Ogrody Wilanów

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezRobyg S.A.

Ceny od: 16 000 zł brutto/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Ogrody Wilanów dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
OW/1/B/4/2
5
127,88 m²
4

Opis Inwestycji

Ogrody Wilanów to kameralny projekt usytuowany w tak pożądanym przez warszawiaków Miasteczku Wilanów. To klimat starego Wilanowa z urokliwymi zakątkami blisko natury, a także wszystkie zalety nowoczesnej inwestycji wyposażonej w najnowsze technologie.Ogrody Wilanów to nie tylko piękna lokalizacja, doskonała architektura i pełna infrastruktura. Kupujący otrzymają od ROBYG system Smart House – technologię jutra, która umożliwia zdalne sterowanie pracą domowych urządzeń – za pomocą urządzenia mobilnego z dostępem do Internetu z dowolnego miejsca na świecie! Dodatkowo, Smart House przekłada się na realne oszczędności – system pozwala zaoszczędzić na rachunkach za prąd – nawet do 30%.

Inwestycja Ogrody Wilanów znajduje się na Błoniach Wilanowskich, ul. Zdrowa (7.8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Robyg S.A..

Inwestycja Ogrody Wilanów została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 71 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Ogrody Wilanów pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 128 metrów kwadratowych w cenie od 16 000 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 5-pokojowe o powierzchni od 128 m2 w cenie od 2 046 080 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Robyg S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 71 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: taras.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: internet, TV kablowa, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie.
Powierzchnie mieszkań: 128 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 5-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
  • kształtują się na poziomie 2 046 080 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 16 000 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Ogrody Wilanów

Położona w południowej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Wisły, ekskluzywna dzielnica Wilanów, to obszar ok. 37 km2, na którym dominuje efektowna zabudowa willowa i apartamentowa wkomponowana w niepowtarzalny pejzaż przyrody. Historyczna proweniencja dzielnicy, powstałej z inicjatywy Jana III Sobieskiego jako podmiejska rezydencja, stanowi o prestiżu miejsca, w którym zabytkową oraz luksusową architekturę otaczają ogrody, parki, rezerwaty przyrody oraz liczne zbiorniki wodne (m.in. jeden z najpiękniejszych ogrodów wodnych w Europie). Zaciszna i najrzadziej zaludniona spośród warszawskich dzielnic, stanowi od lat wymarzone miejsce wypoczynku, rekreacji, komfortowego życia oraz kontemplacji piękna natury i sztuki. Wilanów jest także przestrzenią intensywnego rozwoju: powstają tu nowoczesne osiedla mieszkaniowe, lokale biurowo-usługowe czy centra handlowe. Zaletę stanowią: dogodny dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych oraz obecność głównej arterii miasta – Wisłostrady.

Komunikacja

Główna arteria – Wisłostrada, ulice o dużym znaczeniu lokalnym: ul. Jana III Sobieskiego i Al. Wilanowska oraz liczne połączenia autobusowe, umożliwiają dogodny dojazd z Wilanowa do centrum, a także do Konstancina i Piaseczna.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ogrody Wilanów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 230 metrów od inwestycji Ogrody Wilanów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sobieskiego 03.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ogrody Wilanów znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Numer Jeden w odległości 210 m, Polsko-Francuska Niepubliczna Szkoła Podstawowa LA FONTAINE w odległości 560 m, Polsko-Francuskie Niepubliczne Gimnazjum "La Fontaine" w odległości 560 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Ogrody Wilanów jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Instytut Psychiatrii i Neurologii w odległości 460 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ogrody Wilanów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 380 m znajduje się VegeMarket, w odległości 420 m znajduje się Gekon, w odległości 450 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ogrody Wilanów w odległości 280 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 10.07.2017

Data aktualizacji: 07.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie