Awangarda

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezReal Development Group

Ceny od: 8 900 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Awangarda dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
B.12
3
112,09 m²
2

Oferty specjalne

 • Promocja

  Kup 2-poziomowe mieszkanie z rabatem 100 000 zł

  Kup 2-poziomowe mieszkanie na Awangardzie z rabatem 100 000 zł. Zadzwoń i dowiedz się więcej.

  Kontakt z deweloperem

Opis Inwestycji

W zielonym sercu Łodzi- parku krajobrazowym Łagiewiki, rośnie inwestycja absolutnie wyjątkowa –AWANGARDA ŁAGIEWNIKI PARK.Bliskość natury:- Jedynie 100 metrów od osiedla-ulica Skrzydlata zaprowadzi nas wprost do kompleksu rekreacyjnego Arturówek .- Cały teren jest w dużej mierze zalesiony wiecznie zielonymi, sosnowymi drzewami, sprawiającymi wrażenie przytulnego i cichego miejsca do życia.Sąsiedztwo:- W sąsiedztwie znajdują się wyłącznie niskie budynki - domy jednorodzinne, niewielkie osiedla mieszkaniowe.Walory Awangarda. Łagiewniki Park.Architektura:- Posiada bardzo interesującą architekturę budynków o niespotykanych dla Łodzi walorach estetycznych m.in. wysoka fasada okienna na ostatnim piętrze, tarasy na dachu, przedłużone okna .- Wyróżnia się ciekawym układem przestrzennym - teren o zróżnicowanej wysokości umożliwił zaprojektowanie ścieżek w postaci podświetlanych tuneli, a na skarpach umiejscowienie miejsc rekreacyjnych,- Proponuje zróżnicowany wachlarz mieszkań - od dwupokojowych lokali po przestronne apartamenty (42 - 129 m2), w tym apartamenty z antresolami, także z tarasami na dachach budynków.Innowacyjność:- Zapewnia niespotykane w innych łódzkich apartamentach rozwiązania architektoniczne.-Zastosowane w częściach wspólnych i lokalach m.in. unikatowe wykończenie elewacji budynków i klatek schodowych (drewno, przeszklenia), ogrzewanie podłogowe w salonach i łazienkach we wszystkich lokalach, przesuwne okna, okna aluminiowe, instalacja wodna na tarasach itp.,Zaplecze:- Zapewnia halę garażową z miejscami dla dwóch samochodów w przypadku lokali o najwyższym metrażu, a także daje możliwość dokupienia miejsca postojowego dla drugiego auta.- Posiada miejsca postojowe dla gości na terenie osiedla,Bezpieczeństwo i udogodnienia:- Spełnia najwyższe standardy osiedla bezpiecznego – teren ogrodzony z brama i furtką, pomieszczenie dla służby ochrony, monitoring, wideofony,- Przewiduje liczne udogodnienia dla mieszkańców, m.in. plac zabaw dla dzieci, place rekreacyjne, wózkownie/rowerownie, stacja ładowania pojazdów elektrycznych,.- Umożliwia funkcjonalne rozwiązaniach podziału powierzchni wspólnej w budynkach m.in. miejscach parkingowych z bezpośrednim wejściem do indywidualnych komórek, komórkach na kondygnacjach mieszkalnych.Zamieszkaj w- Zróżnicowana oferta metrażowa (42 - 129 m2) ,świetnie wpisuje się w potrzeby zarówno singli jak i rodzin z dziećmi.- Wyważona ilości lokali ,w trzech niewielkich budynkach – daje poczucie zamieszkania w kameralnym i stylowym miejscu.- Urozmaicona aranżacji wnętrz jest idealną propozycją dla osób o różnych potrzebach przestrzennych.

Inwestycja Awangarda znajduje się na Julianowie-Marysinie-Rogach, ul. Warszawska 84/86 (5.7 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera Real Development Group.

Inwestycja Awangarda została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Aktualnie w inwestycji Awangarda pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 112 metrów kwadratowych w cenie od 8 900 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

 • 3-pokojowe o powierzchni od 112 m2 w cenie od 997 601 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Real Development Group przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 72 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 270 do 300 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: W hali garażowej.
 • miejsca postojowe naziemne: Na terenie osiedla.
Udogodnienia: plac zabaw, rowerownia.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie.
Powierzchnie mieszkań: 112 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • kształtują się na poziomie 997 601 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi 8 900 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Awangarda

- Zlokalizowane w najbardziej prestiżowej, zielonej dzielnicy miasta, wzbudza szerokie zainteresowanie. - Doskonały wyjazd w każdą stronę miasta, pozwala na szybkie dotarcie do centrum-ulicą Łagiewnicką w 15 minut. - Gwarantuje łatwy dojazd do węzła autostrady A2, ulicą Strykowską, w 10 minut,

Rozciągające się w północnej części miasta Bałuty to największa dzielnica Łodzi, na którą składa się 8 osiedli. Ich łączna powierzchnia liczy sobie 79km2, a zamieszkuje ją ponad 203 tysiące osób. Część dzielnicy od początku miała charakter typowo mieszkalny i była przeznaczona dla pracowników łódzkich fabryk. Obok szarych blokowisk i licznych kamienic budowane są dziś nowe osiedla domów jednorodzinnych. Wciąż jednak widać pozostałości zabudowań przemysłowych. Niektóre z nich, tak jak Manufaktura, odzyskują dawną świetność i po gruntownej rewitalizacji stają się cenionymi nieruchomościami handlowymi lub biurowymi. Mimo to Bałuty są najbardziej zieloną częścią miasta, a znajdujący się na ich terenie las Łagiewnicki jest największym w kraju obszarem leśnym leżącym w granicach miasta. Przez Bałuty biegną 3 drogi krajowe, w tym droga E75 będąca częścią międzynarodowego szlaku z Helsinek do Aten. Z Bałut do centrum miasta prowadzą linie autobusowe i tramwajowe odbywające regularne kursy dzienne i nocne.

Komunikacja

Bałuty to dzielnica, do której kursują liczne linie autobusowe i tramwajowe, dzięki czemu jest ona bardzo dobrze połączona z centrum miasta oraz pozostałymi częściami Łodzi.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Awangarda mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Awangarda znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Marysin Skrzydlata.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Awangarda znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Geodezyjno-Technicznych im. Sybiraków w odległości 190 m, Szkoła Policealna nr 13 w odległości 190 m, Technikum nr 13 w odległości 190 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Awangarda składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 250 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Awangarda w odległości 140 m znajduje się Boisko, w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 170 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 07.12.2016

Data aktualizacji: 05.05.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie