N23

Oferta archiwalna

Łódź, Śródmieście, Katedralna, ul. Narutowicza 23

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

N23

9 zdjęć

N23
N23
N23
N23

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • recepcja
  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 3 lokali użytkowych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

N23 logo

Idealne pod działalność handlową, usługową, biurową- LOKALE UŻYTKOWE na sprzedaż w nowej inwestycji N23 przy Narutowicza 23 w Łodzi

Lokale są usytuowany na parterze nowo wybudowanego apartamentowca N23 w sercu Nowego Centrum Łodzi vis a vis Filharmonii Łódzkiej.

Lokal nr 1: 85,81 mkw

Lokal nr 2: 41,75 mkw

Lokal nr 3: 31,65 mkw

W skład lokali wchodzą:

- pomieszczenie główne

- pomieszczenie spełniające rolę zaplecza

- toaleta

Lokale są usytuowane na parterze budynku inwestycji N23 przy Narutowicza 23 w Łodzi.

Informacje dodatkowe

• Gastronomiczny

• Biurowy

• Handlowy

• Usługowy

• Prąd

• Kanalizacja

• Woda

• Dojazd asfaltowy

• Ogrzewanie

• Parking

Inwestycja N23 znajduje się na Katedralnej, ul. Narutowicza 23 (1.3 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Real Development Group.

Inwestycja N23 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 3 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji N23 nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Real Development Group przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Lokalizacja lokali ma wiele zalet, poza faktem, że inwestycja znajduje się w nowym centrum Łodzi. Ponadto: -bliskie sąsiedztwo EC1 Łódź- Miasto Kultury (to jeden z głównych, obok nowego dworca - Łódź Fabryczna- obiektów tzw. Nowego Centrum Łodzi) - w zasięgu 6 minut piechotą- nowy Dworzec Łódź Fabryczna i „ minimetro”- dostępne od 2022 r. - 400 metrów do ulicy Piotrkowskiej z zapleczem kulturalno- rozrywkowym, w tym przestrzeń OFF Piotrkowska. - 1500 metrów do Manufaktury- największego kompleksu handlowo- rozrywkowego w Łodzi. - vis a vis Filharmonia Łódzka- goszcząca koncerty z całego świata - 8 km do portu lotniczego im. Wł. Reymonta w Łodzi.. - doskonały dojazd do autostrady A1 i A2 ( 20 minut) - 100 metrów do węzła przesiadkowego komunikacji miejskiej

Łódzkie Śródmieście to obszar w kształcie litery „L” ograniczony ulicami Północną, Piotrkowską i Kilińskiego. Najbardziej rozpoznawalną ulicą Śródmieścia, jak i całej Łodzi, jest ulica Piotrkowska. To tu koncentruje się życie kulturalne i rozrywkowe miasta. Ze Śródmieścia można nie tylko wygodnie dojechać do każdej dzielnicy miasta, ale też w ciągu ok. godziny znaleźć się w Warszawie dzięki położonej tu stacji PKP Łódź Fabryczna. Centrum miasta składa się głównie z przedwojennej zabudowy, czyli kamienic, uzupełnionych wielomieszkaniową zabudową powojenną. Znajduje się tu Uniwersytet Łódzki, główny ośrodek naukowy w mieście. To też doskonały dostęp do szpitali, bo w Śródmieściu ulokowane są dwa szpitale miejskie. Dzielnica otoczona jest terenami zielonymi ,takimi jak Park Piłsudskiego czy Park Poniatowskiego. Nowe budownictwo sąsiaduje tu więc z licznymi miejscami do aktywnego wypoczynku jak i zabytkami.

Komunikacja

Śródmieście Łodzi jest doskonale skomunikowane z resztą miasta dzięki autobusom i tramwajom kursującym po każdej większej ulicy dzielnicy. Dodatkowo z położonego w Śródmieściu dworca PKP Łódź Fabryczna można dojechać do wszystkich większych miast Polski jak i pozostałych stacji w Łodzi. 6 km na południe od Śródmieścia znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji N23?

Przyszli mieszkańcy inwestycji N23 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji N23 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Narutowicza - Kilińskiego.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji N23 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji N23 znajduje się 14 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie Nr 57 w odległości 60 m, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna "Razem" w odległości 260 m, Beata Owczarska Centrum Rozwoju i Edukacji w odległości 260 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji N23 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 500 m znajduje się Familia.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji N23 w odległości 230 m znajduje się Frame Bilard, w odległości 310 m znajduje się Boisko, w odległości 450 m znajduje się Klub Sportowy Dragon.

Data publikacji: 23.03.2020
Data aktualizacji: 14.07.2021

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Katedralnej

Oferty na Katedralnej

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: