Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Apartamenty Tysiąclecia II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego, oferowane bezpośrednio przez

Rogowski Development Sp. z o.o.

Białystok, Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 232 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty Tysiąclecia IIApartamenty Tysiąclecia II

3 zdjęcia

Apartamenty Tysiąclecia II
Apartamenty Tysiąclecia II
Apartamenty Tysiąclecia II

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 16 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 90 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Kompleks apartamentowy dla wymagających.Apartamenty Tysiąclecia to popularna inwestycja na rynku białostockim. Jej drugi etap to kolejna odsłona standardu, którego próżno szukać u konkurencji. Podwyższone pomieszczenia zapewniają poczucie przestrzeni, ponadstandardowe okna gwarantują doskonałe doświetlenie wnętrz. Budynek realizowany jest z zachowaniem najwyższych standardów – drewniana stolarka, wyciszona konstrukcja, doskonała funkcjonalność.

Inwestycja Apartamenty Tysiąclecia II znajduje się w Białymstoku (3.1 km od centrum Białegostoku), została zrealizowana przez Rogowski Development Sp. z o.o.

Inwestycja Apartamenty Tysiąclecia II została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 90 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 16 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Tysiąclecia II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Rogowski Development Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Białystok to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Jest to stolica województwa podlaskiego. Białystok jest perłą Podlasia, w której znajdują się liczne zabytki, takie jak Ratusz Miejski, zbrojownia hetmańska czy katedra. Zabudowa Białegostoku jest charakterystyczna dla polskich miast - przeważają tu osiedla mieszkaniowe, a na przedmieściach zabudowa jednorodzinna. W mieście znajduję się wiele parków miejskich. Białystok to także największy węzeł komunikacyjny północno-wschodniej Polski. Przez miasto przebiega europejska linia kolejowa Warszawa-Tallin. Miasto posiada bezpośrednie połączenia kolejowe z Warszawą, Olsztynem, Gdańskiem i Poznaniem. Rozwinięty transport autobusowy to zasługa głównie PKS Białystok, które obsługuje zarówno linie lokalne jak i międzymiastowe. Przez miasto przebiega również droga ekspresowa E67, która krzyżuję się z drogą krajową nr 19.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Tysiąclecia II?

Przez Białystok przebiega europejska trasa kolejowa Via Baltica. Z tutejszej stacji kolejowej kursują pociągi do Warszawy, Poznania, Gdańska czy Bydgoszczy. Rozwinięty transport autobusowy zapewnia firma PKS Białystok, która w swojej ofercie ma połączenia ze wszystkimi większymi miastami Polski. Komunikacja miejska to komunikacja autobusowa, obecnie Białystok posiada kilkadziesiąt linii autobusowych, w tym liczne linie dzienne oraz kilka linii nocnych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Tysiąclecia II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2885 metrów od inwestycji Apartamenty Tysiąclecia II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Białystok.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Tysiąclecia II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Tysiąclecia II znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: przedszkole w odległości 294 m, przedszkole w odległości 431 m, Zespół Szkół Elektrycznych im. prof. Janusza Groszkowskiego w odległości 463 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Tysiąclecia II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: PanekMed w odległości 676 m, Revita przychodnia w odległości 780 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Tysiąclecia II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 350 m znajduje się Lewiatan, w odległości 762 m znajduje się Biedronka, w odległości 768 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Tysiąclecia II w odległości 440 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 445 m znajduje się boisko / kort, w odległości 461 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023