Neopolis A

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Kopcińskiego, oferowane bezpośrednio przez

Real Development Group

Łódź, Śródmieście, Śródmieście-Wschód, ul. Kopcińskiego 13/19

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 996 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Neopolis A

4 zdjęcia

Neopolis A
Neopolis A
Neopolis A
Neopolis A

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 138 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

NEOPOLIS A, to miejsce z charakterem, dla osób aktywnych, żyjących dynamicznie, odnajdujących się w tętniącym rytmie miasta.

Nowe Centrum Łodzi - największy projekt urbanistyczny, który zrewitalizuje 100ha miasta, to bezpośrednie sąsiedztwo NEOPOLIS A.

Otwiera się przed Tobą nowoczesna, kreatywna przestrzeń.

Budynek A: 138 mieszkań na 6 piętrach

Wśród nich jest Twoje, absolutnie wyjątkowe mieszkanie. Znajdź je.

NEOPOLIS, to zmyślna bryła, nowoczesna w formie, wpisująca się w modernistyczną zabudowę miasta.

Całość dopełnia stonowana, elegancka elewacja.

Form-Function-Fusion

Mieszkania zaprojektowano starannie i nowocześnie, uwzględniając potrzeby przyszłych mieszkańców. Ergonomiczne układy mieszkań z pewnością pozwolą na komfort i swobodę aranżacji. Połączyliśmy funkcjonalność z użytecznością.

Zapewniamy system monitoringu z ochroną na miejscu oraz ogrodzeniem, które pozwolą mieszkańcom poczuć się całkowicie bezpiecznie. Wybrór miejsc parkingowych proponujemy aż w trzech wariantach: naziemne, w hali garażowej lub tzw. garaż indywidualny.

Mieszkańcy znajdą w otoczeniu wszystko, co zapewni świetną formę: trasy do joggingu, rower miejski na wyciągnięcie ręki, basen w zespole sportowo- rekreacyjnym AZS, a także przestrzenie do bookcrossingu.

W programie NEO-INVEST wykończymy i wyposażymy mieszkania wg oferowanych standardów, aby były od razu gotowe do wynajmu.

Nie czekaj –wybierz już dziś swoje miejsce w NEOPOLIS.

Szybko- Blisko-Dynamicznie

Otwórz oczy na przestrzeń, którą masz na wyciągniecie ręki.

Szybko – zaprzyjaźnij się z tempem życia. Ono nie zwolni, dopasuj swój rytm do gwaru nowoczesnego miasta, który Cię otacza i daj mu się porwać wprost z NEOPOLIS.

Dookoła NEOPOLIS A, jest serce miasta tętniące życiem: Piotrkowska, Manufaktura, EC1 z Muzeum Nauki i Techniki oraz Planetarium, nowoczesny Dworzec Łódź Fabryczna oraz strefa biznesowa w Nowym Centrum Łodzi, a także kompleksy parkowe oraz placówki edukacyjne, uczelnie wyższe i całe centrum rozrywkowo- kulturalne.

Pełny węzeł komunikacyjny, a także szybki, bezpośredni dojazd do autostrady, to wszystko składa się, na doskonałą lokalizację, która umożliwi Ci zysk z wynajmu.

Chcąc mieć pewność zysku, skorzystaj z naszego programu bezpiecznego inwestowania w nieruchomości NEO-INVEST i zarabiaj tak długo, jak zechcesz http://www.realdevelopment.pl/pl/neoinvest.html

Zróżnicowana struktura mieszkań:

Budynek A: 1 i 2 pokojowe od 26- 56 mkw

Inwestycja Neopolis A znajduje się w Sródmieściu-Wschód, ul. Kopcińskiego 13/19 (2.6 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Real Development Group.

Inwestycja Neopolis A została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 138 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Neopolis A nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Real Development Group przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Blisko Ciebie jest serce miasta tętniące życiem: Piotrkowska, Manufaktura, Dworzec Łódź Fabryczna i strefa biznesowa w Nowym Centrum Łodzi, a także kompleksy parkowe oraz placówki edukacyjne i całe centrum rozrywkowo- kulturalne.

Łódzkie Śródmieście to obszar w kształcie litery „L” ograniczony ulicami Północną, Piotrkowską i Kilińskiego. Najbardziej rozpoznawalną ulicą Śródmieścia, jak i całej Łodzi, jest ulica Piotrkowska. To tu koncentruje się życie kulturalne i rozrywkowe miasta. Ze Śródmieścia można nie tylko wygodnie dojechać do każdej dzielnicy miasta, ale też w ciągu ok. godziny znaleźć się w Warszawie dzięki położonej tu stacji PKP Łódź Fabryczna. Centrum miasta składa się głównie z przedwojennej zabudowy, czyli kamienic, uzupełnionych wielomieszkaniową zabudową powojenną. Znajduje się tu Uniwersytet Łódzki, główny ośrodek naukowy w mieście. To też doskonały dostęp do szpitali, bo w Śródmieściu ulokowane są dwa szpitale miejskie. Dzielnica otoczona jest terenami zielonymi ,takimi jak Park Piłsudskiego czy Park Poniatowskiego. Nowe budownictwo sąsiaduje tu więc z licznymi miejscami do aktywnego wypoczynku jak i zabytkami.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Neopolis A?

Śródmieście Łodzi jest doskonale skomunikowane z resztą miasta dzięki autobusom i tramwajom kursującym po każdej większej ulicy dzielnicy. Dodatkowo z położonego w Śródmieściu dworca PKP Łódź Fabryczna można dojechać do wszystkich większych miast Polski jak i pozostałych stacji w Łodzi. 6 km na południe od Śródmieścia znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Neopolis A mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1103 metrów od inwestycji Neopolis A znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódź Fabryczna.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Neopolis A znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Neopolis A znajduje się 85 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 0 m, Zespół Szkół Budowlano-Technicznych w odległości 0 m, szkoła w odległości 7 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Neopolis A jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 1 im. N. Barlickiego. SPZOZ w odległości 235 m, Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 1 im. Norberta Barlickiego w odległości 300 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 328 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Neopolis A składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 263 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 264 m znajduje się Jaś i Małgosia, w odległości 266 m znajduje się Piekarnia Complex Rogów.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Neopolis A w odległości 16 m znajduje się boisko / kort, w odległości 75 m znajduje się boisko / kort, w odległości 108 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 13.07.2021

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: