Ostródzka 122A

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezRadosław Mięgoć

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 69 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Ogrody Przyjaciół 4(2.7 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Warszawa, Białołęka, Szamocin, ul. Cieślewskich (11.3 km od centrum Warszawy)
  Ogrody Przyjaciół 4
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba domów: 29
  Powierzchnia: 64 - 82 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Novisa Development Sp. z o.o. Sp. J.

Opis Inwestycji

NOWA SOLIDNA ½ BLIŹNIAKA W-wa. BEZ PODATKU PCCOferujemy Państwu Nową Solidnie Wykonaną ½ BLIŹNIAKA z tarasem, ogródkiem, miejscem postojowym i garażem, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji.RYNEK PIERWOTNYBEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA – BEZ PODATKU PCCGWARANCJA 5 LATPEŁNA WŁASNOŚĆZAMKNIĘTE MINIOSIEDLE W BARDZO DOBREJ LOKALIZACJI.Z WYGODNYM DOSTĘPEM DO KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ.Wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej zapewnia wysoką jakość wykonania oraz bardzo dobrą funkcjonalność oferowanej inwestycji. Znajomość wszelkich rozwiązań technologicznych i funkcjonalnych gwarantuje Państwa wysoki stopień zadowolenia z zakupu tej nieruchomości.Bliźniak w deweloperskim standardzie wykończenia.Posiada wygodny garaż i ogródek oraz miejsce postojowe dla gości.Inwestycja zlokalizowana w Warszawie, na Białołęce. Teren zamknięty i ogrodzony. Bezpośredni dostęp do ul. Ostródzkiej. Bardzo dobre usytuowanie miniosiedla, zapewnia dogodne połączenia drogowe, a dostępność rozbudowanej komunikacji miejskiej, dodatkowo w niedalekiej przyszłości dostęp do metra jest dużym atutem. W niedalekiej okolicy zlokalizowany jest żłobek, przedszkole, szkoła, plac zabaw, centrum handlowe, przychodnia, kościół, restauracje, sklepy, kluby fitness, fryzjer, kosmetyczka... jest dostępne dosłownie wszystko co jest nam potrzebne, a nawet więcej.Kameralne i zamknięte miniosiedle bardzo ładnych i solidnie wykonanych domów w zabudowie bliźniaczej.Bezpośrednie wyjście z salonu na taras i ogródek.Inwestycja już rozpoczęta, termin zakończenia budowy i oddania do użytkowania - grudzień 2019 r.Powierzchnia 1 lokalu, w budynku bliźniaczym, wraz z 1 miejscem w garażu: ok 132 m².Powierzchnia indywidualnej działki: ok 141 m² + części wspólne osiedla.Rozkład pomieszczeń:- parter ok 70 m² (salon/jadalnia, kuchnia, spiżarnia, hol/przedpokój, wiatrołap, WC, garaż) + taras ok 10 m² niewliczony w powierzchnię lokalu.- piętro ok 62 m² (2 sypialnie, bardzo duża i widna garderoba z możliwością wykorzystania jakotrzecia sypialnia, hol/przedpokój, przestronna łazienka).Koszt ½ bliźniaka w stanie deweloperskim wraz z działką, garażem i dodatkowym miejscem postojowym:cena pierwszego: 689 000 zł (1 m² = 5 220 zł)cena drugiego: 659 000 zł (1 m² = 4 990 zł)Za dodatkową opłatą istnieje możliwość wykończenia „pod klucz”.

Inwestycja Ostródzka 122A znajduje się na Brzezinach, ul. Ostródzka 122A (10.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Radosław Mięgoć.

Inwestycja Ostródzka 122A została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 2 nowych domów w tym 2 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Ostródzka 122A pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 132 metrów kwadratowych w cenie od 659 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Radosław Mięgoć przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 2 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Standard wykończenia: deweloperski (bez białego montażu, z tynkami wewnętrznymi/zewnętrznymi i wylanymi posadzkami w pomieszczeniach i w garażu oraz wszystkimi instalacjami. Zamontowane i uruchomione centralne ogrzewanie gazowe z czujnikami zewnętrznymi i wewnętrznymi. Ściany zewnętrzne: pustak ceramiczny Porotherm 20 cm + izolacja termiczna styropian grafitowy o gr. 12 cm z wysokim współczynnikiem izolacyjności cieplnej. Barierki zewnętrzne: metalowe z wypełnieniem ze szkła bezpiecznego. Obróbki blacharskie dopasowane kolorystycznie do całego budynku. Rynny dachowe: PCV. Ściany wewnętrzne: pustak ceramiczny Porotherm 12 cm. Tynki wewnętrzne: gipsowe maszynowe. Antywłamaniowe i dobrze izolowane drzwi wejściowe marki STALPRODUKT. Automatyczna, sterowana pilotem, dobrze izolowana, brama garażowa. Wszystkie media doprowadzone i podłączone (prąd, gaz, woda miejska, szambo szczelne 10 m3). Dodatkowo do każdego budynku zostały wykonane przyłącza kablowe umożliwiające podłączenie ziemne szybkiego internetu światłowodowego oraz telefonu stacjonarnego. Automatyczna, sterowana pilotem, brama wjazdowa na osiedle dodatkowo wyposażona w czujniki zapobiegające przypadkowemu zamknięciu. Furtka wejściowa otwierana również z domofonu. Skrzynka na listy. Droga osiedlowa oraz chodniki do domu i podjazd do garażu wyłożone kostką lub innym trwałym materiałem. Ogrodzenie metalowe – panelowe; indywidualny ogródek również ogrodzony i wydzielony.
Dach
bardzo szczelny i dobrze zaizolowany, izolacja termiczna styropian utwardzany o gr. 36 cm.
Elewacja
tynk Silikonowo-Silikatowy odporny na wykwity i przebarwienia.
Stolarka okienna
okna 3-szybowe, PCV sześciokomorowe z nawiewnikami renomowanej firmy PETECKI, na zewnątrz w kolorze grafitowym. Duże drzwi tarasowe. Dodatkowo, poza oknami, zamontowane bardzo efektowne przeszklenia wykonane ze szkła profilowego znanej i uznanej marki Pilkington – system Profilit.
Posadzka
wylewka betonowa.
Parapety zewnętrzne
metalowe w kolorze stolarki okiennej i drzwiowej.
Parapety wewnętrzne
z trwałego konglomeratu.
Instalacje
- elektryczna (bez osprzętu) z zaprojektowanym oświetleniem zewnętrznym budynku. Zabezpieczenia różnicowo-prądowe. W łazienkach dodatkowe uziemienia pod ewentualne wanny/kabiny z hydromasażem. Zewnętrze gniazdka na tarasie. - wodno-kanalizacyjna (bez białego montażu), z wyprowadzeniem na zewnątrz wody do podlewania ogródka. - gazowa (doprowadzona do kotła kondensacyjnego), - C.O. – bezobsługowy, kondensacyjny kocioł gazowy firmy Vissmann (z czujnikiem zewnętrznym tzw. pogodówką) + kaloryfery Purmo z głowicami termostatycznymi. Na parterze oraz w łazience i WC ogrzewanie podłogowe. - antenowa (tylko okablowanie) z rozprowadzeniem do wszystkich pokojów. - alarmowa (tylko okablowanie) z możliwością podłączeniem do monitoringu, - internetowa/sieciowa (bez osprzętu) rozprowadzona do poszczególnych pomieszczeń z możliwością podłączenia do dostępnego już światłowodu, - domofonowa (tylko okablowanie)– również na piętrze,
Wentylacja
grawitacyjna pomieszczeń.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się rzeka.

Lokalizacja inwestycji Ostródzka 122A

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ostródzka 122A mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Ostródzka 122A znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Juranda ze Spychowa 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ostródzka 122A znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 112 im. Marii Kownackiej, Szkoła Filialna w Warszawie, ul. Ostródzka 144 w odległości 220 m, Niepubliczne Przedszkole Gucio w odległości 250 m, Przedszkole Niepubliczne Słoneczny Domek o profilu angieslkim II w odległości 310 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ostródzka 122A składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 160 m znajduje się Żabka, w odległości 180 m znajduje się Biedronka, w odległości 280 m znajduje się u Małgosi.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ostródzka 122A w odległości 360 m znajduje się Boisko, w odległości 490 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 30.07.2019

Data aktualizacji: 21.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie