Dębowy Park

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Miła, oferowane bezpośrednio przez Rehouse Development sp. z o.o. S.K.

Rzeszów, ul. Miła

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 707 ofert w najbliższej okolicy!

Dębowy Park

13 zdjęć

Dębowy Park
Dębowy Park
Dębowy Park
Dębowy Park

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Dębowy Park logo

Kameralna i zaciszna okolica, skąd można szybko dostać się do centrum miasta. W pobliżu jest dużo terenów rekreacyjnych: żwirownia, trasy i szlaki rowerowe (Green Vello) oraz piesze. Jeśli szukasz miejsca wypoczynku i relaksu - to niedaleko znajduje się Przylasek.

Bardzo dobra lokalizacja inwestycji zauważona przez młode małżeństwa, singli jak i osoby, które chcą zainwestować kapitał w nową nieruchomość na wynajem.

Dębowy Park powstaje w ustronnej części Rzeszowa w dzielnicy Drabinianka przy ul. Miłej, komfortowo oddalonej od miejskiego zgiełku. Dobra lokalizacja osiedla, w sąsiedztwie najważniejszych arterii komunikacyjnych, umożliwi jego mieszkańcom szybki dojazd do innych części Rzeszowa, bez konieczności tracenia cennego czasu w korkach. Mieszkanie w Dębowym Parku to sposób na harmonijne życie, chwilę wytchnienia od codziennego pędu bez konieczności rezygnacji z wielkomiejskich atrakcji.

Dębowy Park położony jest zaledwie 10 minut jazdy samochodem od rzeszowskiego rynku, a w najbliższym sąsiedztwie osiedla znajdują się sklepy, szkoły, przedszkola, przychodnie.

Wszystko to, co potrzebne do wygodnego, komfortowego życia, tutaj jest dosłownie w zasięgu wzroku.

Dopracowane do ostatniego szczegółu osiedle, odznaczające się wysoką jakością i solidnością wykonania, spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dębowy Park powstał z myślą o tych, dla których szczególnie ważne jest zachowanie równowagi pomiędzy aktywnym życiem zawodowym a komfortowym odpoczynkiem.

Osiedle Dębowy Park to elegancka architektura, inspirowana wielkomiejskim stylem, harmonijnie komponuje się z otaczającą je bujną zielenią. Naturalistyczna zieleń nie tylko sprzyja odpoczynkowi i aktywnemu spędzaniu wolnego czasu na świeżym powietrzu, ale również nieustannie podnosi komfort życia mieszkańców.

Inwestycja Dębowy Park znajduje się w Rzeszowie, ul. Miła (4.4 km od centrum Rzeszowa), została zrealizowana przez Rehouse Development sp. z o.o. S.K.

Inwestycja Dębowy Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 72 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Dębowy Park nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Rehouse Development sp. z o.o. S.K. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 72 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Informacji udziela biuro sprzedaży dewelopera

Dach

płaski

Stolarka okienna

okna trzyszybowe

Parapety wewnętrzne

parapety aglomarmur

Instalacje

elektryczna sanitarna gazowa

Ogrzewanie

piec dwu-funkcyjny gazowy

Wentylacja

tak

Wyposażenie łazienki

kaloryfer drabinkowy

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, winda, wózkarnia
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Rzeszów to miasto w południowo-wschodniej Polsce, stolica województwa Podkarpackiego. Położony na Podgórzu Rzeszowskim, zajmuje ponad 116 km2. Rzeszów zamieszkuje 186 120 ludzi. W skład Rzeszowa wchodzi 29 osiedli. Zabudowa Śródmieścia Rzeszowa pochodzi w większości z XIX wieku, pozostałe części miasta charakteryzują się przeważnie zabudową typową dla osiedli miejskich – są to bloki oraz osiedla domów jednorodzinnych czy szeregowców. Do najważniejszych zabytków Rzeszowa należy gotycki kościół farny oraz zamek z czasów Lubomirskich. Reprezentacyjną częścią miasta jest deptak 3 maja. W Rzeszowie zaczynają powstawać także wieżowce: w 2014 roku oddano do użytku 18 piętrowy apartamentowiec Capital Towers a w tym roku do użytku planuje się oddać SkyRes Warszawska – 14 piętrowy biurowiec wraz z zapleczem mieszkalnym. W obrębie Rzeszowa znajduję się rezerwat przyrody Lisia Góra, który położony jest nad Zbiornikiem Rzeszowskim. W Rzeszowie znajduje się także wiele ważnych obiektów sportowych oraz kulturalnych: Filharmonia Podkarpacka czy Hala Podpromie.

Komunikacja

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Rzeszowie obsługuje 45 linii autobusowych, z czego 32 kursują po mieście a 11 z nich to linie podmiejskie. W Rzeszowie znajduje się także dworzec kolejowy, z którego kursują bezpośrednie połączenia do: Warszawy, Wrocławia, Poznania, Szczecina, Bydgoszczy, Lubina, Gdańska czy Ukraińskiego Lwowa. 8 km od granic miasta znajduję się międzynarodowy port lotniczy Jasionka. Przez miasto przebiega również odcinek autostrady A4 oraz fragment drogi S19 prowadzącej do Suwałk.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Dębowy Park?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Dębowy Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Dębowy Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Miła Dom Kultury 05.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Dębowy Park znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Dębowy Park znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 9 w odległości 240 m, Punkt Przedszkolny przy Szkole Podstawowej Nr 9 w odległości 240 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Dębowy Park w odległości 340 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 24.11.2017
Data aktualizacji: 29.10.2020

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: