Okrzei 41

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Okrzei, oferowane bezpośrednio przez

Przedsiębiorstwo Budowlane Chałupka

Kielce, ul. Okrzei 41

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 204 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Okrzei 41Okrzei 41

5 zdjęć

Okrzei 41
Okrzei 41
Okrzei 41
Okrzei 41

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • winda
  • wózkarnia
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 156 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada: 2 500,00 zł/m2 brutto

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : 15 000,00 zł brutto
  • miejsca postojowe podziemne : hala garażowa (na poziomie -1) pod każdym budynkiem, 29 000,00 zł brutto

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, staw, góry

Opis inwestycji

Nowe osiedle w ścisłym centrum Kielc, w trójkącie ulic Okrzei, Krzywej i Zagnańskiej buduje Przedsiębiorstwo Budowlane Chałupka.

Na powierzchni 1 hektara powstaną trzy czterokondygnacyjne budynki wielorodzinne z zielonym dziedzińcem. Projekt architektoniczny osiedla „Okrzei” opracowany został w kieleckiej Pracowni Architektonicznej Detan.

W trzech budynkach realizowanych w dwóch etapach zostanie wybudowanych w sumie około 160 lokali mieszkalnych. W pierwszym etapie równolegle powstaną dwa obiekty mieszkaniowe, w których zaprojektowano 100 mieszkań o powierzchni od 30 do 110 metrów kwadratowych oraz lokalami usługowymi o łącznej powierzchni około 700 metrów kwadratowych, zlokalizowanymi na parterze budynku od strony ulicy Okrzei. Zakończenie budowy I etapu przewidziano na 30.03.2020 roku.

W drugim etapie zrealizowany zostanie budynek z 60 mieszkaniami o powierzchni od 30 do 110 metrów kwadratowych. Budowa II etapu rozpocznie się w w wrześniu 2019 roku, planowane zakończenie budowy- III kwartał 2021 r.

Budynki w osiedlu „Okrzei” wykonane będą w tradycyjnej technologii budowlanej, a wygodny rozkład lokali i ciekawą architekturę obiektów zaprojektowała Pracownia Architektoniczna Detan. Atutem inwestycji będą przestronne tarasy z przeszklonymi balustradami oraz duże okna, zapewniające dobre naświetlenie mieszkań światłem słonecznym.

Wszystkie budynki wyposażone będą w nowoczesne cichobieżne windy, monitoring, a dla bezpieczeństwa i komfortu mieszkańców teren osiedla zostanie ogrodzony i monitorowany. Całe osiedle będzie zagospodarowane zielenią i podzielone na strefę użytkową, w tym parkingi dla mieszkańców, i strefę rekreacyjną.

Na dziedzińcu osiedla zostanie urządzona strefa relaksu, wypoczynku i zabawy, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Osiedle powstanie w samym centrum Kielc, skąd blisko jest do różnych instytucji, sklepów, szkół, przedszkoli, punktów usługowych oraz obiektów użyteczności publicznej i sportowo-rekreacyjnej. Nieopodal znajdują się także ulubione przez kielczan tereny zielone, usytuowane wzdłuż rzeki Silnicy, czy kielecki zalew.

Inwestycja rozpoczyna się wiosną 2018 roku, będzie realizowana w dwóch etapach, z czego dwa pierwsze budynki równolegle.

Zakończenie budowy budynku nr 1 i 2 planowane jest na I kwartał 2020 roku.

Rozpoczęcie budowy budynku nr 3- II kwartał 2019 roku, zakończenie- II kwartał 2021 roku.

Miejsce postojowe w garażu wielostanowiskowym - 29 000 zł brutto

Miejsce postojowe zewnętrzne - 15 000 zł brutto

Komórka lokatorska - 2 500 zł/m2 brutto

Lokale usługowe - 6500 zł/m2 netto + 23% VAT

Inwestycja Okrzei 41 znajduje się w Kielcach, ul. Okrzei 41 (1.5 km od centrum Kielc), została zrealizowana przez Przedsiębiorstwo Budowlane Chałupka.

Inwestycja Okrzei 41 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 156 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Okrzei 41 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Przedsiębiorstwo Budowlane Chałupka przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie 2 500,00 zł/m2 brutto.

Lokalizacja inwestycji

Kielce to stolica województwa świętokrzyskiego. Główne zabytki miasta znajdują się w Śródmieściu, które jest typowym centrum administracyjnym, usługowym i kulturalnym Kielc. Obszary mieszkalne w postaci osiedli mieszkaniowych zlokalizowane są wokół centralnej części miasta, a osiedla domów jednorodzinnych leżą na przedmieściach. Kielce są jednym z najszybciej rozwijających się miast Polski, ale nie brakuje tu rozległych terenów zielonych. Kielecki Obszar Chronionego Krajobrazu zajmuje powierzchnię około 3856 ha. Składają się na niego liczne parki oraz Las Komunalny. Stały rozwój przekłada się na rozbudowę infrastruktury społecznej. Mieszczą się tu liczne galerie handlowe, a dzięki ciągłym inwestycjom, wzbogacane jest zaplecze oświatowe, kulturalne i medyczne. Działa tu m.in. kilkanaście szkół wyższych, kilka szpitali i kin. Bogata jest też oferta sportowa miasta.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Okrzei 41?

Na terenie Kielc przecinają się drogi krajowe nr 73 i 74. Przez zachodnią część miasta przebiega trasa europejska E77, której częścią jest droga ekspresowa S7 łącząca Kielce z aglomeracją krakowską, warszawską i gdańską. Ponadto do miasta wbiegają drogi wojewódzkie nr 745, 761, 762, 764 i 786, a przy jego granicach biegną drogi nr 748 i 763. W mieście kursują pociągi, a także autobusy PKS i prywatne busy łączące Kielce z pobliskimi miejscowościami. W samym mieście funkcjonuje również kilkadziesiąt linii autobusów miejskich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Okrzei 41 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 804 metrów od inwestycji Okrzei 41 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kielce.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Okrzei 41 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Okrzei 41 znajdują się 54 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 11 w odległości 212 m, szkoła w odległości 222 m, Przedszkole Samorządowe nr 16 im. Jana Brzechwy w Kielcach w odległości 287 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Okrzei 41 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Poradnia Kardiologiczna i Nadciśnienia Tętniczego w odległości 243 m, Tlenoterapia Health&Young w odległości 322 m, Stomatologia w odległości 340 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Okrzei 41 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 280 m znajduje się Dobrowolski, w odległości 322 m znajduje się Silni z Natury, w odległości 325 m znajduje się Zychowicz.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Okrzei 41 w odległości 197 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 198 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 199 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 10.10.2018
Data aktualizacji: 07.02.2022

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: