Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Apartamenty Wilanowska

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Wilanowska, oferowane bezpośrednio przez

Rogowski Development Sp. z o.o.

Warszawa, Mokotów, Ksawerów, ul. Wilanowska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 313 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty WilanowskaApartamenty Wilanowska

4 zdjęcia

Apartamenty Wilanowska
Apartamenty Wilanowska
Apartamenty Wilanowska
Apartamenty Wilanowska

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • ochrona całodobowa
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2008 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2009 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 7 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 249 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Opis inwestycji

Apartamenty Wilanowska to nasz szczególny projekt. Drewniane ażurowe okiennice przysłaniają w całości przeszklone fasady apartamentów. Kameralne osiedle jest połączone szerokim deptakiem z ogrodem kamiennym oraz nasadzeniami sosny, klony, wiśnie, świdośliwy, irgi czy jaśminowców.

Idea architektury Apartamentów Aleja Wilanowska powstał w pracowni JEMS Architekci, która stworzyła już wiele szczególnych miejsc. Celem była zabudowa parkowa – tworząca mikroklimat sprzyjający wypoczynkowi i dobremu samopoczuciu.

Inwestycja Apartamenty Wilanowska znajduje się na Ksawerowie, ul. Wilanowska (5.4 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Rogowski Development Sp. z o.o.

Inwestycja Apartamenty Wilanowska została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2009 roku.

Cały projekt składa się z 249 nowych mieszkań znajdujących się w 7 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Wilanowska nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Rogowski Development Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Wilanowska?

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Wilanowska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 17 metrów od inwestycji Apartamenty Wilanowska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wilanowska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Wilanowska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Wilanowska znajduje się 31 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 330 "Pod Modrzewiem" w odległości 270 m, przedszkole w odległości 286 m, Szkoła Podstawowa nr 33 w odległości 332 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Wilanowska jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: PZU Zdrowie w odległości 84 m, Klinika Krajewski w odległości 167 m, Dentis w odległości 168 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Wilanowska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 17 m znajduje się 1 minute, w odległości 80 m znajduje się FRAC, w odległości 83 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Wilanowska w odległości 53 m znajduje się Skatepark Wilanowska, w odległości 100 m znajduje się boisko / kort, w odległości 260 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023