Red Park etap IV

Oferta archiwalna

Poznań, Wilda, Zielony Dębiec, ul. 28 Czerwca 1956 r.

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 67 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Red Park etap IV

11 zdjęć

Red Park etap IV
Red Park etap IV
Red Park etap IV
Red Park etap IV

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • wózkarnia
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • 3 parki w okolicy
 • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 14 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 137 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne .
 • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Opis inwestycji

Nowe mieszkania, designerska wysoka zabudowa, otoczenie parku i zieleni – to właśnie ostatni etap osiedla Red Park na Zielonym Dębcu w Poznaniu, w którym oferowane są nowe mieszkania w zabudowie trzynastopiętrowej z możliwością zakupu miejsca parkingowego w podziemnej hali garażowej.

Red Park położony są w dogodnej lokalizacji – w południowej części miasta, skąd blisko na Wildę, Rataje, Luboń czy Świerczewo. W sąsiedztwie znajduje się Lasek Dębiecki i Galeria Dębiec (centrum codziennych zakupów z siłownią, nowoczesnym placem zabaw, pizzerią). Na rynku nieruchomości w Poznaniu trudno znaleźć podobną inwestycję. Znakomicie zaplanowana infrastruktura, dobrze zagospodarowane części wspólne, bliskość i łatwy dojazd do centrum (dogodna komunikacja miejska dzienna i nocna), a także bezpośredni dostęp do węzła autostrady A2 (Berlin-Warszawa) sprawia, że osiedle Red Park w Poznaniu i tutejsze mieszkania to doskonały wybór dla osób, które cenią spokój, wygodę i opłacalność zakupu nieruchomości.

Red Park to pełen wybór bez kompromisów. Tu wybiera się dogodną lokalizację wśród zieleni z jednoczesnym dostępem do pełnej infrastruktury w bliskości i łatwym dojeździe do centrum (dostępna komunikacja miejska dzienna i nocna), bezpośredni dostęp do autostrady A2 (Berlin-Warszawa). W ofercie ostatniego etapu osiedla proponowany jest duży wybór mieszkań, atrakcyjny harmonogram płatności (20/80). Dostępne są także różnorodne, sezonowe promocje, jakie proponowane są przy zakupie mieszkań. Na miejscu, w biurze sprzedaży inwestycji można skorzystać z profesjonalnej i bezpłatnej usługi experta kredytowego z firmy Expander.

Proponowany jest komfortowy układ mieszkań, w wyborze od 2 do 4 pokoi, 36 m2 – 73 m2, w stanie deweloperskim z możliwością łączenia mieszkań lub ich przearanżowania.

Inwestycja Red Park etap IV znajduje się na Zielonym Dębcu, ul. 28 Czerwca 1956 r. (5 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez RED Real Estate Development Sp. z o.o.

Inwestycja Red Park etap IV została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 137 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 14 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Red Park etap IV nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców RED Real Estate Development Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Wilda to poznańska dzielnica ograniczona od wschodu rzeką Wartą, od północy ul. Królowej Jadwigi, od zachodu linią kolejową a od południa granicą ogrodów działkowych. Dzielnicę przecina z zachodu na wschód ul. Hetmańska a z północy na południe droga wojewódzka nr 430, krzyżująca się na południu z Autostradą Wolności. Na powierzchni 7 km kw żyje tu ok.6,8 tys. osób. Na zabudowę Wildy składają się w większości stare, poprzemysłowe kamienice, z których wiele wpisanych jest na listę zabytków. Po Wildzie kursuje 6 linii tramwajowych i 12 autobusowych. Na terenie dzielnicy działają liczne przedszkola, szkoły i szkoły wyższe, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu, Wyższa Szkoła Zarządzania, Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości i Poznańska Wyższa Szkoła Biznesu. Ma tu siedzibę również Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im. Wiktora Degi Uniwersytetu Medycznego. Do największych parków dzielnicy należy Las Dębiński i Park im. Jana Pawła II a zieleń uzupełniają też ogródki działkowe.

Komunikacja

Przy północnej granicy dzielnicy działa główna stacja kolejowa poznania Poznań Główny, poza tym na terenie dzielnicy znajduje się stacja Poznań Dębiec. Główne drogi dzielnicy to ul. Hetmańska i Autostrada Wolności, umożliwiająca dojazd do zachodnich granic kraju. Na terenie dzielnicy kursuje 6 tramwajów, 10 autobusów dziennych i 2 nocne.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Red Park etap IV?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Red Park etap IV mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Red Park etap IV znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kasztanowa n/ż.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Red Park etap IV znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Red Park etap IV znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 81 w odległości 220 m, Przedszkole nr 22 w odległości 330 m, Społeczna Waldorfska Szkoła Podstawowa w odległości 450 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Red Park etap IV składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 130 m znajduje się Galeria Dębiec, w odległości 200 m znajduje się Biedronka, w odległości 250 m znajduje się Stokrotka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Red Park etap IV w odległości 80 m znajduje się Fitness24Seven, w odległości 220 m znajduje się Boisko, w odległości 230 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 10.09.2019
Data aktualizacji: 03.01.2022

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Zielonym Dębcu

Oferty na Zielonym Dębcu

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: