Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Red Park etap III

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. 28 Czerwca 1956 r., oferowane bezpośrednio przez

RED Real Estate Development Sp. z o.o.

Poznań, Wilda, Zielony Dębiec, ul. 28 Czerwca 1956 r.

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 95 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Red Park etap IIIRed Park etap III

6 zdjęć

Red Park etap III
Red Park etap III
Red Park etap III
Red Park etap III

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • wózkarnia
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 14 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 137 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (14)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (137 miejsc)
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Opis inwestycji

Nowe mieszkania, designerska wysoka zabudowa, otoczenie parku i zieleni – to właśnie inwestycja Red Park na Zielonym Dębcu w Poznaniu.

Oferujemy nowe mieszkania w wyższej zabudowie trzynastopiętrowej z możliwością zakupu miejsca parkingowego w podziemnej hali garażowej.

Dlaczego warto zainwestować w nowe mieszkania w Poznaniu? Nieruchomości w Poznaniu stworzone przez Red Park położone są w dogodnej lokalizacji – w południowej części miasta, skąd blisko na Wildę, Rataje, Luboń czy Świerczewo. W sąsiedztwie znajduje się Lasek Dębiecki i Galeria Dębiec (centrum codziennych zakupów z z siłownią, placem zabaw dla dzieci).

Na rynku nieruchomości w Poznaniu trudno znaleźć podobną inwestycję. Znakomicie zaplanowana infrastruktura, dobrze zagospodarowane części wspólne, bliskość i łatwy dojazd do centrum (dogodna komunikacja miejska dzienna i nocna), a także bezpośredni dostęp do węzła autostrady A2 (Berlin-Warszawa) sprawia, że osiedle Red Park w Poznaniu i tutejsze mieszkania to doskonały wybór dla osób, które cenią spokój, wygodę i opłacalność zakupu nieruchomości. Poznań od wielu lat cieszy się opinią miejsca wyjątkowo przyjaznego do inwestowania i mieszkania.

Red Park to pełen wybór bez kompromisów.

• Wybierasz dogodną lokalizację – inwestycję między Laskiem Dębieckim (tuż pod oknami) a Galerią Dębiec (centrum codziennych zakupów), pełną infrastrukturę, bliskość i łatwy dojazd do centrum (dogodna komunikacja miejska dzienna i nocna), bezpośredni dostęp do autostrady A2 (Berlin-Warszawa).

• Wybierasz najlepszą ofertę – dobre ceny, duży wybór mieszkań, atrakcyjny harmonogram płatności (20/80), profesjonalne i bezpłatne usługi najlepszego experta kredytowego z firmy Expander.

• Wybierasz idealny układ mieszkania

• Wybierasz wymarzony widok – na północ (widok na park oraz centrum miasta, z ostatnich pięter – piękna panorama całego Poznania), na południe (widok na niską zabudowę Lubonia, Łęczycy), na wschód (z wyższych pięter widok na Park Dębina), na zachód (widok na niską zabudowę Świerczewa).

• Wybierasz wygodny styl życia – nowoczesny design architektury budynku, również części wspólnych – kameralne klatki schodowe, przestronne windy; bliskość ścieżek rowerowych, miejsc do biegania (80 ha Parku Dębina), bliskość A2 i łatwa komunikacja z Warszawą i Berlinem.

Inwestycja Red Park etap III znajduje się na Zielonym Dębcu, ul. 28 Czerwca 1956 r. (5 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez RED Real Estate Development Sp. z o.o.

Inwestycja Red Park etap III została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 137 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 14 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Red Park etap III nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców RED Real Estate Development Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (137 miejsc)
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajduje się 14 komórek lokatorskich.

Lokalizacja inwestycji

Wilda to poznańska dzielnica ograniczona od wschodu rzeką Wartą, od północy ul. Królowej Jadwigi, od zachodu linią kolejową a od południa granicą ogrodów działkowych. Dzielnicę przecina z zachodu na wschód ul. Hetmańska a z północy na południe droga wojewódzka nr 430, krzyżująca się na południu z Autostradą Wolności. Na powierzchni 7 km kw żyje tu ok.6,8 tys. osób. Na zabudowę Wildy składają się w większości stare, poprzemysłowe kamienice, z których wiele wpisanych jest na listę zabytków. Po Wildzie kursuje 6 linii tramwajowych i 12 autobusowych. Na terenie dzielnicy działają liczne przedszkola, szkoły i szkoły wyższe, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu, Wyższa Szkoła Zarządzania, Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości i Poznańska Wyższa Szkoła Biznesu. Ma tu siedzibę również Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im. Wiktora Degi Uniwersytetu Medycznego. Do największych parków dzielnicy należy Las Dębiński i Park im. Jana Pawła II a zieleń uzupełniają też ogródki działkowe.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Red Park etap III?

Przy północnej granicy dzielnicy działa główna stacja kolejowa poznania Poznań Główny, poza tym na terenie dzielnicy znajduje się stacja Poznań Dębiec. Główne drogi dzielnicy to ul. Hetmańska i Autostrada Wolności, umożliwiająca dojazd do zachodnich granic kraju. Na terenie dzielnicy kursuje 6 tramwajów, 10 autobusów dziennych i 2 nocne.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Red Park etap III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 497 metrów od inwestycji Red Park etap III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Poznań Dębiec.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Red Park etap III znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Red Park etap III znajdują się 33 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 81 im. Skrzata Borodzieja w odległości 190 m, Technikum nr 19 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w odległości 207 m, szkoła w odległości 213 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Red Park etap III jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: RiverMed w odległości 14 m, NZOZ Bukowa-Med w odległości 210 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 238 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Red Park etap III składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 17 m znajduje się Żabka, w odległości 76 m znajduje się Organic fitness, w odległości 148 m znajduje się Aldi.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Red Park etap III w odległości 164 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 185 m znajduje się Karma Centrum Wspinaczkowe, w odległości 208 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 18.08.2017
Data aktualizacji: 01.02.2021

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023