Dzika

Oferta archiwalna

Ząbki, ul. Dzika

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 197 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Dzika

2 zdjęcia

Dzika

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 15 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada: – gratis od dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (18 miejsc) : 13 pojedynczych i 2 rodzinne (mieszczą 2 samochody).

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Inwestycja obejmuje realizację kameralnego budynku mieszkalnego wielorodzinnego z garażami w Ząbkach przy ulicy Dzikiej. Budynek składała tylko z 15 lokali mieszkalnych oraz 15 miejsc postojowych w hali garażowej. Każde mieszkanie ma balkon lub taras oraz przynależne miejsce na komórkę lokatorską która nabywca otrzymuje od dewelopera w gratisie.

Mieszkania dostępne w programie MdM.

Ulica Dzika to cicha osiedlowa uliczka o minimalnym natężeniu ruchu co wynika z faktu że jest ona „ślepa” i zapewnia tylko dojazd do okolicznych domów.

Teren inwestycji znajduje się w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz wielorodzinnej.. Budynek składa się z dwóch części: garażu w przyziemiu oraz trzykondygnacyjnej część mieszkalnej usytuowanej powyżej.

W budynku znajduje się:

· Dziewięć mieszkań 2-pokojowych z aneksem kuchennym o powierzchni od 42,22 do 46,34 m2

· Sześć mieszkań 3-pokojowych z aneksem kuchennym o powierzchni użytkowej od 48,47 do 53,30 m2

Budynek będzie ogrodzony i chroniony

Inwestycja mieszkaniowa „Dzika” realizowana jest przez dewelopera PROJEKT 1 w Ząbkach przy ul. Dzikiej 45 w odległości 1 kilometra od ścisłego centrum miasta.

W pobliżu znajduje się Szkoła, Przedszkole, Kościół, Basen, Przystanek autobusowy oraz centrum handlowe Kaufland i Biedronka.

Inwestycja Dzika znajduje się w Ząbkach, ul. Dzika (0.7 km od Warszawy), została zrealizowana przez PROJEKT 1 Sp. z o.o. Sp. k.

Inwestycja Dzika została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 15 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Dzika nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców PROJEKT 1 Sp. z o.o. Sp. k. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (18 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie – gratis od dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Ząbki to niewielkie miasto o powierzchni 11 km2, które znajduje się w powiecie wołomińskim i należy do aglomeracji warszawskiej. Miasteczko liczy obecnie prawie 31 tys. mieszkańców i zajmuje w Polsce drugie miejsce pod względem tempa wzrostu liczby ludności. O popularności miejsca decyduje zarówno dogodna lokalizacja w odległości 10 km od centrum Warszawy, jak i zaciszne, zielone okolice, bowiem aż 30% obszaru zajmują tereny leśne. Ząbki to miasto-ogród, w którym występuje niska zabudowa: domy jednorodzinne i nowoczesne bloki czterokondygnacyjne, a także zabytkowe wille, np. Willa Ronikierów, Willa inż. Tołłoczki czy Willa Alina. Centrum handlowo-usługowe miejscowości to Pasaż Orla, gdzie mieszczą się sklepy, biblioteka i sale ekspozycyjne Ośrodka Kultury.

Komunikacja

Atutem komunikacyjnym są 2 bezpłatne linie autobusowe, które kursują w obrębie miasteczka. Z pobliską Warszawą Ząbki są połączone 4 liniami autobusowymi warszawskiej komunikacji miejskiej oraz liniami Kolei Mazowieckich. Przez miasto przebiegają 3 drogi wojewódzkie, które umożliwiają dojazd do stolicy lub pobliskich miejscowości: droga nr 629 (Warszawa – Marki), nr 631 (Warszawa – Nowy Dwór Mazowiecki) oraz nr 634 (Warszawa – Tłuszcz).

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Dzika?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Dzika mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 230 metrów od inwestycji Dzika znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zieleniecka 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Dzika znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Dzika znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Publiczne Przedszkole "Jagódka ABC" w odległości 380 m, Niepubliczne Przedszkole ,,Bezpieczny Przedszkolak" w odległości 380 m, Niepubliczne Przedszkole Małego Kopernika w odległości 400 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Dzika w odległości 160 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się EMS BodyLine, w odległości 420 m znajduje się FitPlace Ząbki.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Ząbkach

Oferty w Ząbkach

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: