Osiedle Impresja

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Red Co.

Bydgoszcz, ul. Powstańców Warszawy

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 1936 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Impresja

4 zdjęcia

Osiedle Impresja
Osiedle Impresja
Osiedle Impresja
Osiedle Impresja

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Impresja 2

  Red Co.

 • Zielony Las - budynek 1
  od: 5 920 zł/m2

  Pomorska Spółdzielnia Mieszkaniowa

 • Zielony Las - budynek 2
  od: 5 920 zł/m2

  Pomorska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Opis Inwestycji

Miło nam zaprezentować Państwu nazwę naszej nowej bydgoskiej inwestycji. Osiedle, które będzie realizowane przy ul. Powstańców Warszawy będzie nosiło nazwę "Osiedle Impresja".

W doborze nazwy sugerowaliśmy się ruchem impresjonistycznym w malarstwie, który koncentrował się na uchwyceniu magii chwili i gry światła.

Nasza nowa inwestycja składać się będzie z czterech 7-kondygnacyjnych budynków, górujących nad koronami pobliskiego lasu, zapewniając piękne widoki.

Mamy nadzieję, że czeka tu na Państwa wiele niezapomnianych wschodów i zachodów słońca, ale i nie tylko.

Inwestycja Osiedle Impresja znajduje się w Bydgoszczy, ul. Powstańców Warszawy (2.3 km od centrum Bydgoszczy), została zrealizowana przez dewelopera Red Co..

Inwestycja Osiedle Impresja została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 237 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Impresja pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 78 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Red Co. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (37 miejsc)

W inwestycji znajduje się 60 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 237 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada (60)
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (37 miejsc).
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Bydgoszcz to niemal 360-tysięczne miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Jego powierzchnia wynosi 175,98 km2. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta - liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się 15 szkół wyższych, teatr, filharmonia, opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu 11 szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowana z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a 10 dróg wojewódzkich i 4 krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna. Przechodząca tędy magistrala kolejowa łączy Śląsk z miejscowościami nadmorskimi.

Komunikacja

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzą 4 drogi krajowe (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegnie 10 dróg wojewódzkich (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Impresja mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji Osiedle Impresja znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Powst.Warszawy / Skromna.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Impresja jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: 10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką w odległości 300 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Impresja składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 110 m znajduje się Rogal.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Impresja w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 270 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 30.04.2014
Data aktualizacji: 12.04.2021

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: