Osiedle Impresja

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezRed Co.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Impresja dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
B.1
4
78,18 m²
Parter
B.46
4
77,94 m²
5

Opis Inwestycji

Miło nam zaprezentować Państwu nazwę naszej nowej bydgoskiej inwestycji. Osiedle, które będzie realizowane przy ul. Powstańców Warszawy będzie nosiło nazwę "Osiedle Impresja".W doborze nazwy sugerowaliśmy się ruchem impresjonistycznym w malarstwie, który koncentrował się na uchwyceniu magii chwili i gry światła.Nasza nowa inwestycja składać się będzie z czterech 7-kondygnacyjnych budynków, górujących nad koronami pobliskiego lasu, zapewniając piękne widoki.Mamy nadzieję, że czeka tu na Państwa wiele niezapomnianych wschodów i zachodów słońca, ale i nie tylko.

Inwestycja Osiedle Impresja znajduje się w Bydgoszczy, ul. Powstańców Warszawy (2.3 km od centrum Bydgoszczy), została zrealizowana przez dewelopera Red Co..

Inwestycja Osiedle Impresja została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 237 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Impresja pozostały na sprzedaż 2 mieszkania o powierzchni 78 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 78 m2 (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Red Co. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (37 miejsc)

W inwestycji znajduje się 60 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 237 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (60).
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (37 miejsc).
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 2 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań: 78 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Impresja

Bydgoszcz to niemal 360-tysięczne miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Jego powierzchnia wynosi 175,98 km2. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta - liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się 15 szkół wyższych, teatr, filharmonia, opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu 11 szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowana z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a 10 dróg wojewódzkich i 4 krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna. Przechodząca tędy magistrala kolejowa łączy Śląsk z miejscowościami nadmorskimi.

Komunikacja

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzą 4 drogi krajowe (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegnie 10 dróg wojewódzkich (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Impresja mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji Osiedle Impresja znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Powst.Warszawy / Skromna.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Impresja jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: 10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką w odległości 300 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Impresja składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 110 m znajduje się Rogal.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Impresja w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 270 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 30.04.2014

Data aktualizacji: 08.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie