Osiedle Awangarda

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez PROFBUD

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 639 mieszkań w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Dom Pod Szóstką (1,5 km dalej)

Inwestycja Dom Pod Szóstką znajduje się na Sadach Żoliborskich, ul. Ficowskiego 6 (4,5 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera NAPOLLO. Inwestycja Dom Pod Szóstką jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 105 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 36 do 91 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Sady Żoliborskie, ul. Ficowskiego 6 (4,5 km od centrum Warszawy)

Inwestycja polecana

Dom Pod Szóstką
 • Termin oddania: 3 kw. 2019
 • Liczba mieszkań: 22
 • Powierzchnia: 36 - 91 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 4
NAPOLLO
Mieszkania spełniające kryteria

Żoliborz Business Concept (1,5 km dalej)

Inwestycja Żoliborz Business Concept znajduje się na Sadach Żoliborskich, ul. Powązkowska/Krasińskiego (4,7 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Żoliborz Business Concept Sp. z o.o.. Inwestycja Żoliborz Business Concept jest w trakcie przygotowań z planowanym na 3 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 149 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 17 do 41 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Sady Żoliborskie, ul. Powązkowska/Krasińskiego (4,7 km od centrum Warszawy)

Inwestycja polecana

Żoliborz Business Concept
Condohotel
 • Termin oddania: 3 kw. 2022
 • Liczba mieszkań: 32
 • Powierzchnia: 17 - 41 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 2
Żoliborz Business Concept Sp. z o.o.
Apartamenty spełniające kryteria

Esteio (1,7 km dalej)

Inwestycja Esteio znajduje się na Górcach, ul. Grodkowska (6 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Mota-Engil Real Estate Management Sp. z o.o.. Inwestycja Esteio jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajdują się 124 lokale mieszkalne o powierzchniach od 36 do 89 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Warszawa, Górce, ul. Grodkowska (6 km od centrum Warszawy)

Inwestycja polecana

Esteio
 • Termin oddania: 3 kw. 2021
 • Liczba mieszkań: 68
 • Powierzchnia: 36 - 89 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 4
Mota-Engil Real Estate Management Sp. z o.o.
Mieszkania spełniające kryteria

Sukces to często efekt długotrwałej pracy, konsekwentnego działania i szczerej miłości do tego, co robimy. Prawdziwa pasja ułatwia tę drogę do spełnienia swoich marzeń i pragnień. Dodatkowo mobilizuje do stałego podnoszenia sobie poprzeczki. Najważniejsze jest to, kto podejmuje się tego wyzwania. Ludzie, którzy wiedzą, czego chcą, potrafią pokonać własne słabości i wewnętrzne ograniczenia, a dodatkowo wierzą, że mogą osiągnąć wszystko, tworzący współczesną Awangardę.

Właśnie dla nich zbudowaliśmy wyjątkowe osiedle - Awangarda. To miejsce, które ma swój wyjątkowy, intrygujący charakter. Inspiruje, a jednocześnie stanowi spokojną przystań każdego dnia. Elektryzująca przestrzeń pełna życia, energii i pasji. Bliskość centrum zapewnia stały dostęp do pełnej oferty kulturalnej i rozrywkowej, a - znajdująca się na wyciągnięcie ręki - natura pozwala spędzić beztroskie, relaksujące chwile wśród inspirujących ludzi. To także miejsce dla tych, którzy kochają aktywny wypoczynek i sportowe wyzwania.

Inwestycja Osiedle Awangarda znajduje się na Forcie Bema, ul. Waldorffa 41 (5,6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera PROFBUD.

Inwestycja Osiedle Awangarda została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 150 nowych mieszkań . Budynki posiadają od 3 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Awangarda pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 75 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper PROFBUD przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne.

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji: budynki posiadają od 3 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 150 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: na wszystkich kondygnacjach po 300 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: posiada.
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: informacja u dewelopera.
Przyroda: w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Awangarda

Rozciągająca się u zachodnich granic Warszawy dzielnica Bemowo to miejsce zamieszkania ok. 116 tys. ludzi. Zabudowa mieszkaniowa jest dość zróżnicowana. Do architektury z okresu międzywojennego należą: skupisko domów jednorodzinnych Boernerowo oraz fragment miasta-ogrodu Stare Jelonki. Wysokie bloki występują na osiedlach: Lazurowa, Jelonki, Górczewska czy Nowe Bemowo. Z kolei Groty i Górce to tereny, na których obecnie rozwija się nowoczesne budownictwo. Charakterystycznymi miejscami Bemowa są obiekty wojskowe lub lotnicze: zabytkowe forty, Lotnisko Babice, Wojskowe Zakłady Lotnicze oraz Wojskowa Akademia Techniczna. Na lotnisku organizowane są widowiskowe o charakterze masowym, zaś zieloną strefę dzielnicy stanowi Park Leśny Bemowo. Dogodny dojazd do centrum umożliwiają: dobrze rozwinięta sieć dróg, linie autobusowe i tramwajowe, zaś za kilka lat - II linia metra. Do najważniejszych arterii należą ulice: Połczyńska, Górczewska oraz Powstańców Śląskich.

Komunikacja

Bemowo odznacza się dobrze rozwiniętą siecią ulic wewnętrznych oraz dogodną komunikacją z centrum miasta, do którego dojechać można za pomocą linii autobusowych i tramwajowych. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra. W odległości 500 metrów od inwestycji Osiedle Awangarda znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Księcia Bolesława.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Awangarda znajduje się 48 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 415 w odległości 550 m, Przedszkole nr 415 w odległości 700 m, Żłobek Chata Eko-Skrzata w odległości 950 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 600 m Gabinet medycyny alternatywnej, w odległości 650 m Czajka-Moszkowicz Izabela Anna. Odchudzanie, w odległości 750 m Zakład Opiekuńczo - Leczniczy im. E. Bojanowskiego prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Służebniczek NMP.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Cafe Jurta w odległości 450 m, Lidl Polska Sklepy Spożywcze w odległości 500 m, Cafe Mama w odległości 700 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Boisko Piłkarskie w odległości 500 m, Lasek na Kole w odległości 600 m, Personal Pilates. Podsiedlik A. w odległości 650 m.

Data publikacji: 25 maja 2016 14:48

Data aktualizacji: 19 lutego 2019 13:57

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?
Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a my znajdziemy je dla Ciebie.

Etap 1 z 3

Wybierz lokalizację

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Twój maksymalny budżet

Wiadomości powiązane z PROFBUD

Atrakcyjna przestrzeń wspólna – dlaczego jest tak ważna?

Atrakcyjna przestrzeń wspólna – dlaczego jest tak ważna?

Inwestycja w przyszłość – dlaczego warto postawić na nieruchomości

Inwestycja w przyszłość – dlaczego warto postawić na nieruchomości

II etap Osiedla Awangarda z pozwoleniem na użytkowanie

II etap Osiedla Awangarda z pozwoleniem na użytkowanie