Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Złota Rezydencja

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Złota, oferowane bezpośrednio przez

Rogowski Development Sp. z o.o.

Białystok, ul. Złota

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 221 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Złota RezydencjaZłota Rezydencja

1 zdjęcie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 8 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 72 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 281 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Elegancka kamienica na rogu ulicy Sienkiewicza i Złotej. W bezpośrednim sąsiedztwie sądu i zabytkowej dzielnicy - stanowi wyjątkową ofertę na lokalnym rynku nieruchomości. Siedmiopiętrowy budynek oferuje komfortowe apartamenty i pasaż usługowo-handlowy w parterze.

Inwestycja Złota Rezydencja znajduje się w Białymstoku, ul. Złota (0.8 km od centrum Białegostoku), została zrealizowana przez Rogowski Development Sp. z o.o.

Inwestycja Złota Rezydencja została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 72 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Złota Rezydencja nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Rogowski Development Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Białystok to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Jest to stolica województwa podlaskiego. Białystok jest perłą Podlasia, w której znajdują się liczne zabytki, takie jak Ratusz Miejski, zbrojownia hetmańska czy katedra. Zabudowa Białegostoku jest charakterystyczna dla polskich miast - przeważają tu osiedla mieszkaniowe, a na przedmieściach zabudowa jednorodzinna. W mieście znajduję się wiele parków miejskich. Białystok to także największy węzeł komunikacyjny północno-wschodniej Polski. Przez miasto przebiega europejska linia kolejowa Warszawa-Tallin. Miasto posiada bezpośrednie połączenia kolejowe z Warszawą, Olsztynem, Gdańskiem i Poznaniem. Rozwinięty transport autobusowy to zasługa głównie PKS Białystok, które obsługuje zarówno linie lokalne jak i międzymiastowe. Przez miasto przebiega również droga ekspresowa E67, która krzyżuję się z drogą krajową nr 19.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Złota Rezydencja?

Przez Białystok przebiega europejska trasa kolejowa Via Baltica. Z tutejszej stacji kolejowej kursują pociągi do Warszawy, Poznania, Gdańska czy Bydgoszczy. Rozwinięty transport autobusowy zapewnia firma PKS Białystok, która w swojej ofercie ma połączenia ze wszystkimi większymi miastami Polski. Komunikacja miejska to komunikacja autobusowa, obecnie Białystok posiada kilkadziesiąt linii autobusowych, w tym liczne linie dzienne oraz kilka linii nocnych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Złota Rezydencja mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 803 metrów od inwestycji Złota Rezydencja znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Białystok Fabryczny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Złota Rezydencja znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Złota Rezydencja znajduje się 70 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 75 m, szkoła wyższa w odległości 84 m, szkoła w odległości 88 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Złota Rezydencja jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Dentlandia w odległości 85 m, Samodzielny Szpital Miejski im. PCK w odległości 118 m, Stomatologia Hościłowicz w odległości 170 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Złota Rezydencja składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 145 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 146 m znajduje się Lewiatan Express, w odległości 154 m znajduje się Delikatesy u Chłopców.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Złota Rezydencja w odległości 287 m znajduje się boisko / kort, w odległości 298 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 310 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 13.12.2022
Data aktualizacji: 14.02.2024

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023