Neopolis 1

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezReal Development Group

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Neopolis 1 dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena
1A
180,13 m²
-

Opis Inwestycji

Idealny pod działalność handlową, usługową, przedszkole lub NZOZ- LOKAL UŻYTKOWY w nowej inwestycji NEOPOLIS budynek A.Lokal jest usytuowany na parterze i ma powierzchnię 180,13 mkwW jego skład wchodzą:- pomieszczenie usługowe 164,30 mkw- zaplecze 11,69 mkw- przedsionek 2,16 mkw- toaleta 1,98 mkwLokal jest usytuowany na parterze budynku A (6 kondygnacji+ parter) w inwestycji NEOPOLIS przy Kopcińskiego 13/19 w Łodzi.Jest to budynek usytuowany jako pierwszy od ulicy Kopcińskiego. Na osiedlu znajdują się 323 mieszkania. W pobliżu Neopolis, bezpośrednie sąsiedztwo, to centra usług dla biznesu przy Rondzie Solidarności, Wydział Prawa i Administracji i inne ośrodki Uniwersytetu Łódzkiego. Budynek będzie oddany do użytku w pierwszym kwartale 2020 r.Lokalizacja lokalu ma ogromne zalety- centrum Łodzi, 1 z 5 TOP lokalizacji z przeznaczeniem inwestycyjnym. Doskonały węzeł komunikacyjny, umożliwiający ogromny przepływ mieszkańców. Osiedle stanowi ogromny kompleks mieszkań. Sąsiedztwo uniwersyteckie oraz biznesowe. Doskonały dojazd do pobliskiego Nowego Centrum Łodzi i nowego Dworca Łódź Fabryczna oraz idealny wyjazd do autostrady Poznań- Łódź-Warszawa.

Inwestycja Neopolis 1 znajduje się w Sródmieściu-Wschód, ul. Kopcińskiego 13/19 (2.6 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera Real Development Group.

Inwestycja Neopolis 1 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 138 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 7 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Neopolis 1 pozostało na sprzedaż 1 lokal użytkowy o powierzchni 180 metrów kwadratowych.

Deweloper Real Development Group przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 138 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne jest 1 lokal użytkowy.
Powierzchnie lokali użytkowych: 180 m2.
Ceny lokali użytkowych:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Neopolis 1

Łódzkie Śródmieście to obszar w kształcie litery „L” ograniczony ulicami Północną, Piotrkowską i Kilińskiego. Najbardziej rozpoznawalną ulicą Śródmieścia, jak i całej Łodzi, jest ulica Piotrkowska. To tu koncentruje się życie kulturalne i rozrywkowe miasta. Ze Śródmieścia można nie tylko wygodnie dojechać do każdej dzielnicy miasta, ale też w ciągu ok. godziny znaleźć się w Warszawie dzięki położonej tu stacji PKP Łódź Fabryczna. Centrum miasta składa się głównie z przedwojennej zabudowy, czyli kamienic, uzupełnionych wielomieszkaniową zabudową powojenną. Znajduje się tu Uniwersytet Łódzki, główny ośrodek naukowy w mieście. To też doskonały dostęp do szpitali, bo w Śródmieściu ulokowane są dwa szpitale miejskie. Dzielnica otoczona jest terenami zielonymi ,takimi jak Park Piłsudskiego czy Park Poniatowskiego. Nowe budownictwo sąsiaduje tu więc z licznymi miejscami do aktywnego wypoczynku jak i zabytkami.

Komunikacja

Śródmieście Łodzi jest doskonale skomunikowane z resztą miasta dzięki autobusom i tramwajom kursującym po każdej większej ulicy dzielnicy. Dodatkowo z położonego w Śródmieściu dworca PKP Łódź Fabryczna można dojechać do wszystkich większych miast Polski jak i pozostałych stacji w Łodzi. 6 km na południe od Śródmieścia znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Neopolis 1 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Neopolis 1 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kopcińskiego - rondo Solidarności.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Neopolis 1 znajduje się się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Społeczne Technikum Optyczne w odległości 70 m, Studium Pracowników Medycznych i Społecznych w odległości 70 m, Społeczny Ośrodek Szkoleniowy w odległości 70 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Neopolis 1 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 1 im. N. Barlickiego. SPZOZ w odległości 320 m, Lekarz w odległości 390 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Neopolis 1 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 280 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 280 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 310 m znajduje się Alicja.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Neopolis 1 w odległości 70 m znajduje się Boisko, w odległości 90 m znajduje się Boisko, w odległości 130 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 04.12.2019

Data aktualizacji: 27.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie