Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Hygge House

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Rybacka, oferowane bezpośrednio przez

Real Development Group

Łódź, Julianów-Marysin-Rogi, ul. Rybacka 34

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 26 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Hygge HouseHygge House

8 zdjęć

Hygge House
Hygge House
Hygge House
Hygge House

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • recepcja
  • winda
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 3 parki w okolicy
  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 12 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, staw

Opis inwestycji

Hygge House logo

Hygge House przy ulicy Rybackiej 34 w Łodzi, to niezwykła inwestycja, zarówno dzięki doskonałej lokalizacji jak i znakomitej architekturze, przy zachowaniu kameralnego charakteru całego projektu. 12 apartamentów na dwóch kondygnacjach, charakteryzuje najwyższa jakość i funkcjonalne przestrzenie, w których wymagający mieszkańcy, znajdą dla siebie odpowiednią przestrzeń.

Charakter inwestycji:

Projekt Hygge House został stworzony przez Pracownię Marchewka, której udało się doskonale połączyć właściwe rozwiązania architektoniczne z dbałością o wszystkie detale by zapewnić mieszkańcom najwyższy poziom komfortu.

Radość z otaczającej natury, przyjemność płynąca z przebywania w pięknych wnętrzach, celebrowanie chwili, to duńska filozofia hygge, która zagości w apartamentach mieszkańców Hygge House.

Otoczenie inwestycji:

Hygge House, to niespotykanie ciekawy projekt, który zaspokoi potrzeby mieszkaniowe Klientów, ceniących sobie kameralne sąsiedztwo, spokój i bliskość takich obiektów jak staw Wasiaka, Las Łagiewnicki z Arturówkiem oraz Park Krajobrazowy Wzniesień Łódzkich. A to doskonały impuls do rekreacji i aktywności sportowych w tak pięknym otoczeniu w każdej chwili, gdy poczujemy taką potrzebę.

Struktura inwestycji Hygge House:

•12apartamentów

• 2 kondygnacje i hala garażowa

• Metraże mieszkań: 57-87 mkw

Atuty inwestycji:

Atrakcyjność Hygge House zapewniają duże przeszklenia mieszkań a także spektakularny, maksymalnie doświetlony hol, nowocześnie wykończone części wspólne i przestronne balkony. Cała inwestycja znajduje się na zamkniętym, ogrodzonym terenie. Do dyspozycji mieszkańców jest również winda oraz wygodne miejsca parkingowe na poziomie -1 w bezpiecznej hali garażowej.

Inwestycja Hygge House znajduje się na Julianowie-Marysinie-Rogach, ul. Rybacka 34 (5.3 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Real Development Group.

Inwestycja Hygge House została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Hygge House nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Real Development Group przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Łódź leży w centralnej części kraju na Wzgórzach Łódzkich. Miasto to stanowi centrum aglomeracji łódzkiej i jest jednym z najstarszych ośrodków przemysłowych Polski. W zabytkowej części miasta dominuje zabudowa neorenesansowa, w tym piękne pałace przy ul. Piotrkowskiej, która jest najdłuższą ulicą handlową Europy. W zabudowie miejskiej nie brakuje również elementów eklektycznych, co ciekawie, przeplatają się one z surowością architektury industrialnej, której przykładem jest słynna Manufaktura. Niedaleko wyrastają modernistyczne budynki świadczące o szybkim tempie rozwoju regionu. Znajdziemy tu także tereny zielone m.in. parki zabytkowe i Las Łagiewnicki. Łódź to także miasto uniwersyteckie z licznymi szkołami wyższymi, w tym słynną Wyższą Szkołą Filmową.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Hygge House?

Łódź może pochwalić się dobrze rozwiniętą siecią komunikacji miejskiej, do której zalicza się linie autobusowe oraz tramwajowe. Istnieje też opcja poruszania się po mieście trambusami, czyli pojazdami przypominającymi tramwaj na podwoziu ciężarówki, a nawet rikszami. Łódź otoczona jest kompleksem dróg tworzących jej obwodnicę. Od wschodu i północy są to autostrady transeuropejskie A1 i A2, natomiast od południa i zachodu to drogi ekspresowe S8 i S14. W południowo-zachodniej części miasta znajduje się Port Lotniczy im. Władysława Reymonta.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Hygge House mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 688 metrów od inwestycji Hygge House znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódź Warszawska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Hygge House znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Hygge House znajduje się 30 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Żłobek Prywatny Uśmiech Malucha w odległości 333 m, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 6 w odległości 397 m, szkoła w odległości 431 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Hygge House jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital im. Henryka Jordana w odległości 640 m, Mix Dental w odległości 696 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Hygge House składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 422 m znajduje się Żabka, w odległości 654 m znajduje się Żabka, w odległości 706 m znajduje się Stokrotka Market.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Hygge House w odległości 205 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 317 m znajduje się boisko / kort, w odległości 403 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 01.06.2020
Data aktualizacji: 03.07.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023