Neopolis A

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Real Development Group

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 281 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Neopolis B

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Śródmieście, Śródmieście-Wschód, ul. Kopcińskiego 13/19 (2.6 km od centrum Łodzi)
  Neopolis B
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 68
  Powierzchnia: 36 - 101 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Real Development Group
 • Osiedle Primo(0.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Śródmieście, Śródmieście-Wschód, ul. Lindleya/Węglowa (1.8 km od centrum Łodzi)
  Osiedle Primo
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 108
  Powierzchnia: 34 - 90 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  PROFBUD
 • Ogrody Sztuki(1.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Bałuty, Bałuty-Doły, ul. Czeremoska 6/8 (3.6 km od centrum Łodzi)
  Ceny od: 5 690/m2
  Ogrody Sztuki
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 32
  Powierzchnia: 40 - 72 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Golden Lion Development

Opis Inwestycji

NEOPOLIS A, to miejsce z charakterem, dla osób aktywnych, żyjących dynamicznie, odnajdujących się w tętniącym rytmie miasta.Nowe Centrum Łodzi - największy projekt urbanistyczny, który zrewitalizuje 100ha miasta, to bezpośrednie sąsiedztwo NEOPOLIS A.Otwiera się przed Tobą nowoczesna, kreatywna przestrzeń.Budynek A: 138 mieszkań na 6 piętrachWśród nich jest Twoje, absolutnie wyjątkowe mieszkanie. Znajdź je.NEOPOLIS, to zmyślna bryła, nowoczesna w formie, wpisująca się w modernistyczną zabudowę miasta.Całość dopełnia stonowana, elegancka elewacja.Form-Function-FusionMieszkania zaprojektowano starannie i nowocześnie, uwzględniając potrzeby przyszłych mieszkańców. Ergonomiczne układy mieszkań z pewnością pozwolą na komfort i swobodę aranżacji. Połączyliśmy funkcjonalność z użytecznością.Zapewniamy system monitoringu z ochroną na miejscu oraz ogrodzeniem, które pozwolą mieszkańcom poczuć się całkowicie bezpiecznie. Wybrór miejsc parkingowych proponujemy aż w trzech wariantach: naziemne, w hali garażowej lub tzw. garaż indywidualny.Mieszkańcy znajdą w otoczeniu wszystko, co zapewni świetną formę: trasy do joggingu, rower miejski na wyciągnięcie ręki, basen w zespole sportowo- rekreacyjnym AZS, a także przestrzenie do bookcrossingu.W programie NEO-INVEST wykończymy i wyposażymy mieszkania wg oferowanych standardów, aby były od razu gotowe do wynajmu.Nie czekaj –wybierz już dziś swoje miejsce w NEOPOLIS.Szybko- Blisko-DynamicznieOtwórz oczy na przestrzeń, którą masz na wyciągniecie ręki.Szybko – zaprzyjaźnij się z tempem życia. Ono nie zwolni, dopasuj swój rytm do gwaru nowoczesnego miasta, który Cię otacza i daj mu się porwać wprost z NEOPOLIS.Dookoła NEOPOLIS A, jest serce miasta tętniące życiem: Piotrkowska, Manufaktura, EC1 z Muzeum Nauki i Techniki oraz Planetarium, nowoczesny Dworzec Łódź Fabryczna oraz strefa biznesowa w Nowym Centrum Łodzi, a także kompleksy parkowe oraz placówki edukacyjne, uczelnie wyższe i całe centrum rozrywkowo- kulturalne.Pełny węzeł komunikacyjny, a także szybki, bezpośredni dojazd do autostrady, to wszystko składa się, na doskonałą lokalizację, która umożliwi Ci zysk z wynajmu.Chcąc mieć pewność zysku, skorzystaj z naszego programu bezpiecznego inwestowania w nieruchomości NEO-INVEST i zarabiaj tak długo, jak zechcesz http://www.realdevelopment.pl/pl/neoinvest.htmlZróżnicowana struktura mieszkań:Budynek A: 1 i 2 pokojowe od 26- 56 mkw

Inwestycja Neopolis A znajduje się w Sródmieściu-Wschód, ul. Kopcińskiego 13/19 (2.6 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez dewelopera Real Development Group.

Inwestycja Neopolis A jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 138 nowych mieszkań. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Neopolis A pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 44 do 52 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Real Development Group przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 138 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: internet, TV kablowa, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Neopolis A

Blisko Ciebie jest serce miasta tętniące życiem: Piotrkowska, Manufaktura, Dworzec Łódź Fabryczna i strefa biznesowa w Nowym Centrum Łodzi, a także kompleksy parkowe oraz placówki edukacyjne i całe centrum rozrywkowo- kulturalne.

Łódzkie Śródmieście to obszar w kształcie litery „L” ograniczony ulicami Północną, Piotrkowską i Kilińskiego. Najbardziej rozpoznawalną ulicą Śródmieścia, jak i całej Łodzi, jest ulica Piotrkowska. To tu koncentruje się życie kulturalne i rozrywkowe miasta. Ze Śródmieścia można nie tylko wygodnie dojechać do każdej dzielnicy miasta, ale też w ciągu ok. godziny znaleźć się w Warszawie dzięki położonej tu stacji PKP Łódź Fabryczna. Centrum miasta składa się głównie z przedwojennej zabudowy, czyli kamienic, uzupełnionych wielomieszkaniową zabudową powojenną. Znajduje się tu Uniwersytet Łódzki, główny ośrodek naukowy w mieście. To też doskonały dostęp do szpitali, bo w Śródmieściu ulokowane są dwa szpitale miejskie. Dzielnica otoczona jest terenami zielonymi ,takimi jak Park Piłsudskiego czy Park Poniatowskiego. Nowe budownictwo sąsiaduje tu więc z licznymi miejscami do aktywnego wypoczynku jak i zabytkami.

Komunikacja

Śródmieście Łodzi jest doskonale skomunikowane z resztą miasta dzięki autobusom i tramwajom kursującym po każdej większej ulicy dzielnicy. Dodatkowo z położonego w Śródmieściu dworca PKP Łódź Fabryczna można dojechać do wszystkich większych miast Polski jak i pozostałych stacji w Łodzi. 6 km na południe od Śródmieścia znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy.

W odległości 150 metrów od inwestycji Neopolis A znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Kopcińskiego - Rondo Solidarności (0366).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Neopolis A znajduje się 38 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Liceum Ogólnokształcące Centrum Szkół Mundurowych w Łodzi w odległości 300m, Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego - Przedszkola w odległości 300m, VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE w odległości 300m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 300 m znajduje się Kwiaty Polskie Marketing Sp. z o.o., w odległości 300 m znajduje się Pomorska. Apteka, w odległości 350 m znajduje się Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 1.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 100 m znajduje się par. św. Teresy, w odległości 450 m znajduje się Biblioteka Uniwersytetu Łódzkiego, w odległości 450 m znajduje się Miejska Biblioteka Publiczna. Filia nr 3 dla dorosłych.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 500 m znajduje się Tramwajarz. Klub kolarski, w odległości 500 m znajduje się Seven Green Promotion s.c. Sikorski M., Wasiak M., w odległości 900 m znajduje się Centrum Wychowania Fizycznego i Sportu.

Data publikacji: 14.03.2018

Data aktualizacji: 26.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie