Nowe Ogrody 8.0

Mieszkania na sprzedaż ul. Janusza Meissnera, oferowane bezpośrednio przez

Proxin Development Sp. z o.o.

Poznań, Jeżyce, Wola, ul. Janusza Meissnera 3

Ceny od: 9 700 zł/m2
Nowe Ogrody 8.0

5 zdjęć

Nowe Ogrody 8.0
Nowe Ogrody 8.0
Nowe Ogrody 8.0
Nowe Ogrody 8.0

Termin oddania

2 kw. 2024

Powierzchnie

48 - 87/m2

Przedział pokoi

2 - 4

Kondygnacje

5

Budynki

2

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Poznań Wola - 1720 m

Przystanek Tramwajowy - 1230 m

Przystanek Autobusowy - 140 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

3 placówki medyczne, 5 placówek edukacyjnych, 4 sklepy, 12 obiektów sportowych, 10 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • las
 • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 107 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada: cena 4 500 zł/m2 boks rowerowy: cena 3 500 zł/m2

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne w cenie 36 000 zł : w hali garażowej

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 19 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 48 do 87 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

 • koszt metra kwadratowego wynosi od 9 700 do 11 802 zł

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Nowe Ogrody 8.0 znajdują się 2 oferty rekomendowane do zakupu pod przyszły wynajem

Opis inwestycji

Nowe Ogrody 8.0 to najnowszy i ostatni etap przy ul. Meissnera od Grupy Proxin. Nowe mieszkania powstaną na poznańskich Jeżycach, z myślą o osobach poszukujących połącznia wysokiej jakości oraz atrakcyjnej lokalizacji, pełnej zieleni.

W ramach inwestycji powstanie 107 mieszkań w układach 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych mieszczące się w przedziale od 26 do 94 m2. Lokale na parterze posiadać będą przydomowe ogródki do 65 m2, a te na wyższych kondygnacjach zyskają przestronne balkony oraz tarasy do 59 m2. Zakończenie budowy planowane jest na II kwartał 2024 roku.

Inwestycję Nowe Ogrody 8.0 wyróżnia widok na zieleń, ponadczasowa architektura zaprojektowana z wykorzystaniem elementów imitujących drewno oraz liczne przeszklenia. Ponadto w ramach projektu powstanie hala garażowa, boksy rowerowe, windy, wideo domofony, rowerownia, komórki lokatorskie, plac zabaw, rolety zewnętrzne na parterze, lokale usługowe oraz stojaki na rowery. Dodatkowo cały obiekt będzie monitorowany.

Zakup mieszkania w tej części Jeżyc polecić należy zarówno prywatnym klientom, jak i inwestorom, którzy chcą zarobić na wynajmie nieruchomości. Blisko centrum Poznania, dobry dostęp do uczelni Wyższych oraz nowych miejsc biznesowych powstających przy ul. Bułgarskiej, to połączenie, które zagwarantuje stały i wysoki zysk.

Udogodnienia: wideo domofony, plac zabaw, boisko, stojaki rowerowe, windy, miejsca postojowe dla niepełnosprawnych, komórki lokatorskie, rolety zewnętrzne na parterze.

Przyroda: Zielone patio oraz plac zabaw.

Inwestycja Nowe Ogrody 8.0 znajduje się na Woli, ul. Janusza Meissnera 3 (4.3 km od centrum Poznania), jest realizowana przez Proxin Development Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 107 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nowe Ogrody 8.0 w sprzedaży jest 19 nowych mieszkań o powierzchni od 48 do 87 metrów kwadratowych , w cenie od 9 700 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców Proxin Development Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne w cenie 36 000 zł

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie cena 4 500 zł/m2 boks rowerowy: cena 3 500 zł/m2.

Lokalizacja inwestycji

Elementem wyróżniającym Nowe Ogrody na mieszkaniowej mapie Poznania, jest pełna zieleni lokalizacja. Zachodnia część Jeżyc to doskonałe miejsce do zamieszkania w otoczeniu natury, a także blisko miasta. Nowe Ogrody dzieli od Jeziora Rusałka oraz Ogrodu Botanicznego zaledwie 1 km. Miejsca do odpoczynku i rekreacji nie zabraknie także na samej inwestycji, gdzie zaplanowano zielone skwer z nowoczesnymi meblami miejskimi oraz placami zabaw. Natomiast bogactwo drzew otaczające inwestycję pozwoli odciąć się od zgiełku i zapomnieć na moment, że żyje się w dużym mieście.

Jeżyce to dzielnica Poznania rozmieszczona na planie niemal idealnego kwadratu. Na jego zachodzie można znaleźć Jezioro Kerskie, natomiast południową granicę wyznacza obszar Lotniska Poznań-Ławica. Na wschodzie dzielnicę ogranicza ul. Obornicka a na północy osiedla Suchy Las i Jelonek. Jeżyce składają się głównie z zabytkowych, przedwojennych kamienic, które coraz częściej dzięki renowacji okazują się być perełkami architektonicznymi miasta. Na Jeżycach na powierzchni 2 km kw mieszka ok. 24 tys. mieszkańców. Największy zakład opieki zdrowotnej to Szpital Rehabilitacyjny dla dzieci. W odległości ok. 500 metrów na wschód mieści się wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. W odległości ok. 1 km od granic dzielnicy można znaleźć liczne centra handlowe, kina i teatry. Największe centrum handlowe okolicy to Galeria Podolany, jednak w odległości ok. 1 km na południe i wschód można znaleźć inne sklepy wielkopowierzchniowe, takie jak CH Poznań Plaza, Galeria Pestka czy King Cross Marcelin.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nowe Ogrody 8.0?

W dzielnicy kursują autobusy i tramwaje miejskie. Jednak o jej wyjątkowym charakterze świadczy lotnisko Poznań-Ławica, mieszczące się na jej południu. Samoloty odlatują stąd do 25 europejskich portów lotniczych. Dzielnicę ze wschodu na zachód przecina też droga krajowa nr 92.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowe Ogrody 8.0 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1720 metrów od inwestycji Nowe Ogrody 8.0 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Poznań Wola.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nowe Ogrody 8.0 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Ogrody 8.0 znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: IV Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w odległości 660 m, szkoła w odległości 700 m, szkoła w odległości 790 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nowe Ogrody 8.0 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Stomatolog w odległości 560 m, Certus - Centrum Medyczne nr 1 w odległości 680 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 750 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowe Ogrody 8.0 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 300 m znajduje się Bystry, w odległości 530 m znajduje się Żabka, w odległości 940 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Ogrody 8.0 w odległości 150 m znajduje się boisko / kort, w odległości 160 m znajduje się boisko / kort, w odległości 170 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 07.06.2022
Data aktualizacji: 27.11.2023
Proxin Development Sp. z o.o. logo

Proxin Development Sp. z o.o.

Adres biura sprzedaży:

ul. Meissnera 4/U3, 60-408 Poznań

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: