. Tamka 29 to jeden z niewielu apartamentowców w stolicy, którego mieszkańcy mają dostęp do tarasu o powierzchni ponad 200 m2. Z ogrodu roztacza się wyjątkowy widok, a zmysły koi szlachetna zieleń: drzewa i krzewy, kwiaty, elementy bonsai i trawy. Centralnym miejscem tarasu jest plac, od którego rozchodzą się ścieżki prowadzące do punktów widokowych.

Z 60 apartamentów pozostało już 7 gotowych apartamentów o pow. od 90 do 120m2. Przestronne, nowoczesne przestrzenie. Rzuty mieszkań gwarantujące maksymalną elastyczność łączenia pomieszczeń. Loggie lub balkony w większości apartamentów. Wysokie okna, zapewniające maksymalną ilość dziennego światła. Możliwość wykonania indywidualnego projektu wnętrza w uznanym studio projektowym Anny Giraudo.

Nawiązania do historycznej zabudowy ulicy Tamka przy zachowaniu współczesnej stylistyki. Szlachetne materiały w kolorach ziemi, w tym - wykorzystany w elewacji - piaskowiec. Ozdobne gzymsy z metalowymi elementami oraz odlewy klasycznych balustrad balkonowych. Przestronne i funkcjonalne części wspólne. Całodobowa recepcja oraz ochrona.

Poznaj nowe technologie dla domu, dzięki którym wiemy jak wygląda idealny poranek. Kiedy nastawić ekspres do kawy, aby obudził Cię zapach świeżo palonych ziaren. Jaką włączyć muzykę, żeby delikatnie przyspieszyć Twoje myśli. Jaka temperatura sprawia, że czujesz się przyjemnie i komfortowo. Wiemy, kiedy wychodzisz z domu i kilka chwil po Twoim wyjściu uśpimy wszystkie zbędne urządzenia. A gdy już będziesz poza apartamentem, umożliwimy Ci kontrolowanie jego parametrów za pomocą smartfona. Zdajemy sobie sprawę, że nie masz czasu myśleć o domu. Dlatego nasz dom myśli o Tobie.

Inwestycja Tamka 29 znajduje się na Powiślu, ul. Tamka 29 (1.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Ronson Development Sp. z o.o.

Inwestycja Tamka 29 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 60 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Tamka 29 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Ronson Development Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 60 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, internet, recepcja, TV kablowa, winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Śródmieście to centralna i zarazem najbardziej reprezentacyjna dzielnica Warszawy. Jego powierzchnia wynosi 15,57 km2, a mieszka w nim 117 tysięcy osób. Znajdują się tu najważniejsze stołeczne zabytki, jak Zamek Królewski czy Pałac Kultury i Nauki. To także tutaj stoi Pałac Prezydencki i główne urzędy państwowe, w tym Sejm i Urząd Rady Ministrów. Obok nich wznoszą się biurowce, hotele, apartamentowce, a także najważniejsze instytucje oświatowe i kulturalne stolicy, wśród których znajduje się Teatr Wielki i Muzeum Narodowe. Na Śródmieściu znajduje się hala sportowo-widowiskowa Torwar i jedna z największych galerii handlowych w Europie – Arkadia. W dzielnicy można znaleźć 8 parków, w tym Park Łazienkowski. Śródmieście jest połączone ze wschodnią częścią miasta 4 mostami. Jest przy tym świetnie skomunikowane z resztą Warszawy – są tu trzy stacje metra i kursuje ok. 30 linii komunikacji miejskiej. Ponadto mieści się tu Dworzec Warszawa Centralna i stacja PKP Powiśle. Biegną tędy 4 drogi wojewódzkie.

Komunikacja

Z pozostałymi dzielnicami Warszawy Śródmieście połączone jest ok. 30 liniami regularnie kursujących autobusów i tramwajów. Znajdują się tu również stacje metra, Dworzec Warszawa Centralna i stacja PKP Powiśle. Przez tę część miasta przebiegają drogi wojewódzkie nr 629, 631, 634 i 719. Ze względu na płynącą wschodnią granicą Śródmieścia Wisłę, dzielnica łączy się z sąsiadującą od wschodu Pragą czterema mostami.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Tamka 29?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Tamka 29 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Tamka 29 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Topiel 03.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Tamka 29 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Tamka 29 znajduje się się 16 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Punkt Przedszkolny "Maleństwo i Przyjaciele" w odległości 110 m, Przedszkole nr 24 w odległości 220 m, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 41 w odległości 230 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Tamka 29 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Warszawski Szpital Dla Dzieci w odległości 420 m, Primomedica w odległości 420 m, Szpital Solec w odległości 450 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Tamka 29 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się Galeria wypieków "Lubaszka", w odległości 170 m znajduje się Społem, w odległości 250 m znajduje się Carrefour Express.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Tamka 29 w odległości 220 m znajduje się Boisko, w odległości 270 m znajduje się Centrum sportowe, w odległości 280 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 14.01.2016
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: