Ekierka

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Real Development Group

Łódź, Widzew, Ul. Oleńki Billewiczówny

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 975 ofert w najbliższej okolicy!

Ekierka

6 zdjęć

Ekierka
Ekierka
Ekierka
Ekierka

Najbliższe inwestycje

 • Kmicica

  Getmar

 • Mieszkania Hetmańska - II Etap
  od: 5 900 zł/m2
  Pod wynajem

  Cem-Mix

 • Leśna polana
  od: 7 200 zł/m2

  Cem-Mix

Opis Inwestycji

Ekierka położona będzie na terenie Janowa – osiedla ciszącego się dużym powodzeniem wśród łodzian.

To piękne, pełne zieleni otoczenie z dogodną komunikacją z całym miastem. Jeśli szukasz miejsca pełnego spokoju i harmonii – Ekierka jest stworzona dla Ciebie.Ekierka to wygodne i jednocześnie przytulne mieszkania, które trafią w gusta nawet najbardziej wybrednych klientów – od przytulnych kawalerek, poprzez dwu- i trzypokojowe, po komfortowe czteropokojowe z dużym, częściowo zadaszonym tarasem. Efektowne, długie na 1,8 m okna z podziałami stworzą możliwość ciekawej aranżacji wnętrz.Każde mieszkanie wyposażone będzie w domofon, drzwi antywłamaniowe klasy C, okna PCV instalacje internetową, telewizyjną i telefoniczną. Ogrodzenie terenu, zieleń, a także urządzone miejsca parkingowe, dopełnią całości inwestycji.W części parterowej znajdzie się miejsce na lokale usługowo – handlowe z bezpośrednim dostępem z ulicy, na dachu których urządzona zostanie zieleń.Planowany termin zakończenia realizacji – jesień 2011

Inwestycja Ekierka znajduje się w Widzewie, Ul. Oleńki Billewiczówny (7.9 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera Real Development Group.

Inwestycja Ekierka została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 16 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Ekierka pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Real Development Group przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 16 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
teren ogrodzony
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro, rzeka

Lokalizacja inwestycji

Widzew jest największą dzielnicą Łodzi i ma powierzchnię ok. 91 km², a liczba jego mieszkańców wynosi ok. 140 000. Gęstość zaludnienia jest niska, gdyż na obrzeżach Widzewa znajduje się sporo terenów zielonych – pól, lasów, nieużytków. Poza tym dominuje zabudowa przemysłowa i duże osiedla mieszkaniowe (złożone z bloków i wieżowców). Dzielnica leży na terenie dawnej wsi Widzew, która przez lata stopniowo była inkorporowana do granic miasta. Najbardziej uprzemysłowioną część wsi przyłączono do Łodzi już w 1906 roku, a kolejne wcielenia miały miejsce w 1915 i 1946 roku. Także dawna wieś Widzew jest w całości częścią Łodzi od zakończenia II wojny światowej, natomiast jako osobna dzielnica funkcjonuje od 1954 roku. Od tego czasu jej powierzchnia kilkukrotnie rozszerzała się o nowe tereny.

Komunikacja

Na Widzewie kursują linie tramwajowe i autobusowe. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta. Tramwaje w ciągu 20 minut dowiozą nas z przystanku Lermontowa do rejonu Galerii Łódzkiej. Kursują tam też autobusy nocne numer N1 i N5.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ekierka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 310 metrów od inwestycji Ekierka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Janów.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ekierka znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Publiczne Przedszkole Galileo w Łodzi w odległości 190 m, Niepubliczna Placówka Oświatowo-Wychowawcza Centrum Hajdasz w odległości 420 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Ekierka jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne OLMED w odległości 280 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ekierka składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 160 m znajduje się Merci, w odległości 270 m znajduje się Piekarnia, w odległości 340 m znajduje się Olsa.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: