N23

Pod wynajem

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezReal Development Group

Ceny od: 7 000 zł/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji N23 dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena
3
32,79 m²
Parter
229 530 zł7 000 zł/m²

Oferty specjalne

  • Gorąca oferta

    Ostatni lokal użytkowy w okazyjnej cenie- TOP lokalizacja- Nowe Centrum Łodzi

    Kontakt z deweloperem

Opis Inwestycji

N23

Idealne pod działalność handlową, usługową, biurową- LOKALE UŻYTKOWE na sprzedaż w nowej inwestycji N23 przy Narutowicza 23 w ŁodziLokale są usytuowany na parterze nowo wybudowanego apartamentowca N23 w sercu Nowego Centrum Łodzi vis a vis Filharmonii Łódzkiej.Lokal nr 1: 85,81 mkwLokal nr 2: 41,75 mkwLokal nr 3: 31,65 mkwW skład lokali wchodzą:- pomieszczenie główne- pomieszczenie spełniające rolę zaplecza- toaletaLokale są usytuowane na parterze budynku inwestycji N23 przy Narutowicza 23 w Łodzi.Informacje dodatkowe• Gastronomiczny• Biurowy• Handlowy• Usługowy• Prąd• Kanalizacja• Woda• Dojazd asfaltowy• Ogrzewanie• Parking

Inwestycja N23 znajduje się na Katedralnej, ul. Narutowicza 23 (1.3 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera Real Development Group.

Inwestycja N23 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 3 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 6 kondygnacji naziemnych.

Aktualnie w inwestycji N23 pozostało na sprzedaż 1 lokal użytkowy o powierzchni 33 metrów kwadratowych w cenie od 7 000 zł za metr kwadratowy.

Deweloper Real Development Group przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 3 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: recepcja, usługi w budynku, winda, patio / dziedziniec.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne jest 1 lokal użytkowy.
Powierzchnie lokali użytkowych: 33 m2.
Ceny lokali użytkowych:
  • kształtują się na poziomie 229 530 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 7 000 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:

W inwestycji N23 znajduje się 1 oferta rekomendowana do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji N23

Lokalizacja lokali ma wiele zalet, poza faktem, że inwestycja znajduje się w nowym centrum Łodzi. Ponadto: -bliskie sąsiedztwo EC1 Łódź- Miasto Kultury (to jeden z głównych, obok nowego dworca - Łódź Fabryczna- obiektów tzw. Nowego Centrum Łodzi) - w zasięgu 6 minut piechotą- nowy Dworzec Łódź Fabryczna i „ minimetro”- dostępne od 2022 r. - 400 metrów do ulicy Piotrkowskiej z zapleczem kulturalno- rozrywkowym, w tym przestrzeń OFF Piotrkowska. - 1500 metrów do Manufaktury- największego kompleksu handlowo- rozrywkowego w Łodzi. - vis a vis Filharmonia Łódzka- goszcząca koncerty z całego świata - 8 km do portu lotniczego im. Wł. Reymonta w Łodzi.. - doskonały dojazd do autostrady A1 i A2 ( 20 minut) - 100 metrów do węzła przesiadkowego komunikacji miejskiej

Łódzkie Śródmieście to obszar w kształcie litery „L” ograniczony ulicami Północną, Piotrkowską i Kilińskiego. Najbardziej rozpoznawalną ulicą Śródmieścia, jak i całej Łodzi, jest ulica Piotrkowska. To tu koncentruje się życie kulturalne i rozrywkowe miasta. Ze Śródmieścia można nie tylko wygodnie dojechać do każdej dzielnicy miasta, ale też w ciągu ok. godziny znaleźć się w Warszawie dzięki położonej tu stacji PKP Łódź Fabryczna. Centrum miasta składa się głównie z przedwojennej zabudowy, czyli kamienic, uzupełnionych wielomieszkaniową zabudową powojenną. Znajduje się tu Uniwersytet Łódzki, główny ośrodek naukowy w mieście. To też doskonały dostęp do szpitali, bo w Śródmieściu ulokowane są dwa szpitale miejskie. Dzielnica otoczona jest terenami zielonymi ,takimi jak Park Piłsudskiego czy Park Poniatowskiego. Nowe budownictwo sąsiaduje tu więc z licznymi miejscami do aktywnego wypoczynku jak i zabytkami.

Komunikacja

Śródmieście Łodzi jest doskonale skomunikowane z resztą miasta dzięki autobusom i tramwajom kursującym po każdej większej ulicy dzielnicy. Dodatkowo z położonego w Śródmieściu dworca PKP Łódź Fabryczna można dojechać do wszystkich większych miast Polski jak i pozostałych stacji w Łodzi. 6 km na południe od Śródmieścia znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji N23 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji N23 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Narutowicza - Kilińskiego.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji N23 znajduje się się 14 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie Nr 57 w odległości 60 m, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna "Razem" w odległości 260 m, Beata Owczarska Centrum Rozwoju i Edukacji w odległości 260 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji N23 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: XXL w odległości 260 m, Pulsmed w odległości 380 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji N23 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 190 m znajduje się Żabka, w odległości 200 m znajduje się Odido, w odległości 220 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji N23 w odległości 230 m znajduje się Frame Bilard, w odległości 310 m znajduje się Boisko, w odległości 450 m znajduje się Klub Sportowy Dragon.

Data publikacji: 23.03.2020

Data aktualizacji: 29.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie